pro kategorii: H21C
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 7202871 | 130 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 130 Kč |
JPV9824 | Kočí JosefKočí Josef | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007539 | 130 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1602633 | 130 Kč |
JPV9915 | Kašpar PetrKašpar Petr | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2069090 | 130 Kč |
JPV9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | Oddíl OS SK Prostějov | A | 301569 | 130 Kč |
JPV9803 | Pryjma FryderykPryjma Fryderyk | Oddíl OS SK Prostějov | A | 9980407 | 130 Kč |
JPV9911 | Chupek JakubChupek Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | A | 7200370 | 130 Kč |
DOK9800 | Koštejn VítKoštejn Vít | OK Doksy | A | 888634 | 130 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 515464 | 130 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 887632 | 130 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 7571221 | 130 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | A | 682370 | 130 Kč |
SJI9903 | Kafka MatějKafka Matěj | OK Jihlava | A | 7200364 | 130 Kč |
SJI0001 | Čech PetrČech Petr | OK Jihlava | A | 2075680 | 130 Kč |
DOB8844 | Zeman JaroslavZeman Jaroslav | KOB Dobruška | C | 301623 | 130 Kč |
VRL7201 | Cupák JiříCupák Jiří | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8972 | 130 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 425440 | 130 Kč |
66C8501 | Krunčík PavelKrunčík Pavel | Amatéři | 682691 | 130 Kč | |
JIL0107 | Gottstein JonášGottstein Jonáš | OK Jilemnice | B | 2078455 | 130 Kč |
VAM8201 | Hladký ViktorHladký Viktor | OB Vamberk | C | 7003026 | 130 Kč |
TZL9801 | Šiška PetrŠiška Petr | SKOB Zlín | A | 2025335 | 130 Kč |
JIL0104 | Ježek JakubJežek Jakub | OK Jilemnice | B | 2035716 | 130 Kč |
JIL9903 | Ježek VítJežek Vít | OK Jilemnice | C | 425529 | 130 Kč |
KAM0105 | Gajda JanGajda Jan | OK Kamenice | A | 9201064 | 130 Kč |
KAM9202 | Hájek AdamHájek Adam | OK Kamenice | C | 2019240 | 130 Kč |
KAM6700 | Škvor MartinŠkvor Martin | OK Kamenice | C | 52267 | 130 Kč |
KAM9900 | Škvor OtaŠkvor Ota | OK Kamenice | A | 981828 | 130 Kč |
VLI8100 | Kolaja JanKolaja Jan | Slavia Liberec orienteering | C | 8627111 | 130 Kč |
TYN8502 | Nymsa ZdeněkNymsa Zdeněk | OOB SK Týniště nad Orlicí | C | 682669 | 130 Kč |
DKP9801 | Semerád AntonínSemerád Antonín | Oddíl OB Kotlářka | A | 1394693 | 130 Kč |
TRI0002 | Filipek SebastianFilipek Sebastian | TJ TŽ Třinec | A | 2060277 | 130 Kč |
DOB9800 | Garstka JakubGarstka Jakub | KOB Dobruška | C | 9102634 | 130 Kč |
ZBM9009 | Kulich MartinKulich Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 2095961 | 130 Kč |
ZBM9102 | Bravený VítBravený Vít | SK Brno Žabovřesky | R | 888891 | 130 Kč |
ZBM9711 | Kelbl VladimírKelbl Vladimír | SK Brno Žabovřesky | A | 9201063 | 130 Kč |
ZBM9801 | Hirš OtakarHirš Otakar | SK Brno Žabovřesky | A | 7200360 | 130 Kč |
ZBM9901 | Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej | SK Brno Žabovřesky | A | 2059757 | 130 Kč |
ZBM9904 | Král JanKrál Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 2054641 | 130 Kč |
SJI9902 | Šenkýř MatějŠenkýř Matěj | OK Jihlava | A | 2045309 | 130 Kč |
TZL0001 | Podmolík JonášPodmolík Jonáš | SKOB Zlín | A | 7203464 | 130 Kč |
TZL9901 | Láznička VáclavLáznička Václav | SKOB Zlín | A | 9200524 | 130 Kč |
JIL9904 | Vlastník ŠimonVlastník Šimon | OK Jilemnice | B | 2060257 | 130 Kč |
