Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Datum:
05.05.2019
Místo konání:
Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     MW11     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
8.90 km, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 7003003 60 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 331690 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 8028854 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8304111 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 60 Kč
XPU0802 Kadaník Petr PARDUBICE BIKERS C 9820 60 Kč
SPC0505 Akrman Václav SPORTICUS team C 60 Kč
VEY0600 Malý Rostislav YETTI Vejprty C 361972 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8660548 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
XPU0600 Munzar Jakub PARDUBICE BIKERS C 7210209 60 Kč
XPU0500 Faltejsek Tobiáš PARDUBICE BIKERS C 2088820 60 Kč
16.00 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8667972 150 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 150 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 150 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2051475 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C 150 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
14P0305 Towarek Michał (POL) UKS Kometa Gliwice 8629804 150 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 7209806 150 Kč
SKL0300 Dohnal František SMS Team Kladno C 300 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 7210119 0 Kč
27.00 km, 24 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9910 Müller Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 433087 150 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno C 8644874 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 150 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 150 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 150 Kč
0020001 Oravec Matúš 002 - (SVK) Klub orientačného behu Martin 2066094 150 Kč
33.90 km, 27 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška E 8662322 200 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 200 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 200 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 200 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 200 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 200 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 200 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 200 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno E 8019217 200 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 8663206 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 200 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň E 8660467 200 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 200 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 200 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 200 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 8654893 200 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka E 7208100 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 200 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 8028884 200 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 200 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 200 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 200 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 200 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 200 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 200 Kč
54D8500 Albert Denny (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8180985 200 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 200 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 200 Kč
VPM9548 Šňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 7204504 200 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 8240596 200 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E zapůjčit 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 200 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 200 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 200 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 200 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E zapůjčit 200 Kč
STB9802 Chousa Esteban Enrique TJ Stadion Nový Bor E 1404326 200 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 200 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 200 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 8667513 200 Kč
27.70 km, 23 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 200 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2085616 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha A 7151177 200 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 200 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 8201978 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 200 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava A 2113472 200 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha A 8663123 200 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 515439 200 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko A 8076001 200 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 8660510 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 200 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 2078473 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 8200033 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 8008104 200 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 200 Kč
SBK7900 Červinka Jan KOB START Blansko A 8076005 200 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 200 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka A 8656549 200 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál A 9005228 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 200 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team A 8660573 200 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 200 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 200 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELLS ABND RACING TEAM A 897352 200 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 200 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 200 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 200 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 8007404 200 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8662306 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň A 8656621 200 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 200 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 436937 200 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team A 8660565 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 200 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála A 7003040 200 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín A 8170578 200 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 426395 200 Kč
19.60 km, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 200 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 200 Kč
SBK8001 König Lukáš KOB START Blansko C 9000002 200 Kč
VRL7801 Leštínský Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2027232 200 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 200 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín C 8010100 200 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 200 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering C 8655388 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 8008015 200 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 200 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 200 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 9101620 200 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha 7260018 200 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka C 8648591 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 200 Kč
BOR9706 Petr Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8399 200 Kč
SBK8301 Chaloupka Ondřej KOB START Blansko C 2102805 200 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 200 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering A 920698 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 200 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo C 7210112 200 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk C 52414 200 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 200 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020747 200 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS C 8656626 200 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála C 1602620 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 9283 200 Kč
XPU7301 Starý Milan PARDUBICE BIKERS C 224865 200 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS C 997601 200 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM C 9365 200 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 200 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 200 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen B 8028848 200 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen C 8028830 200 Kč
BLI7900 Opalecký Radek MTBO Bludný kořen C 8028812 200 Kč
