Přihlášky závodu: O-liga #5

Datum:
16.07.2019
Místo konání:
Liboc
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     AU     B     BU     C    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 80 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 7000412 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 08041 80 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 80 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 80 Kč
0020001 Šafář Matěj 002 - OK1-KYP 1424647 80 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 80 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka 8033204 80 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 80 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 80 Kč
0030001 M Martin 003 - EPO zapůjčit 80 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 80 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 80 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 80 Kč
0040001 Drábková Tereza 004 - EPO zapůjčit 80 Kč
0040002 Procházka Jonáš 004 - EPO zapůjčit 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 80 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 80 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 80 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 80 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team C 8028881 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
0010001 Jordáková Ivana 001 - Žádný 7300546 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 80 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 80 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 80 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 80 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 80 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 80 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 80 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 80 Kč
BZP8851 Suková Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2144086 80 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 80 Kč
celkem přihlášených: 54, vklad: 4320 Kč