SJC8205 | Hanzl TomášHanzl Tomáš | Sportcentrum Jičín | C | 0000009965 | 130 Kč |
TJN0106 | Adamec MartinAdamec Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 2080828 | 130 Kč |
TJN0105 | Budský OndřejBudský Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 1398985 | 130 Kč |
TJN9802 | Michek DavidMichek David | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2027247 | 130 Kč |
TJN0006 | Nagy JosefNagy Josef | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2069092 | 130 Kč |
TJN9901 | Novotný MarekNovotný Marek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 232325 | 130 Kč |
VAM8401 | Veverka TomášVeverka Tomáš | OB Vamberk | C | 9669 | 130 Kč |
17P0000 | Rosłaniec MateuszRosłaniec Mateusz | (POL) WKS Śląsk | 895003 | 130 Kč | |
17P0001 | Czapliński JakubCzapliński Jakub | (POL) WKS Śląsk | 1401455 | 130 Kč | |
17P7901 | Mikołaj KrawczynskiMikołaj Krawczynski | (POL) WKS Śląsk | 504029 | 130 Kč | |
17P9700 | Becmer DamianBecmer Damian | (POL) WKS Śląsk | 889180 | 130 Kč | |
CHC9901 | Křivda TomášKřivda Tomáš | K.O.B. Choceň | A | 9200535 | 130 Kč |
CHC9501 | Křivda MartinKřivda Martin | K.O.B. Choceň | C | 2025344 | 130 Kč |
CHC8601 | Sýkora BohumilSýkora Bohumil | K.O.B. Choceň | C | 9563 | 130 Kč |
CHC9804 | Sosenko SzymonSosenko Szymon | K.O.B. Choceň | B | 1401479 | 130 Kč |
PZR0102 | Poláček TomášPoláček Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2052352 | 130 Kč |
PHK9800 | Bendák JanBendák Jan | OK 99 Hradec Králové | A | 681889 | 130 Kč |
PHK9901 | Kavalír JáchymKavalír Jáchym | OK 99 Hradec Králové | A | 7202866 | 130 Kč |
PHK0101 | Metelka OndřejMetelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | A | 2058465 | 130 Kč |
PHK9805 | Vandas DanielVandas Daniel | OK 99 Hradec Králové | A | 9110998 | 130 Kč |
BBM9700 | Peřinka ŠimonPeřinka Šimon | BETA URSUS Rosice | B | 331797 | 130 Kč |
LPU8602 | Bolech FilipBolech Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 49634 | 130 Kč |
LPU9902 | Fencl JonášFencl Jonáš | OK Lokomotiva Pardubice | A | 2070827 | 130 Kč |
LPU7304 | Haas KarelHaas Karel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9294 | 130 Kč |
LPU7601 | Jirásek AlešJirásek Aleš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 997601 | 130 Kč |
LPU9102 | Macl JanMacl Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9867 | 130 Kč |
LPU8206 | Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk | OK Lokomotiva Pardubice | C | 828384 | 130 Kč |
LPU0002 | Roudný MartinRoudný Martin | OK Lokomotiva Pardubice | A | 7202872 | 130 Kč |
LPU0001 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | A | 9884 | 130 Kč |
LPU0008 | Rusin JanRusin Jan | OK Lokomotiva Pardubice | A | 2032380 | 130 Kč |
LPU0010 | Volák OndřejVolák Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 2011790 | 130 Kč |
LPU9802 | Žák JanŽák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2025379 | 130 Kč |
LPU8303 | Žemlička JanŽemlička Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9283 | 130 Kč |
SRK9802 | Locker TomášLocker Tomáš | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 0002017682 | 130 Kč |
SRK0103 | Paleček OndřejPaleček Ondřej | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 0000682693 | 130 Kč |
SHK9803 | Pek DanielPek Daniel | OK Slavia Hradec Králové | A | 1400436 | 130 Kč |
SHK9801 | Gebrt JanGebrt Jan | OK Slavia Hradec Králové | A | 7202576 | 130 Kč |
