pro kategorii: H16A
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN0200 | Nechanický JanNechanický Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000321 | 150 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | A | 2042517 | 150 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 2085648 | 150 Kč |
DKP0205 | Šubrt MatějŠubrt Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 888625 | 150 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | A | 446345 | 150 Kč |
NEK0101 | Newiak NickNewiak Nick | Nejdek Orienteering | A | 2096220 | 150 Kč |
PGP0104 | Siegl MatyášSiegl Matyáš | SK Praga | A | 7201196 | 150 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 887632 | 150 Kč |
VPM0204 | Richtr LukášRichtr Lukáš | KOS Slavia Plzeň | A | 2042518 | 150 Kč |
VPM0208 | Kurz ŠimonKurz Šimon | KOS Slavia Plzeň | A | 2115069 | 150 Kč |
DOK0200 | Synek PetrSynek Petr | OK Doksy | A | 7207878 | 150 Kč |
KAM0202 | Škvor AdamŠkvor Adam | OK Kamenice | A | 425596 | 150 Kč |
KAM0105 | Gajda JanGajda Jan | OK Kamenice | A | 9201064 | 150 Kč |
ZBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | SK Brno Žabovřesky | A | 7070007 | 150 Kč |
TRI0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | TJ TŽ Třinec | A | 7200589 | 150 Kč |
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | A | 9101677 | 150 Kč |
OSN0201 | Mareček ŠimonMareček Šimon | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000543 | 150 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | A | 218977 | 150 Kč |
TAP0100 | Měšťan OndřejMěšťan Ondřej | KOB Tretra Praha | A | 7201203 | 150 Kč |
PHK0101 | Metelka OndřejMetelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | A | 2058465 | 150 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | A | 995867 | 150 Kč |
STE0209 | Olszewski BartłomiejOlszewski Bartłomiej | SK SKI-OB Šternberk | C | 1403087 | 150 Kč |
STE0105 | Pierzchała MichałPierzchała Michał | SK SKI-OB Šternberk | C | 886683 | 150 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 150 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032192 | 150 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027241 | 150 Kč |
VSP0202 | Bolehovský MichalBolehovský Michal | USK Praha | B | 601169 | 150 Kč |
TRI0100 | Tuharský ErikTuharský Erik | TJ TŽ Třinec | B | 7202876 | 150 Kč |
HOR0201 | Rücker JanRücker Jan | TJ Jiskra Hořice | A | 2025353 | 150 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 150 Kč |
VPM0200 | Kovář OndřejKovář Ondřej | KOS Slavia Plzeň | B | 7208210 | 150 Kč |
VPM0205 | Spěváček VojtěchSpěváček Vojtěch | KOS Slavia Plzeň | B | 2090853 | 150 Kč |
LTP0104 | Bílý JakubBílý Jakub | OOB TJ Lokomotiva Teplice | A | 7200331 | 150 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2073721 | 150 Kč |
VRB0202 | Matuš VítMatuš Vít | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 2067396 | 150 Kč |
PHK0202 | Bárta ŠimonBárta Šimon | OK 99 Hradec Králové | B | 9428 | 150 Kč |
KUO0101 | Koditek JonášKoditek Jonáš | KOB Ústí nad Orlicí | B | 2051522 | 150 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 150 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53649 | 150 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 150 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | A | 2060249 | 150 Kč |
CHC0101 | Švadlena MichalŠvadlena Michal | K.O.B. Choceň | A | 9990101 | 150 Kč |
SRK0202 | Šabata RadekŠabata Radek | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2070826 | 150 Kč |
SHK0305 | Fábera DavidFábera David | OK Slavia Hradec Králové | A | 2088201 | 150 Kč |
SHK0100 | Porkert JanPorkert Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 7207030 | 150 Kč |
SRK0103 | Paleček OndřejPaleček Ondřej | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 682693 | 150 Kč |
SJC0101 | Zalaba TomášZalaba Tomáš | Sportcentrum Jičín | A | 0007839783 | 150 Kč |
MLA0101 | Bartoš VáclavBartoš Václav | MLOK Mariánské Lázně | C | 1421913 | 150 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | A | 1400432 | 150 Kč |
TJN0106 | Adamec MartinAdamec Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 2080828 | 150 Kč |
TJN0105 | Budský OndřejBudský Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 1398985 | 150 Kč |
TAP0103 | Longin JanLongin Jan | KOB Tretra Praha | B | 981814 | 150 Kč |
TAP0200 | Melišík MartinMelišík Martin | KOB Tretra Praha | B | 2080913 | 150 Kč |
STH0205 | Link LukášLink Lukáš | SK Studenec | A | 7204987 | 150 Kč |
STH0202 | Štefan VítŠtefan Vít | SK Studenec | A | 7201763 | 150 Kč |
DOK0100 | Šmol DavidŠmol David | OK Doksy | A | 2053509 | 150 Kč |
SJI0200 | Tkáč JurajTkáč Juraj | OK Jihlava | B | 2080961 | 150 Kč |
SJI0101 | Záboj PetrZáboj Petr | OK Jihlava | B | 2061788 | 150 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 2091549 | 150 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | A | 9102569 | 150 Kč |
KAM0102 | Víšek MartinVíšek Martin | OK Kamenice | B | 9101674 | 150 Kč |
KAM0100 | Valášek VáclavValášek Václav | OK Kamenice | B | 336743 | 150 Kč |
KAM0201 | Hankovec HugoHankovec Hugo | OK Kamenice | B | 436446 | 150 Kč |
VPM0102 | Hlinovský OndřejHlinovský Ondřej | KOS Slavia Plzeň | C | 2035167 | 150 Kč |
KSH0202 | Mayer ŠimonMayer Šimon | OB Kašperské Hory | B | 2078478 | 150 Kč |
LPU0203 | Pipek OndřejPipek Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 7200907 | 150 Kč |
LPU0204 | Šišma VojtěchŠišma Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7208077 | 150 Kč |
DOR0100 | Janda OndřejJanda Ondřej | OK Dobříš | A | 2045310 | 300 Kč |
DKP0100 | Klaška MartinKlaška Martin | Oddíl OB Kotlářka | B | 9889 | 150 Kč |