Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
3.50 km, 15 m, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 80 Kč
SJC1302 Ticháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 80 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 80 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 80 Kč
PHK1452 Jiranová Veronika OK 99 Hradec Králové C 7209426 80 Kč
HJL1550 Bláhová Edita Sokol Horní Jelení C 9145 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 80 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 80 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 80 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 2080944 80 Kč
0110001 Hrušová Kateřina 011 - Vysoká nad Labem 434594 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9593 80 Kč
VAM8450 Klapalová Michaela OB Vamberk C 981834 80 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN0751 Daňková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí C 09744 80 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208202 80 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 80 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 51781 80 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 80 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 80 Kč
STH1302 Fischer Pavel SK Studenec C 80 Kč