Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: H21E

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
6.30 km, 175 m, 22 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
32A8200 Plohn Markus (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 1100040 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
41H7201 Gyimesi Zoltán (HUN) HUN-Mix 8448444 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov E 9001001 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov A 9980407 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno R 896975 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11R8200 Minakov Alexander (RUS) Orienta-MosCompass 7777782 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P900x Charuba Łukasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200174 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 901028 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
15G8701 Stevens Ben (GBR) DRONGO 503535 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P810x Paszyński Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 505001 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P9600 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 7200168 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
2FS950x Nejc Zorman (SLO) OK Komenda 9988877 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ne Ne Ano Ne Ne 240 Kč