Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Datum:
24.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21U     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21U     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1300
Náhradníků: 700
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 300 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 0002115145 300 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 300 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 300 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 300 Kč
2PZ1050 Tumová Dominika Lipno team 2115716 300 Kč
2PZ1051 Tumová Simona Lipno team 2111815 300 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 300 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 300 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 300 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 300 Kč
KAM0953 Kubecová Markéta OK Kamenice C 232246 300 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 02049591 300 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 300 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 300 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 300 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 300 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 300 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 450 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 300 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009246 300 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096243 300 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 300 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 300 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 300 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 300 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 300 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 300 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 300 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 300 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 300 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 300 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 300 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 300 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 300 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 300 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0008357666 300 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 300 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 300 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 300 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 300 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 300 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 425423 300 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 300 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 426365 300 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 300 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 300 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 300 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 300 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 300 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
84D0850 Knaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 7709 300 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 300 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 300 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 300 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 300 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 300 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 300 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C 1421895 300 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 300 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 0002115140 300 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 300 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 2127896 300 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 300 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 300 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 300 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 300 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 300 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 300 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 300 Kč
TZL0652 Návojová Kateřina SKOB Zlín C 53317 300 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 300 Kč
TZL0753 Matochová Anna SKOB Zlín C 426302 300 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 300 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 300 Kč
2UZ0650 Bestová Tereza Bestici 2111742 300 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 300 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 300 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 300 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 300 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 300 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 300 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 300 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 300 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 300 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 300 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 300 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 331031 300 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 300 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 300 Kč
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 300 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0001400428 300 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 300 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000425599 300 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 300 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 300 Kč
18D0450 Sihver Merle (GER) Post SV Dresden 7208006 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 300 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 300 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 300 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 300 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 300 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 300 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 300 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 300 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 300 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín C 53354 300 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín C 2121123 300 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 8250121 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 8050121 300 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 300 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 300 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 300 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 300 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 300 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49455 300 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 300 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 2035744 300 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 300 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2102557 300 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 300 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 300 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 300 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 300 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 300 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 300 Kč
6YC0450 Lisá Štěpánka Neregistrovaní 301427 300 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 300 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 300 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 300 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 300 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 300 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 300 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 300 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 300 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 300 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 300 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 300 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 300 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 300 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 300 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 300 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 600 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 600 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 600 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 600 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 600 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002096240 600 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007208078 600 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000416215 600 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 600 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 600 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 600 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 600 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 600 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 600 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 600 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 600 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 8924 600 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 600 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 600 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 600 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 600 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 600 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 600 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 600 Kč
VBA0251 Šmelíková Dorota ŠK VAZKA Bratislava 1399951 600 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 600 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 2087710 600 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 2135193 600 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 600 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 600 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 600 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 0008242002 600 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 600 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 600 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 600 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 600 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 600 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 600 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 600 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 600 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 600 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 600 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 600 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 600 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 600 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204988 600 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 600 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 600 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 600 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 600 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 600 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 600 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 600 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 600 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 600 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 600 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 600 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 600 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 600 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 600 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 600 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 600 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 600 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 600 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 600 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 600 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0008191119 600 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 0008000727 600 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 600 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 600 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 600 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 600 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 600 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 600 Kč
TJN0171 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103712 600 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 750 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 600 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 600 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 600 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 600 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 600 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 600 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 600 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 600 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 600 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 600 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 600 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 600 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 600 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 600 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 600 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 600 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 600 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 8052217 600 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 600 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 600 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 600 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 600 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 600 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 600 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 600 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 600 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 600 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000515185 600 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov C 1621997 600 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 600 Kč
