Přihlášky závodu: Klacky [7] OPEN - veřejný závod jednotlivců

Datum:
22.06.2016
Místo konání:
Ďáblický háj
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
T3     T5    
2.90 km, 15 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 50 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 50 Kč
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 50 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 50 Kč
3RX7500 Kocián Jiří SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 50 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 50 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 50 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 50 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 50 Kč
98X7550 Kamelská Viola Crazy Dancers 9101101 50 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 50 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 50 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 50 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 90 Kč
87X0400 Chadima Lukáš Bohnice zapůjčit 90 Kč
87X7550 Chadimová Petra Bohnice zapůjčit 90 Kč
87X0700 Chadima Vítek Bohnice zapůjčit 90 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC zapůjčit 90 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 90 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 50 Kč
7KC5600 Horák Vlastimil GC zapůjčit 90 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 50 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 50 Kč
8TC9150 Kylarová Helena Tempo zapůjčit 90 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 80 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 80 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C 515056 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
NNN5950 Novakova Zdenka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN9999 Kropáč Jiří Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN9599 Janichová Ivana Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN9549 Procházka Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN9998 Petyrkova Pavlina Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
DKL8600 Hristov Petko KOB Kladno C zapůjčit 120 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 80 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory 51624 80 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 80 Kč
4.90 km, 27 kontrol
(93)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 50 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 50 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 50 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8003003 50 Kč
6YC8700 Neumann Petr Neregistrovaní C 232124 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 90 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 50 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
6YC8802 Janků Jiří Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 50 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 50 Kč
6KX7700 Michalský Richard Neregistrovaní - Michalští 2092426 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
3RX7800 Hönigová Iva SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 50 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 50 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 50 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 50 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 50 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 50 Kč
64C9250 Hnátková Tereza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 50 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 50 Kč
RIC6300 Hlubuček Petr OB Říčany C 232418 50 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 50 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo zapůjčit 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 50 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 52316 50 Kč
LBE0002 Horný Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52319 50 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 51180 50 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 4315 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
7KC6000 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 120 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 80 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 80 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo 7207615 80 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 80 Kč
6KC6501 Málek Martin Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 80 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 80 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 80 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 80 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 80 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2103721 80 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
DOB8749 Křelina Michal KOB Dobruška zapůjčit 90 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 80 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 80 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 80 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 80 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 80 Kč
celkem přihlášených: 146, vklad: 9260 Kč