Logo

Přihlášky závodu: Bohemia orienteering

pro kategorii: D21A

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
centrum Nový Bor, sportovní hala, etapy viz mapka níže (body B+C)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor

D21A 5.30 km, 14 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 876522 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 7202880 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice R 8656599 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava C 2103679 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ne Ne Ano Ne Ano 480 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ne Ne Ne Ano Ne 240 Kč