Přihlášky závodu: Metodický seminář sekce OB

Datum:
13.11.2015
Místo konání:
Šternberk, SOŠ lesnická a strojírenská, Opavská 8
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
STE - SK SKI-OB Šternberk
Kategorie:
ROZHODČÍ     TRENÉŘI    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 100
Náhradníků: 0
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 1000 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 1000 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 1000 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 1000 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 1000 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 1000 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 1000 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 1000 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 1000 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 1000 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 1000 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 1000 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 1000 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 1000 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 1000 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 1000 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 1000 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 1000 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 1000 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 1000 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 1000 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 1000 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 1000 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 1919191 1000 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 1000 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 1000 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 1000 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 1000 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 303960 1000 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 1000 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 1000 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 1000 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 1000 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 1000 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 1000 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 1000 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 1000 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 1000 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 1000 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 1000 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 1000 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 1000 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 1000 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067349 1000 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 1000 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 1000 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 1000 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 1000 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 1000 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 1000 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 1000 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 1000 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 1000 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 1000 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 1000 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 1000 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 1000 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 49152 1000 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 1000 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 1000 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 1000 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 1000 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 1000 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 1000 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 1000 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 1000 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 1000 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 1000 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 1000 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 1000 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) Športový klub Sandberg 2027945 1000 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 1000 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 1000 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 1000 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 1000 Kč
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200588 1000 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 1000 Kč
celkem přihlášených: 77, vklad: 77000 Kč