Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

pro kategorii: H21A

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
4.90 km, 230 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8654918 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 170 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 170 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 170 Kč
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 170 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 170 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 7208084 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 170 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 170 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 170 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 170 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 170 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 250 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 250 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 250 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 250 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681629 250 Kč