SHK8200 | Souček TomášSouček Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | C | 7203456 | 130 Kč |
SHK7911 | Weiner JakubWeiner Jakub | OK Slavia Hradec Králové | C | 9140 | 130 Kč |
SHK0100 | Porkert JanPorkert Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 9190 | 130 Kč |
SHK0000 | Tichý RadomírTichý Radomír | OK Slavia Hradec Králové | B | 7300181 | 130 Kč |
VAM9301 | Smutný ŠimonSmutný Šimon | OB Vamberk | C | 9589 | 130 Kč |
TUR8402 | Brož MarekBrož Marek | OOB TJ Turnov | C | 887618 | 130 Kč |
ZAM9903 | Doleček VojtěchDoleček Vojtěch | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 2053567 | 130 Kč |
JIL0101 | Kynčl VojtěchKynčl Vojtěch | OK Jilemnice | B | 232622 | 130 Kč |
JIL9006 | Černý VojtěchČerný Vojtěch | OK Jilemnice | C | 9091 | 130 Kč |
STH9902 | Vydra MartinVydra Martin | SK Studenec | B | 51111 | 130 Kč |
STH9801 | Kalenský AlešKalenský Aleš | SK Studenec | C | 331426 | 130 Kč |
STH0104 | Mühlbach AlešMühlbach Aleš | SK Studenec | B | 303925 | 130 Kč |
CTB9901 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | B | 1413712 | 130 Kč |
CHC0101 | Švadlena MichalŠvadlena Michal | K.O.B. Choceň | A | 9990101 | 130 Kč |
CHC7502 | Švadlena PavelŠvadlena Pavel | K.O.B. Choceň | C | 2011854 | 130 Kč |
TYN9501 | Mlateček JiříMlateček Jiří | OOB SK Týniště nad Orlicí | C | 9160 | 130 Kč |
LTU7800 | Procházka FilipProcházka Filip | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 9779 | 130 Kč | |
LTU9900 | Juhász MatějJuhász Matěj | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057578 | 130 Kč |
LTU0000 | Hašek PatrikHašek Patrik | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057579 | 130 Kč |
LTU0001 | Šitina JakubŠitina Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057577 | 130 Kč |
ASU9843 | Sláma DušanSláma Dušan | Magnus Orienteering | A | 7204978 | 130 Kč |
KOR9000 | Růžička DanielRůžička Daniel | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 2095932 | 130 Kč |
VAM9701 | Vyskočil ŠtěpánVyskočil Štěpán | OB Vamberk | C | 438629 | 130 Kč |
SJI9702 | Frýba DominikFrýba Dominik | OK Jihlava | A | 7200599 | 130 Kč |
KUO0101 | Koditek JonášKoditek Jonáš | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2051522 | 130 Kč |
BZR8000 | Choutka JaroslavChoutka Jaroslav | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 53664 | 130 Kč |
LCE8803 | Cahel MarekCahel Marek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889288 | 130 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1400401 | 130 Kč |
LCE9801 | Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7200378 | 130 Kč |
LCE9911 | Vopařil JanVopařil Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7201825 | 130 Kč |
46X8900 | Jurga VáclavJurga Václav | Krutě Kruté Krůty | 2800296 | 130 Kč | |
VAM9749 | Kula TadeášKula Tadeáš | OB Vamberk | C | 2095977 | 130 Kč |
PHK6503 | Kavalír KarelKavalír Karel | OK 99 Hradec Králové | C | 9650526 | 130 Kč |
KAM9803 | Hausenblas ŠimonHausenblas Šimon | OK Kamenice | A | 361923 | 130 Kč |
VAM8802 | Klapal MichalKlapal Michal | OB Vamberk | C | 9670 | 130 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053548 | 130 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 130 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056281 | 130 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 130 Kč |
VRL9802 | Starý OndraStarý Ondra | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 2025354 | 130 Kč |