Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 6. kolo, WRE

Datum:
03.06.2018
Místo konání:
Karlovy Vary - Vítkova Hora
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
3.70 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
54D0500 Thomas Tjark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 303961 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 60 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 416210 60 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
48D0002 Herrmann Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 8150105 60 Kč
74D0601 Lucassen Thomas (GER) ESV Dresden MTBO 8031006 60 Kč
74D0603 Heidner Raphael (GER) ESV Dresden MTBO 8130306 60 Kč
74D0602 Lusky Gregor (GER) ESV Dresden MTBO 8111006 60 Kč
7.70 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
54D0300 Klopfer Alexander (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8282827 150 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň 2049567 150 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 8644874 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov 8655420 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 7208210 150 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov C 8660918 150 Kč
74D0201 Lucassen Frank (GER) ESV Dresden MTBO 2058058 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2051475 150 Kč
9.90 km, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8655402 150 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team B 681881 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 150 Kč
11.60 km, 22 kontrol
(44)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM9548 20437 Šňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 7204504 200 Kč
SPC8211 11434 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 200 Kč
TBM7327 16713 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 200 Kč
54D7700 10891 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8341577 200 Kč
54D8500 23184 Albert Denny (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8334499 200 Kč
VSP8301 10767 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 200 Kč
STB9801 23154 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 200 Kč
STB9301 12973 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 200 Kč
VSP8200 12357 Laciga Radek USK Praha E 7003030 200 Kč
SPC7608 23179 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 200 Kč
SMR7401 15213 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 8074101 200 Kč
TAP7701 15214 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 7151177 200 Kč
DKP8500 19804 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 8654893 200 Kč
VPM7906 23180 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
TZL8236 10076 Graubner Jan SKOB Zlín E 8662744 200 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň E 7209424 200 Kč
SPC7611 28639 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 200 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 2081364 200 Kč
TZL8604 10816 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 200 Kč
TBM7632 16135 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
SPC7803 15784 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 200 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
SMR7901 16928 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 200 Kč
TBM8907 15107 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 200 Kč
72F6000 26017 Michel Denaix (FRA) COCS 8210460 200 Kč
SJI7419 12503 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 200 Kč
74D7901 20065 Uhlemann Ulf (GER) ESV Dresden MTBO 303967 200 Kč
18I0001 20184 Bettega Fabiano (ITA) The national Italian 8628448 200 Kč
18I0002 8679 Dallavalle Luca (ITA) The national Italian 8635852 200 Kč
18I0003 15618 Rossetto Riccardo (ITA) The national Italian 8635862 200 Kč
18I0004 17454 Turra Piero (ITA) The national Italian 8635856 200 Kč
27R0001 13491 Medvedev Grigory (RUS) Russia National Team 1415721 200 Kč
17R0001 9842 Gerasko Timofei (RUS) Novosibirsk 1633631 200 Kč
SKL7401 25819 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 2078484 200 Kč
XPU9705 23152 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 200 Kč
SJC9000 16776 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 7201827 200 Kč
BOR8904 7762 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 200 Kč
BOR9402 7763 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 200 Kč
27R0002 10138 Gritsan Ruslan (RUS) Russia National Team 8648660 200 Kč
33D6001 Heinrich Peter (GER) USV TU Dresden 9005663 200 Kč
33D0001 Hess Hendrik (GER) USV TU Dresden 411343 200 Kč
9.90 km, 19 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 200 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 7003041 200 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 920668 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 8008104 200 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 200 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 426395 200 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team A 1984420 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška A 920696 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 8654890 200 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka A 7208100 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 200 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 8250250 200 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 2115001 200 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 200 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 200 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 7807223 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 200 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 515439 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 200 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 1700078 200 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 200 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 200 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen A 2019214 200 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 200 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha A 886253 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 200 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 200 Kč
7.70 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko, z. s. B 1007541 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín B 8040385 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka B 7202874 200 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka B 8656536 200 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 200 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team A 7210120 200 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka B 7209369 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 8660356 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň B 236982 200 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 200 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha B 2067963 200 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 7210112 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko, z. s. B 7851220 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 200 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové B 2073671 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor B 7207489 200 Kč
6.30 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka B 8636190 200 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 200 Kč
BSO7300 Vít Daniel KOB Baník Sokolov C 236998 200 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 200 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434814 200 Kč
NNN9105 Rakovič Matěj Neregistrovaní zapůjčit 250 Kč
8.20 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
54D7200 Hartung Thomas (GER) SV Sachsen 90 Werdau 1417162 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 200 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 200 Kč
54D7600 Pilz Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8101976 200 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 200 Kč
