Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 1. kolo

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10 - Fáborky     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     WM11    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga zapůjčit 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 7003003 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 331690 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8667972 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9910 Müller Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 433087 150 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno C 8644874 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 150 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 8076003 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 150 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 150 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška E 8662322 200 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 200 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 200 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 200 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 200 Kč
VPM9548 Šňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 7204504 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 200 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno E 8019217 200 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 8663206 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8660503 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň E 446347 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 200 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 200 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 8654893 200 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka E 7208100 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 8028884 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 200 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 200 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2085616 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha A 7151177 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 8201978 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 200 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 8303303 200 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha A 8663123 200 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 515439 200 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko A 8076001 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 8660510 200 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 200 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 2078473 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 8200033 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 8008104 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 200 Kč
SBK7900 Červinka Jan KOB START Blansko A 8076005 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 200 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka A 8656549 200 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál A 9005228 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 200 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team A 8660573 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 200 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 400 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 200 Kč
SBK8001 König Lukáš KOB START Blansko C 9000002 200 Kč
VRL7801 Leštínský Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2027232 200 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 200 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 200 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 200 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering C 8655388 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 896967 200 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 200 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 9101620 200 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 51758 200 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha 7260018 200 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 200 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7400 Pucherna Eduard Sportcentrum Jičín E 8074101 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 200 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 7203328 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 200 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 200 Kč
ZUP7400 Bašus Petr MTBO ČZU Praha C 7200592 200 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 200 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín E 8250250 200 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 200 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 200 Kč
STE7001 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 1007549 200 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 200 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 200 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM C 8667984 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 200 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 200 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 7201199 200 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 200 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha 51773 200 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 8667508 200 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 200 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 200 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 200 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 200 Kč
LME7302 Záruba Karel SK Los Mělník C 200 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 200 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 200 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 200 Kč
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 8000034 200 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 200 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 200 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 200 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 200 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 200 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 200 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 200 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 200 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 200 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 200 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 400 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 200 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 200 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 200 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 200 Kč
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 200 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 200 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 200 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB START Blansko C 8007006 200 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 200 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 8010900 40 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 8010800 40 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha 1416363 40 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha 52760 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 416206 40 Kč
ZUP1100 Bergl Jonáš MTBO ČZU Praha C 51841 40 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín 4298 40 Kč
ZUP0801 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha C 2113370 40 Kč
ZUP1050 Vaněčková Anna MTBO ČZU Praha C 2113500 40 Kč
LPM1350 Hegnerová Viktorie OK Lokomotiva Plzeň 2049584 40 Kč
SMR1101 Rolný Jakub SNS Smržovka C 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 40 Kč
EKP1353 Ševčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha 2051473 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 7210817 40 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 40 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko 500884 40 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno 53228 40 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 40 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 40 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 40 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 40 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 40 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Svítil Petr 001 - PetSvi zapůjčit 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 8670466 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň 2049581 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 150 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 150 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 200 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 200 Kč
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 9005226 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 8862726 200 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 1234321 200 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 200 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 8667958 200 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 8660580 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 7205014 200 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 428294 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 200 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 200 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál C 995795 200 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2088219 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 7260021 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 200 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha A 2103730 200 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 981842 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 200 Kč
SMR8950 Hanáková TerKa SNS Smržovka C 981824 200 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 200 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha C 8631577 200 Kč
SBK8550 Růžková Kateřina KOB START Blansko C 1985427 200 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 8008455 200 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka C 428212 200 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň C 7205019 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team B 8660588 200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 200 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 200 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 200 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 200 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 200 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 200 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko C 8076004 200 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 200 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 200 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 200 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 200 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál C 9101702 200 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 200 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 200 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno A 8470600 200 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 200 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 8400039 200 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 200 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 200 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 200 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 200 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 200 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 200 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 0 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 0 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga zapůjčit 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2801014 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno 320128 60 Kč
celkem přihlášených: 262, vklad: 45210 Kč