Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.10.2020
Místo konání:
Plumlov, kemp Žralok
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HDR     P    
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 120 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 120 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 1418768 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 120 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 120 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 120 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 120 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 120 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 120 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 120 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2127611 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov 7790004 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 120 Kč
celkem přihlášených: 56, vklad: 6370 Kč