71D8451 Bader Anne (GER) USV TU Dresden 8404290 600 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 600 Kč
71D9400 Flechsig Theresa (GER) USV TU Dresden 1994620 600 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 600 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 600 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 600 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 600 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 600 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 600 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 600 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 600 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 600 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 600 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 600 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 600 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 600 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 600 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové R 2058530 600 Kč
VBA9951 Šmelíková Tereza ŠK VAZKA Bratislava 9101680 600 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 600 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 600 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 600 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 600 Kč
11H9201 Tóth Korinna (HUN) Budai Osforrás 888359 600 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 600 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 600 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 600 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 600 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 887233 600 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 600 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 1280593 600 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 600 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 600 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 600 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 600 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 600 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 600 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 600 Kč
23P8851 Najman Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 8061088 600 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 600 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 600 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 600 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 600 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 600 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 600 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 600 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 600 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 600 Kč
69X8650 Helikarová Kateřina HO Humanita 2035157 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 600 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 600 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 600 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 600 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 600 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 600 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 600 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 600 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002042537 600 Kč
VTA9551 Vébrová Denisa SC vebr-sport C 2019541 600 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 600 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 600 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 600 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 600 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 600 Kč
73X9450 Zavadilová Barbora Opět na Kozla 53667 600 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 600 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 600 Kč
LPU2251 Jansová Martina OK Lokomotiva Pardubice 887927 600 Kč
LPU2252 Lněničková Petra OK Lokomotiva Pardubice 2051539 600 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 600 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín 0000009969 600 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0008008759 600 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 600 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 600 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 600 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 600 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 600 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 600 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 600 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 600 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 600 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 600 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 600 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 600 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 600 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 600 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096239 600 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425552 600 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 600 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 600 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 600 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 600 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 600 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 600 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 600 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 600 Kč
2PZ7550 Tumová Pavla Lipno team 2115712 600 Kč
VBM8255 Ondrejková Daniela VSK Mendelu Brno 53222 600 Kč
DOB8585 Drągowska Malwina KOB Dobruška C 886617 600 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 600 Kč
TJN9050 Kosinová Kamila OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111788 600 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 600 Kč
MFP0052 Poláčková Šárka Matfyz Praha 2079501 600 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8105 600 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 52106 600 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 600 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 600 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 600 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 600 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 600 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 600 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 600 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 600 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 600 Kč
66P8650 Presinska Magdalena (POL) UKS Azymut Pabianice 600 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 600 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 600 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 600 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002060275 600 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008975 600 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002102800 600 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 600 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 600 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 600 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 600 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 600 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 600 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 600 Kč
TZL8250 Šidlová Klára SKOB Zlín C 7209281 600 Kč
VLI7852 Sládková Klára Slavia Liberec orienteering 2092397 600 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 600 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 600 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 600 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 600 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 600 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 600 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 600 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 0007207702 600 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 600 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 600 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 600 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 600 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 600 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 600 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C - 600 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 600 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232523 600 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 600 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 600 Kč
FYD8050 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 750 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 600 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 600 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 600 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 600 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 600 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 600 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 600 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096241 600 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí 0002011837 600 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 0000339546 600 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 0000009722 600 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 600 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 600 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 600 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 600 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 600 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 600 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 600 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 600 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 600 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 600 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 600 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 600 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 600 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 600 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 600 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 600 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 600 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 600 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 600 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 600 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 600 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 600 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 600 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 600 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 600 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 600 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 600 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 600 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 600 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 600 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 600 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0002080844 600 Kč
84D7850 Knaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 780209 600 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 0002115014 600 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 600 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 600 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 600 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 600 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 600 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 600 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 600 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 600 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 600 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 600 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 600 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 600 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 600 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 600 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 600 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 600 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 600 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 600 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 600 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 600 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 600 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 600 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 600 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 750 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 600 Kč
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 600 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 600 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 600 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 600 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 600 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 600 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 600 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438036 600 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 600 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425562 600 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 600 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 600 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 600 Kč
