Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
1.80 km, 70 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 51663 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2073423 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
27S1001 Bukovác Lukáš (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 50 Kč
NNN0000 Kvapilová Simona Neregistrovaní 7209658 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 90 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 90 Kč
8VX7050 Tabarková Lenka Klub zapůjčit 90 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 50 Kč
13C0002 Graubner Mikuláš SKK Tatanka Zlín 2067974 50 Kč
JPV0001 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 90 Kč
JPV0002 Tinková Barbora Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 90 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice zapůjčit 90 Kč
NNN1100 Smola Jakub Neregistrovaní 428255 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
NNN1300 Svoboda Marek Neregistrovaní 436418 50 Kč
NNN1301 Burian Jarda Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0005 Lerch David Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
UOL1100 Vysocký Ondřej SOB Olomouc 50 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 50 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 52493 50 Kč
SBR1051 Jandová Tereza SKOB Bruntál zapůjčit 90 Kč
PLU0999 Soldánová Pavlína TJ SOKOL Plumlov C 49873 50 Kč