28.20 km, 24 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7400 Pucherna Eduard Sportcentrum Jičín E 8074101 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 7203328 200 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 200 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 8627112 200 Kč
ZUP7400 Bašus Petr MTBO ČZU Praha C 7200592 200 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 200 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín E 8250250 200 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 200 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 200 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 200 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 200 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 200 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 200 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 8667984 200 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 200 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 200 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 8680603 200 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 200 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 200 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha 51773 200 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 8667508 200 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 200 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team A 7260004 200 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 200 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 200 Kč
BOR7703 Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8522 200 Kč
XPU7710 Lučan Vladimír PARDUBICE BIKERS C 515170 200 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 200 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 200 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 200 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava C 439300 200 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 200 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 200 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 200 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný A 515495 200 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 8655402 200 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 200 Kč
VEY7200 Malý Zdeněk YETTI Vejprty C 207803 200 Kč
14P7302 Towarek Ireneusz (POL) UKS Kometa Gliwice 8631692 200 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 200 Kč
XPU7311 Munzar Martin PARDUBICE BIKERS C 2104618 200 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7708877 200 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 200 Kč
19.20 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 200 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 200 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 200 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 200 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 200 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 200 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 200 Kč
0030002 Kušička Josef 003 - T.J. Sokol Horní Jelení 1425339 200 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 2127612 200 Kč
BSO7300 Vít Daniel KOB Baník Sokolov C 8004340 200 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 200 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 200 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 200 Kč
SPC7406 Akrman Libor SPORTICUS team C 200 Kč
19.70 km, 15 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 200 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 200 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 200 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 200 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 200 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 200 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 200 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 200 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 200 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 200 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 200 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 200 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 200 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 200 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 200 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 8028874 200 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 200 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 200 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 200 Kč
LPM6910 Smaržík Jan OK Lokomotiva Plzeň C 8656654 200 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 200 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 200 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 8051965 200 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 200 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 200 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 200 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 200 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 200 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 8663210 200 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 200 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 200 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 200 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 200 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 200 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 200 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 2021857 200 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 200 Kč
0050001 Charvát Roman 005 - SVS Krkonoše 331343 200 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 200 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 200 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 200 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga 2067268 200 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 200 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 200 Kč
0120001 Cucalon Senen 012 - Wakhan Raiders 1392142 200 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha C 8663182 200 Kč
VIP6501 Řízek Jaroslav SK VIPrahlo C 995791 400 Kč
18.40 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 200 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 200 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 200 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 200 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 200 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 200 Kč
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 200 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 200 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 200 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 200 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB START Blansko C 8007006 200 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 200 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové 2102525 0 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 7210122 200 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 8667549 200 Kč
0150002 Šťastný Pavel 015 - HrubáV 2148221 200 Kč
5.00 km, 6 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 8010800 40 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 8010900 40 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha 1416363 40 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha 52760 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 416206 40 Kč
ZUP1100 Bergl Jonáš MTBO ČZU Praha C 51841 40 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín 4298 40 Kč
LPM1350 Hegnerová Viktorie OK Lokomotiva Plzeň 40 Kč
SMR1101 Rolný Jakub SNS Smržovka C 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 40 Kč
EKP1353 Ševčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha 2051473 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 40 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko 500884 40 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 40 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 40 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 40 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 40 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor 7131415 40 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 40 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 40 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo 51628 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 897376 40 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 40 Kč
SJC1212 Musil Jakub Sportcentrum Jičín 8251251 40 Kč
SJC1550 Musilová Alžběta Sportcentrum Jičín 8351351 40 Kč
SPC1255 Akrmanová Hana SPORTICUS team C 40 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín 53899 40 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín 9914 40 Kč
XPU1056 Munzarová Monika PARDUBICE BIKERS 436951 40 Kč
0160001 Lacigová Antonie 016 - LacigovaA 2111768 40 Kč
XHK1000 Kunart Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 2059756 0 Kč
4.00 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 2801014 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 320128 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 60 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín 7181009 60 Kč