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 7201456 600 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 600 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 600 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 600 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 600 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 600 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 600 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 600 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 600 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 600 Kč
LPU7254 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 51130 600 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 600 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 600 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 600 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 600 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49456 600 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 600 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 600 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 600 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 600 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 600 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 600 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 600 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 600 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 600 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 600 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 600 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 600 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 600 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 600 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 600 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 600 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 0000009606 600 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 600 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 600 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2095925 600 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 600 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 600 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 2060240 600 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 600 Kč
ABM7051 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno 416013 600 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 600 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 600 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 600 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 600 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 600 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 600 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 600 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 600 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 600 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120051 600 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 600 Kč
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 600 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 600 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 600 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 600 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 600 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 600 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 600 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 600 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 600 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 600 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 600 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 600 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 600 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 2047 600 Kč
18D6450 Nitsche Catrin (GER) Post SV Dresden 1964316 600 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 600 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 600 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 600 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 600 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 600 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 600 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 600 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 600 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 600 Kč
73X6650 Šafková Petra Opět na Kozla 51278 600 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 600 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 600 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 600 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 600 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 600 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 600 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 600 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 600 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 600 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 600 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 600 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 600 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 600 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 600 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 600 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 600 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 600 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 600 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 600 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 600 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 600 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 600 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 600 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 600 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 600 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 600 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 600 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 600 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 600 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 600 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 600 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 600 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 450 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 450 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 450 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 450 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 450 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 450 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 450 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 450 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 450 Kč
23P5650 Tomankiewicz Alicja (POL) OK!Sport Warszawa 1414204 450 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 450 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 450 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 450 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 450 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 450 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 450 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 450 Kč
13H5550 Muzsnai Ágota (HUN) HSE Szentendre 8211055 450 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 450 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 450 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 450 Kč
22H5450 Jenei Margit (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 4660121 450 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 450 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 450 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 450 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 450 Kč
43D5050 Ender Irina (GER) HSG Turbine Zittau 6424 450 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 450 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 450 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 450 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 450 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 450 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 9000999 450 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 450 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 450 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 450 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 450 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 450 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 450 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 450 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 450 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 450 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 450 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 450 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 300 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 300 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 300 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002075628 300 Kč
18D1100 Bader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 300 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 300 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 300 Kč
73X0901 Zavadil Štěpán Opět na Kozla 333846 300 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 300 Kč
73X0900 Zavadil Adam Opět na Kozla 223328 300 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 300 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7248 300 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 300 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 300 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002115002 300 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 300 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 300 Kč
ABM0903 Muselík Mikuláš KOB ALFA Brno 0 300 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 300 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 300 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 300 Kč
2PZ0800 Tuma Jonáš Lipno team 2115710 300 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 300 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 300 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 300 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 300 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 300 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 300 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 8588 300 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 300 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8582 300 Kč
TZL0811 Škoda Viktor SKOB Zlín C 8594 300 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín C 52688 300 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 300 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 53900 300 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 300 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 300 Kč
2UZ0800 Besta Radek Bestici 224868 300 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 300 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8877 300 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 300 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 300 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 300 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 300 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 300 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 300 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 300 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 300 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 300 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 300 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 300 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 300 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 300 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 300 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 300 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 300 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 300 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 0000009616 300 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 300 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 300 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 300 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 300 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 300 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 300 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 300 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 300 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 300 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 300 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 425574 300 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 300 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008991 300 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 0002060236 300 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 300 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 300 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 300 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem B 2102674 300 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 300 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 1403065 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 300 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 300 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 300 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 300 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 300 Kč
