Logo

Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 10. kolo

Datum:
26.09.2020
Místo konání:
Jablonec nad Nisou - Kokonín
Pořadatel:
SMR - SNS Smržovka
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 3.10 km, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 8109400 60 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 60 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 2020719 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 60 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka C 8028837 60 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 90 Kč

M14 5.10 km, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 8226436 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8660548 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8013870 60 Kč
VEY0600 Malý Rostislav YETTI Vejprty C zapůjčit 60 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 8109339 60 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 8660391 60 Kč
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 60 Kč

M17 6.80 km, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71P0300 Towarek Michał (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8629802 150 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 150 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8028834 150 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí 8656604 150 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč

M20 14.20 km, 19 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C 8028806 150 Kč

M21E 18.40 km, 27 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71P8600 Marcinkiewicz Grzegorz (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8660492 250 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 250 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 250 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 250 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 250 Kč
71P0100 Niebielski Bartosz (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8000846 250 Kč
71P9600 Kielak Hubert (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8631699 250 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 250 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team E 8660573 250 Kč
SPC0106 Břeň Daniel SPORTICUS team E zapůjčit 250 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 250 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 250 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team E 8518319 250 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 250 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 250 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 8028862 250 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 8151177 250 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 250 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 250 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 250 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 250 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 250 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 250 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 8656508 250 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 250 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 375 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 250 Kč

M21A 14.00 km, 16 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 8007804 250 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 250 Kč
SPC9810 Mišoň Matěj SPORTICUS team A 8003616 250 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 8004355 250 Kč
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové A 8660923 250 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 250 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 8008104 250 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 250 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8680422 250 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka A 8518311 250 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8012061 250 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové E 8662364 250 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 8670498 250 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava A zapůjčit 250 Kč
GIG9410 Grundmann Jan GIGANT Orienteering A 8654891 250 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 250 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 250 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 250 Kč
VSP7901 Müller Pavel USK Praha C 8116706 250 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové E 8028863 250 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen A 8028830 250 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 8019937 250 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 250 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň A 8033218 250 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 8001090 250 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála A 1602620 250 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 250 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové E 8680618 375 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava A 8116713 375 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 375 Kč

M21B 9.70 km, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 250 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 250 Kč
XHK7800 Paclík Roman MTBO Racing team Hradec Králové C 8044394 250 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8197304 250 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team C 8116809 250 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 250 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk C 8003641 250 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 8116799 250 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál C 250 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín A 8008015 250 Kč
0020001 Spazierer Filip 002 - Nejdek zapůjčit 250 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 250 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 250 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8006004 250 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 8200008 250 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 8044398 250 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 250 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering A 8680420 250 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 250 Kč
NNN Novák Pavel Neregistrovaní zapůjčit 250 Kč

M40A 14.10 km, 20 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7400 Bašus Petr MTBO ČZU Praha C 8226400 250 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 250 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 250 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 250 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 250 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team C 8670460 250 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 8116749 250 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 250 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 250 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 250 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 250 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 8226425 250 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 250 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 8028813 250 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 250 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 8019924 250 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 250 Kč
DMS7600 Preisler Leoš Dynamo Malá Skála C 515471 250 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8030873 250 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 8670772 250 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 250 Kč

M40B 9.70 km, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 250 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C zapůjčit 250 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 8660551 250 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 8680423 250 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 250 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 250 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 250 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 250 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 250 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 250 Kč
VEY7200 Malý Zdeněk YETTI Vejprty C zapůjčit 375 Kč
SMR7500 Vokurka Jan SNS Smržovka C 8644872 375 Kč

M50 9.10 km, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 250 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 250 Kč
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 8000034 250 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 250 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 250 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 250 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 8680603 250 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 250 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8033212 250 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 250 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 250 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 250 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 250 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering A 8655402 250 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 250 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 250 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C zapůjčit 250 Kč
TZL6700 Nekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 375 Kč

M60 7.00 km, 7 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8033205 250 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 250 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 250 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 250 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 250 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 250 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 250 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 250 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 250 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 250 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 250 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8230954 250 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 8667549 375 Kč

Open 6.80 km, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team 8033200 100 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 100 Kč
XPUnereg Drahorád Ctirad PARDUBICE BIKERS 100 Kč
0030001 Vašková Jana 003 - Bludný kořen VIP zapůjčit 100 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice 8662750 100 Kč

W11 3.20 km, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8014488 60 Kč
XBM0950 Burešová Ema PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 60 Kč
XHK1050 Jedličková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8028847 60 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C zapůjčit 90 Kč

W14 4.90 km, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 8013908 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 8226375 60 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 60 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8482100 90 Kč

W17 8.30 km, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering A 8656746 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 150 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 150 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 8033210 150 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8660465 150 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 150 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 8662319 150 Kč

W20 10.00 km, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71P0651 Nyga Julia (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8627432 150 Kč
XHK0250 Nedomlelová Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8662718 150 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering A 8662727 150 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň E 8656520 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 150 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha A 8670500 225 Kč

W21E 13.10 km, 17 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 250 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 250 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 250 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 8656501 250 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 250 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 250 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 250 Kč
TSU9191 Kamarytová Marie LKT 80 Šumperk E 8656581 250 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 250 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 250 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 250 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 8656573 250 Kč

W21A 10.00 km, 13 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8656725 250 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 250 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 8033227 250 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka A 8450007 250 Kč
SPC8853 Vedralová Veronika SPORTICUS team A 8660565 250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 250 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 8033234 250 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 250 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha E 8670466 250 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 8190384 250 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 8033282 250 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 8662726 250 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko A 8076001 250 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 8660580 250 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. A 8033273 250 Kč
XHK9750 Červená Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 8663209 250 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 8656667 250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8090145 250 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko E 8010108 250 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 8708013 250 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 250 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 8660581 250 Kč
XPU8355 Jahn Odvody Dana PARDUBICE BIKERS A zapůjčit 250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 250 Kč

W21B 9.70 km, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 250 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 8013846 250 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 8008455 250 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 250 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 8660588 250 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116790 250 Kč
XPU8660 Žemličková Lenka PARDUBICE BIKERS C 8033255 250 Kč
SPC8654 Pačáková Michaela SPORTICUS team C 8629752 250 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 8008010 250 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 250 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov 8666004 250 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8517330 250 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 8013833 250 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 250 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen C 8028812 250 Kč

W40 8.30 km, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 250 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 7207338 250 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 8656583 250 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering A zapůjčit 250 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 250 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 250 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 250 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 250 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 8226378 250 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109407 250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 250 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 250 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 8020233 250 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 250 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 8109357 250 Kč
21A Walther Katja (AUT) OLT Transdanubien 8170678 250 Kč

W50 6.60 km, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 250 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 250 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 250 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 375 Kč

W60 6.60 km, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 250 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 250 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 250 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 8680404 250 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 250 Kč
celkem přihlášených: 288, vklad: 63680 Kč