Přihlášky závodu: Trailové rojení - TempO

Datum:
29.10.2016
Místo konání:
Městské koupaliště Rychnov nad Kněžnou
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
A-Junior     A-Open     E-Junior     E-Open    
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové 9828 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové 2073723 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové 2017683 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové 410360 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové 2058528 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové 2073745 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové 7207030 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové 2025341 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové 7206547 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové 2049549 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové 2088201 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové 2049526 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové 2049527 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové 682336 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové 2102557 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové 2085657 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové 7260020 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové 2056274 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové 9967 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové 2087682 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové 331689 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové 2070820 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové 2078476 50 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové 2078477 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové 9424 50 Kč
SHK9991 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové 9196 50 Kč
SHK9992 Rezková Lucie OK Slavia Hradec Králové 9136 50 Kč
SHK9993 Horká Anežka OK Slavia Hradec Králové 410782 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové 9837 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice 7200597 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 7207356 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové 9101116 50 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové 1008144 50 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové 2058529 50 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha 2080987 50 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha 2085631 50 Kč
Rank. koef.: 0
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
Rank. koef.: 0
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 100 Kč
12H6700 Miháczi Zoltán (HUN) Tipo Orienteering Club 9080700 100 Kč
ZAK7201 Furucz Ján OK Netopýr Zákupy C 515489 100 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 100 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 100 Kč
FSP6901 Kalousek Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 443079 100 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
27S8400 Shahzad Silvia (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100 Kč
KVP7450 Kosťová Jana Orientační oddíl SKV Praha P 2080922 100 Kč
KVP4950 Mrtková Jarmila Orientační oddíl SKV Praha P 2080921 100 Kč
KVP6000 Špidlen Miroslav Orientační oddíl SKV Praha P 2080924 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové 9101117 100 Kč
KVP4351 Kadlecová Jitka Orientační oddíl SKV Praha P 2080923 100 Kč
78P7300 Sławiński Tadeusz (POL) PTSM Lubań 2077831 100 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 100 Kč
VRL8851 Doležalová Hanka OOS TJ Spartak Vrchlabí P 2300841 100 Kč
JPV5527 Dudík Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 307334 100 Kč
celkem přihlášených: 60, vklad: 4150 Kč