Přihlášky závodu: O-liga #6

Datum:
30.07.2019
Místo konání:
Hlubočepy
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     AU     B     BU     C    
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 80 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 80 Kč
0030001 Schus Martin 003 - Řevnice 1452967 80 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 80 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 80 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka 8033204 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 80 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 80 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 80 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 7000412 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Bouška Zdeněk 001 - Prague 7 8666869 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 80 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 80 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 80 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 80 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 80 Kč
0040001 Fišerová Ester 004 - EFi zapůjčit 80 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast B 51970 80 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 80 Kč
0050001 Dneboský František 005 - OK Vršovice 7200582 80 Kč
0060001 Hánková Anna 006 - žádný zapůjčit 80 Kč
0070001 Franz Jakub 007 - Franzovi 51348 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 80 Kč
PDY0502 Dudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 80 Kč
0050002 Dana Kazdová 005 - OK Vršovice 51349 80 Kč
celkem přihlášených: 52, vklad: 4160 Kč