1QD7200 Uwe Röhner (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 1402008 200 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 200 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 200 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 8645929 200 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 200 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 888617 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 200 Kč
LPM6910 Smaržík Jan OK Lokomotiva Plzeň C 4454 200 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 200 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 200 Kč
74D6601 Hauschild Steffen (GER) ESV Dresden MTBO 8100966 200 Kč
7.70 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
54D6200 Vogel Swen (GER) SV Sachsen 90 Werdau 7208281 200 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 200 Kč
46D6100 Vaupel Andreas (GER) Eisleber RC Mansfelder Land 2105139 200 Kč
97D6201 Stoeckel Arnd (GER) USV Jena 8114132 200 Kč
74D6101 Porstmann Roberto (GER) ESV Dresden MTBO 8240561 200 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 200 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 899180 200 Kč
BSO6800 Vít Vlastimil KOB Baník Sokolov C 8655481 200 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha 49808 200 Kč
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 8000034 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 2111768 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně 8656657 200 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 200 Kč
VAM6100 Kula Jiří OOB Vamberk 51465 200 Kč
79D6201 Richter Frank (GER) TSV Karlshorst 440460 200 Kč
79D6601 Dube-Spuhn Michael (GER) TSV Karlshorst 8021066 200 Kč
95D5901 Breitwieser Steffen (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 237504 200 Kč
6.30 km, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 200 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 200 Kč
1ZD0000 Sonnenberg Sergej (GER) Osnabrücker TB 8629992 200 Kč
48D5600 Fremder Dietmar (GER) OL-Team Wehrsdorf 560127 200 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 200 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 200 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 200 Kč
25D0001 Wieland Reinhard (GER) German O-Team 8050009 200 Kč
6.30 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team C 9200528 100 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 2133887 100 Kč
MLA7752 Székelyová Erika MLOK Mariánské Lázně 2059738 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice 1417246 100 Kč
HCE0000 Černý David TJ Hostivice 1421891 100 Kč
NNN7201 Komárek Pavel Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
NNN5601 Vlasák Jiří Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice 7202578 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 2069080 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice 1417251 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 60 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
5.00 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 150 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347913 150 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov 7260007 150 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 7210111 150 Kč
6.30 km, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. A 232895 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 8656520 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 150 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 301193 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 9988889 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 1398988 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor E 2051481 150 Kč
8.20 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 1628 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
SPC7160 33356 Mědílková Iva SPORTICUS team E 7204522 200 Kč
TBM9950 25400 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
ZUP8151 5053 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
74D7850 1124 Dannowski Anke (GER) ESV Dresden MTBO 8150678 200 Kč
VSP8650 5923 Tichovská Martina USK Praha E 920677 200 Kč
SJC8450 1248 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team E 9200521 200 Kč
SPC8653 23186 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 9005226 200 Kč
VSP7852 2318 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
VSP8152 3261 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
SJI8057 4462 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 200 Kč
72F9550 20457 Denaix Lou (FRA) COCS 8080295 200 Kč
TSU8889 5481 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 200 Kč
TSU8992 5606 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 200 Kč
6.30 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 7205014 200 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 200 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 200 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 200 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 7518567 200 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 2051473 200 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 200 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 200 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 7210310 200 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 8008759 200 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 428294 200 Kč
TBM9150 Pospíšková Magdalena KOS TJ Tesla Brno A 2011851 200 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 200 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 200 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 200 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 1400407 200 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 9345 200 Kč
5.00 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 200 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 2075634 200 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha B 2103730 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 200 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka C 2011824 200 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha B 887910 200 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 200 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk B 9480 200 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 8655486 200 Kč
6.30 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 200 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice 7202864 200 Kč
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM C 446404 200 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 200 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha 411773 200 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 200 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 200 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 232356 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7209370 200 Kč
5.00 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 200 Kč
46D6350 Baumbach Heidi (GER) Eisleber RC Mansfelder Land 02134 200 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 200 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 200 Kč
1ZD5850 Sonnenberg Olga (GER) Osnabrücker TB 6378 200 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 200 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 200 Kč
BOR6551 Kroeber Andrea OK Jiskra Nový Bor C 1965216 200 Kč
5.60 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník 416325 60 Kč
54D0800 Klopfer Max (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8282829 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 60 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
BSO0800 Vít Tomáš KOB Baník Sokolov 2082912 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 60 Kč
VIP0953 Štěpánková Emma SK VIPrahlo C 51628 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
74D0801 Reichel Marcus (GER) ESV Dresden MTBO 2058069 60 Kč
celkem přihlášených: 301, vklad: 53640 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.