Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

pro kategorii: H45

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
1.72 km, 10 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 120 Kč
11T7200 SARP TUFAN (TUR) BALIKESIR OSK 9200559 120 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080823 120 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 120 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8660512 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 120 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 120 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8656743 120 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8636797 120 Kč
61H6400 Bujdosó István (HUN) SPA 7020217 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 120 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 120 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 8636188 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 120 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 8659390 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 120 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 120 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 120 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 120 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 120 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 120 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2116190 120 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 120 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 120 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 120 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 120 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 8100101 120 Kč
17P7000 Mazurek Piotr (POL) WKS Śląsk Wrocław 504050 120 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 120 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 120 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 120 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 120 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 120 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 120 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč