Přihlášky závodu: Klacky [7] OPEN - veřejný závod jednotlivců

pro kategorii: T3

Datum:
22.06.2016
Místo konání:
Ďáblický háj
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
2.90 km, 15 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 50 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 50 Kč
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 50 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 50 Kč
3RX7500 Kocián Jiří SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 50 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 50 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 50 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 50 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 50 Kč
98X7550 Kamelská Viola Crazy Dancers 9101101 50 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 50 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 50 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 50 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 90 Kč
87X0400 Chadima Lukáš Bohnice zapůjčit 90 Kč
87X7550 Chadimová Petra Bohnice zapůjčit 90 Kč
87X0700 Chadima Vítek Bohnice zapůjčit 90 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC zapůjčit 90 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 90 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 50 Kč
7KC5600 Horák Vlastimil GC zapůjčit 90 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 50 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 50 Kč
8TC9150 Kylarová Helena Tempo zapůjčit 90 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 80 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 80 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C 515056 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
NNN5950 Novakova Zdenka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN9999 Kropáč Jiří Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN9599 Janichová Ivana Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN9549 Procházka Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN9998 Petyrkova Pavlina Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
DKL8600 Hristov Petko KOB Kladno C zapůjčit 120 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 80 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory 51624 80 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 80 Kč