Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Nošovice - restaurace Radegastův šenk
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2    
1.58 km, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
1.72 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 40 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 40 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 0 Kč
2.18 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 70 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 49341 70 Kč
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 428283 70 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 70 Kč
32Z0451 Mertová Anna Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
14P0450 Leśniak Matylda (POL) UKS Kometa Gliwice 2035177 0 Kč
2.80 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0101 Maslowská Lucie Neregistrovaní 0 100 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 100 Kč
32Z0150 Kolčárková Anežka Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
32Z0250 Tatranová Kateřina Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
32Z0452 Šokalová Eliška Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
32Z0650 Mohylová Michaela Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 0 Kč
14P0252 Nyga Julia (POL) UKS Kometa Gliwice 100 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016482 100 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 100 Kč
2.97 km, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 100 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 100 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 100 Kč
3.15 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
32Z8350 Šuchová Markéta Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 100 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 100 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 100 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 100 Kč
2.91 km, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 49451 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
32Z8250 Stolínová Kateřina Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 100 Kč
11P7751 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 0 Kč
2.67 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 100 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 0 Kč
1.57 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 40 Kč
1.85 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2102862 40 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
32Z0500 Blecha Šimon Skauti Bezruč F-M zapůjčit 90 Kč
HAV0601 Jarolím Matouš OB Havířov C 336703 40 Kč
14P0501 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 0 Kč
2.32 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 70 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 70 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 70 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 70 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 70 Kč
NNN0401 Maslowski Marek Neregistrovaní 0 70 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 70 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 70 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec C 49381 70 Kč
HAV0400 Jarolím Jáchym OB Havířov C 336725 70 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 2026141 70 Kč
3.02 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 100 Kč
32Z0100 Šotkovský Jakub Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
32Z0101 Leňko David Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
HAV0101 Jarolím Jonáš OB Havířov C 232956 100 Kč
14P0201 Kukla Bartosz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016961 100 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 0 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 100 Kč
3.42 km, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 100 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 100 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 100 Kč
14P9901 Szwaja Mateusz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016978 0 Kč
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 100 Kč
3.98 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 100 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8716 100 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 100 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 100 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 100 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 100 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 100 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 100 Kč
3.40 km, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 100 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 100 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 100 Kč
44P7600 Kudłacz Tomasz (POL) Indywidualny klub zapůjčit 150 Kč
32Z8000 Stolín Tomáš Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
32Z7300 Merta Tomáš Skauti Bezruč F-M zapůjčit 150 Kč
11P7701 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 100 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 100 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 52958 100 Kč
3.02 km, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 428209 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
2.66 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 100 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
2.46 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 70 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 70 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 70 Kč
1.78 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek C 428300 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
2.16 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
32Z1750 Doubková Adéla Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 70 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 70 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 70 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 70 Kč
BFM7651 Mílová Martina SKOB Frýdek - Místek 428272 70 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 70 Kč
BFM7302 Matloch Aleš SKOB Frýdek - Místek 49455 70 Kč
BFM0307 Matloch Matouš SKOB Frýdek - Místek 49456 70 Kč
32Z0450 Šotkovská Eliška Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 70 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 70 Kč
32Z0200 Kokoř Ondřej Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0201 Hanke Matěj Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0202 Kotásek Matouš Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0300 Platoš Jan Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0501 Merta František Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0750 Mertová Marie Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0751 Kotásková Klára Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0550 Kolouchová Kateřina Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0551 Bačová Veronika Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
32Z0453 Lednická Kamila Skauti Bezruč F-M zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 150, vklad: 13100 Kč