Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: D16

Datum:
24.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1300
Náhradníků: 700
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 600 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 600 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 600 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 600 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 600 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002096240 600 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007208078 600 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000416215 600 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 600 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 600 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 600 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 600 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 600 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 600 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 600 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 600 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 8924 600 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 600 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 600 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 600 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 600 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 600 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 600 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 600 Kč
VBA0251 Šmelíková Dorota ŠK VAZKA Bratislava 1399951 600 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 600 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 2087710 600 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 2135193 600 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 600 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 600 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 600 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 0008242002 600 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 600 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 600 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 600 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 600 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 600 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 600 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 600 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 600 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 600 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 700 závodníků).