Přihlášky závodu: Metodický seminář trenérů a rozhodčích

Datum:
22.11.2019
Místo konání:
Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
Rozhodčí     Trenéři    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 104
Náhradníků: 1
Počet závodníků vyčerpán
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 300 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 300 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 300 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 300 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 300 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 300 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 300 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 300 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 300 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 300 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 300 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 300 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 300 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 300 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 300 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 300 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 8656683 300 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 300 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 300 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 300 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 300 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 300 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 300 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 300 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 300 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 300 Kč
JIL9206 Vik Martin OK Jilemnice C 500838 300 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 300 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 300 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 300 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 300 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 300 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 300 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 300 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 300 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 300 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 300 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 300 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 300 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 300 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 300 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 300 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 300 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 300 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 300 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 300 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 300 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 300 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 300 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 300 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 300 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 300 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 300 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 300 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 300 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 300 Kč
TJN9303 Kočíb Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232511 300 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 300 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 300 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 300 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 300 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 300 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 300 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 300 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 300 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 300 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 300 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 300 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 300 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 300 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 300 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 300 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 300 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 300 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 300 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 300 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 300 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 300 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 300 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 300 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 300 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 300 Kč
VPM7452 Beránková Markéta KOS Slavia Plzeň C 09129 300 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 300 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 300 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 300 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 300 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 300 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 300 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 300 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 300 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 300 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 300 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 300 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 300 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 300 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 300 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 300 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 300 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 300 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 300 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 300 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 300 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 300 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 300 Kč
celkem přihlášených: 105, vklad: 31500 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 104 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 1 závodníků).