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 2102862 300 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 300 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 300 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 300 Kč
TZL0603 Pastuszek Tomáš SKOB Zlín C 53135 300 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 300 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 300 Kč
TZL0605 Márton Lukáš SKOB Zlín B 2121127 300 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 2102794 300 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 8601 300 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 300 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 300 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 300 Kč
VBA0701 Šmelík Daniel ŠK VAZKA Bratislava 442590 300 Kč
DKL0601 Špánek Vojtěch KOB Kladno C 2126368 300 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 300 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 300 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 300 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 300 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 0000008225 300 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 0008190806 300 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 0002115000 300 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 0002114992 300 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice C 425427 300 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice C 53857 300 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice C 425425 300 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 2116470 300 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 300 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 300 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103287 300 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 300 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 300 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 300 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075691 300 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
84D0600 Knaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 1726 300 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 300 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 300 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 232029 300 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0008656604 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 0000052248 300 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 300 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 300 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 300 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 300 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 300 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 300 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 300 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 300 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 300 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 300 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 300 Kč
TZL0405 Fišer Martin SKOB Zlín C 52685 300 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 300 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 300 Kč
TZL0508 Mikšík Michael SKOB Zlín C 8601 300 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 300 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 300 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 300 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 300 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 300 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 300 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2049534 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 300 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 300 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 0000009636 300 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 2073737 300 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 300 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 300 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 300 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 300 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 300 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C 2121008 300 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 600 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 600 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 600 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002088183 600 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 600 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 600 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 600 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 600 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 600 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 600 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 600 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 600 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 600 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 600 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 600 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 600 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 600 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 600 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 600 Kč
79Z0300 Zamouřil Jáchym RajP 2102586 600 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 600 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 600 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 600 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 600 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 600 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 8660469 600 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 600 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 600 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 600 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 600 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 600 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 600 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 600 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002082910 600 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 600 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0007206528 600 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 600 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 600 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 600 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 600 Kč
23P0100 Drągowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 1419870 600 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 600 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 600 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 600 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 600 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 600 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 600 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 600 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 600 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 600 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 600 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 600 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 600 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 600 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 600 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 600 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 600 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 600 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 600 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 600 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 600 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 600 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk B 4641701 600 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 600 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 7209362 600 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 600 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 600 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 600 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 600 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSS Přírodověda Praha C 336081 600 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 600 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 600 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí 0002011832 600 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 600 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 600 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 600 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 600 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 600 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096119 600 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 600 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 600 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 600 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 600 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 600 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 600 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 600 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 1403413 600 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 600 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 600 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 600 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 600 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 600 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 600 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 600 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 600 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 600 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 600 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov R 8180295 600 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 600 Kč
18D8201 Bader Leif (GER) Post SV Dresden 8211110 600 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 600 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 600 Kč
18D9100 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 600 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 7200392 600 Kč
18D8800 Müller Philipp (GER) Post SV Dresden 8606488 600 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 600 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 600 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 600 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 600 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 600 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 600 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 600 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 600 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 600 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 600 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 600 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 600 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 600 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 8654904 600 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 600 Kč
LPU2203 Lindman Per OK Lokomotiva Pardubice 960200 600 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 600 Kč
LPU2204 Lundin Simon OK Lokomotiva Pardubice 940902 600 Kč
11H9200 Bugár Gergely (HUN) Budai Osforrás 9101950 600 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 600 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 600 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 600 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2656633 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 600 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002045221 600 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 600 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 600 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 600 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 600 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 600 Kč
11H8500 Gösswein Csaba (HUN) Budai Osforrás 2004470 600 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 600 Kč
11R8500 Masnyy Yury (RUS) Orienta-MosCompass 8643979 600 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 600 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 600 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 600 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 600 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 600 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 600 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 600 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 600 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 600 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002085616 600 Kč
18D8701 Hörnig Sebastian (GER) Post SV Dresden 2161 600 Kč
18D8400 Kraemer Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 600 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 600 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 600 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 600 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 600 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 600 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 600 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 600 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 600 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 600 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 600 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 600 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 600 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 600 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 600 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 600 Kč
