Přihlášky závodu: Opět na Kozla X

Datum:
11.03.2018
Místo konání:
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
B     C     D     L     X    
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
73X9550 Leaf Miranda Opět na Kozla 1398916 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 50 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 50 Kč
28L5801 Ziaziulia Ivanas (LTU) Saule OK 8650727 50 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 50 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 50 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 50 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 50 Kč
DKL7400 Surkov Ivan KOB Kladno C 2070411 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 50 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha 8073 50 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 50 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 50 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 50 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 50 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
28L7850 Grigaliunaite Agne (LTU) Saule OK 8646226 50 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 50 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 50 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 50 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 50 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 50 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 50 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 50 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 50 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 50 Kč
DKL0104 Surkov Aleksandr KOB Kladno C 2070409 50 Kč
DKL0402 Surkov Jury KOB Kladno C 2070405 50 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 50 Kč
45Z8500 Štembera Petr Trosečníci 1420730 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 50 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 50 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 50 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 50 Kč
DKL7153 Surkova Nadežda KOB Kladno C 2060437 50 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 50 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 50 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 50 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 50 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 901028 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 50 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 50 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 50 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 50 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 50 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 50 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 50 Kč
celkem přihlášených: 101, vklad: 5050 Kč