Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
30.05.2015
Místo konání:
Všemina
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
1.40 km, 25 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
NNN0499 Graubnerová Kamila Neregistrovaní 2067974 50 Kč
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8593 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8594 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
2.70 km, 120 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8584 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8585 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8591 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
VIC0164 Halová Romana OB Vizovice C 50 Kč
VZA0151 Klabouchová Veronika (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008504 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 50 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 50 Kč
3.10 km, 135 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 90 Kč
VZA9952 Belicová Lenka (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027221 90 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 90 Kč
3.60 km, 180 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 90 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 90 Kč
4.40 km, 180 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 90 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 90 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 90 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 90 Kč
NNN8686 Fidrmucová Linda Neregistrovaní 301553 90 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 90 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 90 Kč
3.70 km, 135 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 90 Kč
NNNxx50 Mlčková Eva Neregistrovaní 90 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 90 Kč
3.20 km, 120 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 90 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 90 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 90 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53680 90 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 90 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 90 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 90 Kč
2.70 km, 120 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 90 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 90 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 90 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 90 Kč
1.40 km, 25 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8595 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8601 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry 49357 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
NNN0400 Graubner Tadeáš Neregistrovaní 2067256 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 50 Kč
3.00 km, 120 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8581 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín C 7867 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice C 50 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice C 53123 50 Kč
VIC0106 Kršák Jaroslav OB Vizovice C 50 Kč
VIC0204 Volko Michal OB Vizovice C 50 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice C 50 Kč
TZL0103 Janda Přemysl SKOB Zlín C 50 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž C 425520 50 Kč
3.60 km, 180 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 90 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 90 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 9200992 90 Kč
4.20 km, 180 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VZA9701 Konečný Boris (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027220 90 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 90 Kč
5.30 km, 255 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 90 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 90 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 90 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 90 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 90 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 90 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 90 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 90 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 90 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 90 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 90 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 90 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice A 2008506 90 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 90 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 436933 90 Kč
4.20 km, 180 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 90 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 52999 90 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 90 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 90 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 90 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 90 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 90 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 90 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 90 Kč
NNNxxxx Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 90 Kč
NNNxxx1 Špak Zdeněk Neregistrovaní 428279 90 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 90 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 331683 90 Kč
3.50 km, 150 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 90 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 90 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 90 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 90 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 90 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 90 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 90 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 90 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 90 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 90 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 90 Kč
VIC6801 Polčák Luděk OB Vizovice zapůjčit 90 Kč
VIC6603 Čížek Libor OB Vizovice zapůjčit 90 Kč
VICxxxx Slovenčík Dušan OB Vizovice zapůjčit 90 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 90 Kč
3.50 km, 130 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 90 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 90 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 90 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 90 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 90 Kč
2.70 km, 90 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 90 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 90 Kč
3.00 km, 120 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice C 50 Kč
EZL0650 Kusáková Valentýna PEV Zlín C 50 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice C 50 Kč
VIC0658 Burkartová Sabina OB Vizovice C 50 Kč
LCE00xx Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice 218971 50 Kč
LCE06xx Šimoníková Leona OOB TJ Slovan Luhačovice 889306 50 Kč
LCE00x2 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice 416061 50 Kč
LCE00x3 Vašíčková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice 52692 50 Kč
LCE00x4 Hubáčková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice 218987 50 Kč
3.00 km, 120 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
85C0700 Sikora Jan ProvodovJan 49484 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
SKMxxxx Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž 52201 50 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 52703 50 Kč
LCE6652 Mejzlíková Luďka OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 50 Kč
NNN1000 Graubner Mikuláš Neregistrovaní 2067944 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
2.50 km, 100 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 50 Kč
HLV9800 Tomeček Tomáš KČT - OB Holešov C 331687 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
OTK0123 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice 331534 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
NNNxx49 Zábranský Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
3.50 km, 130 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EZL6716 Otrusina Aleš PEV Zlín C 53325 50 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 50 Kč
VIC7857 Mokrá Pavla OB Vizovice C 1400414 50 Kč
NNN0002 Kořenský Jindřich Neregistrovaní 53883 50 Kč
NNN0003 Červinka Lubomír Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNNxx37 Podhajský Jaroslav Neregistrovaní 8937 50 Kč
celkem přihlášených: 189, vklad: 13330 Kč