SPC0952 Akrmanová Jana SPORTICUS team C 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín 2070831 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha 2067959 120 Kč
15.50 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 100 Kč
0040001 Fejk Zbyněk 004 - Rotující Kedluben 9911 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice 1413899 100 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín 2021852 100 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 100 Kč
0090001 Košíková Jana 009 - Brno zapůjčit 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín 9979 200 Kč
7.10 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 8670466 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
XPU0552 Kadaníková Tereza PARDUBICE BIKERS C 2025374 60 Kč
SPC0755 Akrmanová Marie SPORTICUS team C 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha 8028827 60 Kč
XPU0750 Faltejsková Laura PARDUBICE BIKERS C 9267 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 7207352 60 Kč
XHK0888 Kunartová Dominika MTBO Racing team Hradec Králové C 2035704 0 Kč
11.20 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň 2049581 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 150 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 150 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 150 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 150 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 8662319 150 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov C 8670451 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 2069080 150 Kč
18.20 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 2082907 150 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 150 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 2025352 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering E 8662727 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha A 8670500 150 Kč
24.60 km, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 200 Kč
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8636189 200 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 200 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 200 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 9005226 200 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 200 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 200 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 200 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 200 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 200 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 200 Kč
VBA8454 Ančicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8407222 200 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 200 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 8125988 200 Kč
25S8851 Tyszová Natália (SVK) KOB ATU Košice 8017116 200 Kč
18.20 km, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 200 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 1234321 200 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 8667958 200 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 8660580 200 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 8660581 200 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 428294 200 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň A 995858 200 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 200 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 7260021 200 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2088219 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 200 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha A 2103730 200 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 200 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 9480 200 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 200 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 200 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 200 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 9345 200 Kč
VSP9050 Bogarová Adélka USK Praha A 682103 200 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 7205014 200 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 8060679 200 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín A 8636187 200 Kč
14.90 km, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 8008010 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 200 Kč
SMR8950 Hanáková TerKa SNS Smržovka C 981824 200 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 7518567 200 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha C 8631577 200 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 200 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 8008455 200 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka A 428212 200 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň C 7205019 200 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál C 995795 200 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team B 8660588 200 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 2051481 200 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor A 8655486 200 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 8640184 200 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 426350 200 Kč
JIL8654 Horáčková Barbora OK Jilemnice C 416333 200 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 200 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 200 Kč
VBA9254 Papugová Katarína ŠK VAZKA Bratislava C 9999903 200 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 200 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 200 Kč
VPM8850 Streckerová Jana KOS Slavia Plzeň C 887616 200 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 2133887 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 8670761 200 Kč
SPC8853 Vosecká Veronika SPORTICUS team C 7210120 200 Kč
XPU8660 Žemličková Lenka PARDUBICE BIKERS C 9254 200 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 200 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS C 998454 200 Kč
BOR8052 Novotná Veronika OK Jiskra Nový Bor C 8500 200 Kč
0080001 Švejdová Anna 008 - Švejdová 7204523 200 Kč
SMR9351 Žuchová Nikola SNS Smržovka C 232503 200 Kč
XPU8252 Honsová Petra PARDUBICE BIKERS C 426331 200 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen C 2134280 200 Kč
67S Farkašová Eva (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 416600 200 Kč
14.00 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 200 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 200 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 200 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 200 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 200 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 200 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 200 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 200 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 200 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 200 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 200 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál C 9101702 200 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 200 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno A 8470600 200 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 200 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 200 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor A 8514 200 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 8441 200 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 200 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 200 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 200 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 200 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team C 2118493 200 Kč
XPU7557 Stará Marta PARDUBICE BIKERS C 9348 200 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 200 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS C 2086560 200 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C 7207344 200 Kč
12.90 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 8400039 200 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 200 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 200 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 200 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 200 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 200 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 200 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 200 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 200 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 200 Kč
VAM6250 Knitlová Eva OB Vamberk C 2112744 200 Kč
0150001 Hrubá Veronika 015 - HrubáV 2080907 200 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 8635828 400 Kč
12.90 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 200 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 200 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 200 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 200 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 200 Kč
celkem přihlášených: 503, vklad: 86490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.