23P9001 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 8653083 600 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 600 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 600 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 600 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 600 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 600 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 600 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 600 Kč
LPU9407 Šimáček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9659 600 Kč
LPU9709 Šimáček Martin OK Lokomotiva Pardubice C 246869 600 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 600 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 600 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 600 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 600 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 600 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 600 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 0008655470 600 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0008290987 600 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0008008104 600 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009983 600 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0008003099 600 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 600 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 600 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 600 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 600 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 600 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 600 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 600 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 600 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 600 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 600 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 600 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 600 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 600 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 600 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 600 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007702000 600 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 600 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 600 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002300842 600 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002075629 600 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 600 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 600 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 600 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 600 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 600 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 600 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 600 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 600 Kč
23P9300 Drożdż Rafał (POL) OK!Sport Warszawa 887233 600 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 600 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 600 Kč
23P9302 Mazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa 412307 600 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 600 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 600 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 600 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 600 Kč
TJN8500 Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111787 600 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 600 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 600 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 232426 600 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OOB Vamberk C 2095977 600 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 600 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice B 232739 600 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 600 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 600 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 600 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 600 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 600 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 600 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 600 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 600 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 600 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 600 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 600 Kč
ZBP7702 Bolina Michal OOB SK Zbraslav C 361992 600 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 600 Kč
VTA9301 Lexa Lukáš SC vebr-sport C 2019542 600 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 600 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 600 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 600 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 600 Kč
2PZ7400 Tuma Pavel Lipno team 2111760 600 Kč
TJN8800 Čeřovský Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070855 600 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 600 Kč
VLI7808 Loos Arnošt Slavia Liberec orienteering 8520 600 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 600 Kč
TJN9602 Kočíb Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 600 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 600 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 600 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 600 Kč
STE9307 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 2035724 600 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 600 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 600 Kč
LPU2201 Hladík Jiří OK Lokomotiva Pardubice 2109765 600 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 600 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 600 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 600 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 600 Kč
TJN8900 Mikula Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111789 600 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 600 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 600 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 600 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 600 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 600 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 600 Kč
TJN9831 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 600 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 600 Kč
81Z9300 Kuriak Jakub Obdržálci 9858585 600 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 600 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421905 600 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 600 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017664 600 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 600 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 600 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 8426644 600 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 600 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 600 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 600 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 600 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 600 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 600 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 600 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 600 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 600 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 600 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 600 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 600 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 600 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 600 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 600 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 600 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 600 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 600 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 0002102085 600 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 600 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 600 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 600 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 600 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 600 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 600 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 600 Kč
7FC7900 Šutera Josef Atletika Polička 8663125 600 Kč
7FC8300 Šuterová Kateřina Atletika Polička 8662347 600 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 600 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 600 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 600 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 600 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 600 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 7412075 600 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 600 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 600 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 600 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 600 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 600 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 600 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 600 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 600 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 600 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 600 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 600 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 600 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 600 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 600 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 600 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 600 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 600 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 600 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 600 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 600 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 600 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 600 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 600 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 600 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 600 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0008141277 600 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 600 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 600 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 600 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 600 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 600 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 600 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 600 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 600 Kč
TJN7631 Tkáč Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2027227 600 Kč
TJN7632 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232618 600 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 600 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 600 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 600 Kč
84D7700 Knaup Jan (GER) MTV Braunschweig 771101 600 Kč
TEP7700 Bercha Šimon Tempo Praha C 416133 600 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 600 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 600 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 600 Kč
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 600 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 600 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 600 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 600 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 600 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 600 Kč
26D6800 Finkenstaedt Björn (GER) OLV Potsdam 407595 600 Kč
26D6500 Finkenstaedt Michael (GER) OLV Potsdam 8011012 600 Kč
45D6700 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 8663316 600 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 600 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 600 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 600 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 600 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 600 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 600 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 600 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 600 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 600 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 600 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 600 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 600 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 600 Kč
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2102872 600 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 600 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 600 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 600 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 600 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 600 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 600 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 600 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 600 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 600 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 600 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 600 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 600 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 600 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 600 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 600 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 600 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 600 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 600 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8636797 600 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 600 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 600 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 600 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 600 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 600 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 600 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 600 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 600 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 600 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 600 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 600 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 600 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 600 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 600 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 600 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 600 Kč
