Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Orlová - letní kino
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
1.20 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 49356 40 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 40 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
1.40 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 40 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 40 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
1.70 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 80 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 80 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 80 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 80 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 80 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 80 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 80 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 80 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 8667521 80 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 80 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 80 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 80 Kč
51P0653 Kocur Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice 424241 80 Kč
51P0553 Koczy Oliwia (POL) UKS Sparta Czyżowice 424245 80 Kč
51P0551 Pawliczek Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 424242 80 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 80 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 80 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 80 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 80 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 80 Kč
51P0350 Student Dominika (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 80 Kč
3LP0400 Zmij Karolina (POL) The Vipers zapůjčit 120 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 120 Kč
2.00 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 100 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 100 Kč
SFM0250 Tereza Urbánková O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
2.00 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 100 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 100 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 100 Kč
2.40 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 100 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 20102776 100 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 100 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 100 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8656721 100 Kč
HAV9399 Korbelářová Johana OB Havířov 411763 100 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 100 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 150 Kč
2.00 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232358 100 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 206362 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 100 Kč
BFM7853 Rýznarová Olga SKOB Frýdek - Místek C 410792 100 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2061800 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 100 Kč
NNN8401 Gruchalová Lucie Neregistrovaní 150 Kč
3LP7501 Zmij Sylwia (POL) The Vipers zapůjčit 150 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek C 426342 150 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek C 2087513 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 7200589 100 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 100 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 100 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 100 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 2020711 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
1.20 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 40 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 40 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 40 Kč
BFM0902 Rýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 49454 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
3LP0900 Żmij Szymon (POL) The Vipers zapůjčit 50 Kč
1.40 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 40 Kč
MOV0701 Stöcker Richard SKOB Ostrava C 428249 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 49366 40 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 2102814 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
BFM0808 Synek Adam SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49452 40 Kč
BFM0803 Václavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 49460 40 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 7201830 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
51P0700 Kolorz Dominik (POL) UKS Sparta Czyżowice 424240 40 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 428262 80 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 80 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 80 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 80 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 80 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 80 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 80 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 2027246 80 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 80 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 7207887 80 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 80 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 80 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 80 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 2087708 80 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 80 Kč
2.00 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 80 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 80 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 80 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 80 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 80 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 8660459 80 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 80 Kč
51P0400 Wojak Kacper (POL) UKS Sparta Czyżowice 2043891 80 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 120 Kč
2.50 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 100 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 100 Kč
2.50 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 100 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 100 Kč
3.00 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 100 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 100 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 100 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 100 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 100 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 1625050 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
SOP9702 Klumpar Filip OOB TJ Slezan Opava C 8716 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
HAV9404 Vébr Dominik OB Havířov 887629 100 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 100 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 100 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 682377 150 Kč
2.40 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 2109761 100 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 100 Kč
3LP7500 Żmij Jacek (POL) The Vipers zapůjčit 100 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232527 100 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 100 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 100 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 100 Kč
51P8400 Łyp Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 7203968 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
NNN8301 Gruchala Vojta Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
2.00 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 100 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 08715 100 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 100 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 214379 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 100 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 100 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 100 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 100 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 8660451 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
1.70 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
1.20 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI1002 Kubien Tomáš TJ TŽ Třinec C 8659 50 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 341893 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek C 49451 50 Kč
BFM1201 Václavík Jakub SKOB Frýdek - Místek 428209 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067398 50 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 50 Kč
NNN1111 Brychlec Jan Neregistrovaní 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
2.20 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 80 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 80 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 80 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 80 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 80 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek 2102865 80 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 80 Kč
NNN0001 Kavcová Lucie Neregistrovaní 2126362 80 Kč
celkem přihlášených: 249, vklad: 20850 Kč