Logo

Přihlášky závodu: Mikulášský NOB - individuální trénink

Datum:
05.12.2020
Místo konání:
Horní Oldřichov - kynologické cvičiště
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Kategorie:
Černá     Červená     O-Potěr    

Černá 3.80 km, 150 m, 21 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 0 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 0 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 0 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 0 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 0 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 0 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 0 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 0 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 0 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 0 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 0 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 0 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 0 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 0 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 0 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 0 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 0 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 0 Kč
VCB8854 Kovářová Julie OB České Budějovice C 7210125 0 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 8019930 0 Kč

Červená 2.30 km, 70 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC9251 Dubnová Daniela KOB Děčín C 7001408 0 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 0 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 0 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 8013440 0 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 0 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 0 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 0 Kč

O-Potěr 1.60 km, 35 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 0 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 0 Kč
LDC1750 Havlová Aneta KOB Děčín C 7434894 0 Kč
LDC0851 Dunovská Veronika KOB Děčín C 2000582 0 Kč
LDC0751 Černohousová Ela KOB Děčín C 2000585 0 Kč
LDC0950 Linhartová Emma KOB Děčín C 0 Kč
LDC0951 Vejnarová Rozálie KOB Děčín C 0 Kč
LDC1100 Honzátko Karel KOB Děčín C 0 Kč
LDC0750 Bajcurová Veronika KOB Děčín C 2000607 0 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 0 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 0 Kč
celkem přihlášených: 38, vklad: 0 Kč