ABM6946 Gross Michal KOB ALFA Brno 52009 600 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 600 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 600 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 600 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 2126272 600 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 600 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 600 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 600 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 600 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 600 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 600 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 600 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 600 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 600 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 600 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 600 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 600 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008977 600 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438038 600 Kč
18D6601 Lückmann Andreas (GER) Post SV Dresden 1966902 600 Kč
18D6200 Müller Matthias (GER) Post SV Dresden 1270562 600 Kč
18D6700 Rothkegel Thomas (GER) Post SV Dresden 9002326 600 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 600 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 600 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 600 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 600 Kč
23P6500 Drągowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 887232 600 Kč
73X6400 Zavadil Pavel Opět na Kozla 51745 600 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 600 Kč
LPU2205 Lindman Olle OK Lokomotiva Pardubice 670318 600 Kč
VBA6601 Šmelík Juraj ŠK VAZKA Bratislava 7208215 600 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 600 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 600 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 600 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 600 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 600 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 600 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 600 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 600 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 600 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 600 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 600 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 600 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 600 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 600 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 600 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 600 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 600 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 600 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 600 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 600 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 600 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8621390 600 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 600 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 600 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 600 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 600 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 887222 600 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 600 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009005 600 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 8170663 600 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 600 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 600 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 600 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 600 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 600 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 600 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 600 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 600 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 600 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 600 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 600 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 600 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 600 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 600 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 600 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 600 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 600 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 600 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 600 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 600 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 600 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 600 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 600 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 600 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 600 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 600 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 600 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 450 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 450 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 450 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 450 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 450 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 450 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 450 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 450 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 450 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 450 Kč
13H5700 KERÉNYI DÉNES (HUN) HSE Szentendre 8100257 450 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 450 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 450 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 450 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 450 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 450 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 450 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 450 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 450 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 450 Kč
43D5000 Ender Volker (GER) HSG Turbine Zittau 6488 450 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096242 450 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096237 450 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 0002075656 450 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 450 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 450 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 450 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 450 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 450 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 450 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 450 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 450 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 450 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 450 Kč
11G5300 Rosen David (GBR) GB MTBO squad 503221 450 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 450 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 450 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 450 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 450 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 450 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 450 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 450 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 450 Kč
22H5300 Bugár József (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 2072282 450 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 450 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 450 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 450 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 450 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 450 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 450 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 450 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 450 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 450 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 450 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 450 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 450 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 450 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 450 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 450 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 450 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 450 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 450 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 450 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 450 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 450 Kč
2QC3900 Vřešťál Jan Vrestal 7205031 450 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 450 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 450 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 450 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 450 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 450 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 450 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 450 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 450 Kč
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 300 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 300 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 0002115150 300 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002129231 300 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 300 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 300 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 300 Kč
VRL0601 Fikar Šimon OOS TJ Spartak Vrchlabí 0000438037 300 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096245 300 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206476 300 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 300 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331655 300 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232639 300 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 300 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 300 Kč
ROU1250 Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C 300 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 300 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2102801 300 Kč
VLI1255 Harazinová Kateřina Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 450 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 300 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 300 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 300 Kč
4HX1400 Votava Jan DSVJ zapůjčit 450 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 300 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 300 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 300 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 300 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 300 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 300 Kč
LPU2202 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice 9323 300 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 300 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 300 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 300 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 300 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 52217 300 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053354 300 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 300 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 428242 300 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 300 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002115009 300 Kč
SJC1049 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín 2112770 300 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 425432 300 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 300 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava 7500077 300 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 300 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 300 Kč
TJN1072 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 300 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 300 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 23152 300 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 300 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 300 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov 411380 300 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232338 300 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 300 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 300 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 300 Kč
TEP1450 Němcová Rozárie Tempo Praha C 7210118 300 Kč
TEP0800 Bercha Matouš Tempo Praha C zapůjčit 450 Kč
TEP1000 Bercha Jonáš Tempo Praha C zapůjčit 450 Kč
TEP1301 Bercha Šimon Tempo Praha C zapůjčit 450 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 300 Kč
FYD1301 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 450 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 300 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci 2134300 300 Kč
PVP7755 Finco Dneboská Eva VSS Přírodověda Praha C 301137 300 Kč
celkem přihlášených: 1466, vklad: 747750 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 700 závodníků).
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.