Přihlášky závodu: Velká cena Líšné

Datum:
19.03.2017
Místo konání:
Parkoviště pod hradem Točník 49.8885039N, 13.8897889E
Pořadatel:
LBE - TJ Lokomotiva Beroun
5WC - SK Líšná
Kategorie:
A     B     C     D    
21.50 km, 1200 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 30 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 30 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 30 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 30 Kč
5WC1234 Drnek Jáchym SK Líšná 30 Kč
5WC7250 Vaníčková Lucie SK Líšná 232893 30 Kč
5WC9999 Máška David SK Líšná 30 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 30 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 30 Kč
15.00 km, 850 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 30 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 30 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 30 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 30 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 30 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 30 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 30 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 30 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 30 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 30 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 30 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 30 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 30 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 30 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 30 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 30 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 30 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 30 Kč
NNN7800 Beneš Michal Neregistrovaní 232897 30 Kč
11.50 km, 700 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 30 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 30 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 30 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 30 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 30 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 30 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 30 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 30 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 30 Kč
ROZYYYY Jíra Tomáš OK Roztoky 30 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 30 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 30 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 30 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 30 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 30 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 30 Kč
5WC1212 Suková Eva SK Líšná 30 Kč
5WC1111 Zelenková Martina SK Líšná 30 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 30 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 30 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 30 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 30 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 30 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 30 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 30 Kč
5WC1818 Šinkorová Lenka SK Líšná 30 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 30 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 30 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 30 Kč
LBE6500 Procházka Pavel TJ Lokomotiva Beroun 232247 30 Kč
LBE6450 Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun C 515431 30 Kč
5WC9000 Píchal Miroslav SK Líšná 30 Kč
5.50 km, 270 m, 6 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 30 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 30 Kč
9JC8250 Malá Johana neregistrovaní - Všenory zapůjčit 30 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 30 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 30 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 30 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 30 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 30 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 30 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 30 Kč
3MX7300 Kratochvíl Daniel DAK 682339 30 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 30 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 30 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 30 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 30 Kč
ROZXXXX Jírová Monika OK Roztoky 30 Kč
5WC0500 Vaníček Josef SK Líšná 30 Kč
5WC0550 Vaníčková Anna SK Líšná 30 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 30 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
9JC0700 Kosák Eliáš neregistrovaní - Všenory C 2800310 30 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory 30 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
FSP0803 Trop Šimon VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 30 Kč
celkem přihlášených: 96, vklad: 2880 Kč