Přihlášky závodu: Bohemia orienteering

Datum:
24.07.2019
Místo konání:
centrum Nový Bor, sportovní hala, etapy viz mapka níže (body B+C)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60-     D65-     D70-     D75-     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70-     H75-     H80-     T10     T10P     T10-OPEN    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 20
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 7205024 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 426365 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 2051495 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 2115673 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 2087719 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 439103 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV0453 Smolíková Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary C 2116479 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 53591 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 8030301 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 Ano Ano Ano Ano Ne 800 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory B 224900 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 8660456 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové R 889175 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9352 Stormer Julie OK Kamenice C 218856 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 Ne Ano Ne Ano Ne 400 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 876522 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 7202880 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava C 52957 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP8650 Privoznikova Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 Ne Ano Ano Ano Ano 960 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV7751 Bauerová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 2059772 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV8751 Krafčiková Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8650 Šenkýřová Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP8050 Schejbalová Karina OK Sparta Praha C 410788 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 04124 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8663120 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 Ne Ano Ne Ano Ne 400 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ne Ano Ne 600 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM6750 Stormer Lucie OK Kamenice C 218969 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano Ano Ne 800 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
TJP6850 Krejbichová Šárka TJ Sokol Troja C 887915 Ano Ne Ano Ne Ne 400 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 887607 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53680 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 2020711 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 Ne Ano Ne Ano Ne 400 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ONO7552 Holíková Ilona SKOB Ostrov C 2087686 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KVS6850 Lukůvková Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416089 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
PVP7750 Serban Ivett VSK Přírodní vědy Praha C 1470165 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 Ne Ano Ano Ne Ne 320 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 51549 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8057 Kutilová Jana SK Praga C 2112723 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
API9301 Funda Jiří OK Andante Písek C 331523 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha C 53009 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJP9351 Krejbichová Julie TJ Sokol Troja C zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
LLI7151 Paroulková Iva LOK-o Liberec C 253147 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec C 253135 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
DVP7650 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C 01466 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 434829 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 49889 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 2103681 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 2085576 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering C 1424649 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003026 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 8680581 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 1421918 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán LOK-o Liberec C 7210309 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 Ano Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103712 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno C 2008502 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070855 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0000 Stormer Emil OK Kamenice C 218798 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2045678 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 2056271 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9807 Semerád Antonín SK Praga C 1394693 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9600 Stormer Oskar OK Kamenice C 211436 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 1625050 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 1302790 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656520 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ne Ano Ne Ano Ne 400 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ne Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM0003 Gray Daniel OK Kamenice C 8644940 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662728 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP9400 Valach Adam Matfyz Praha C Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP9200 Šulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP9901 Krejbich Daniel TJ Sokol Troja C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ne Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ne Ano Ne Ano Ano 720 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8207 Procházka Tomáš SK Praga C 515114 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 8644880 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 7003022 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 Ne Ano Ano Ano Ne 600 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STH7701 Koska Bronislav SK Studenec C Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano Ano Ne 800 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 Ano Ano Ano Ano Ne 800 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
PVP7003 Eisner Leo VSK Přírodní vědy Praha C 51578 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Žabovřesky Brno C 7300188 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
ZBP7000 Tejkal Karel OOB SK Zbraslav C 53584 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM6701 Stormer Leif OK Kamenice C 218970 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662681 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano Ano Ano 1100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč