Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0070003 | Karolínka StachoňováKarolínka Stachoňová | 007 - BAZOSI | 1425343 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1191 | Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie | KOB Konice | B | 8502680 | 0 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | B | 8044612 | 50 Kč |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | B | 8183015 | 50 Kč |
STE1350 | Tomášková LucieTomášková Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 50 Kč |
STE1251 | Dratvová SáraDratvová Sára | SK SKI-OB Šternberk | 8655386 | 50 Kč | |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | B | 8116677 | 0 Kč |
UOL1053 | Malasková LindaMalasková Linda | SOB Olomouc | C | 8107767 | 50 Kč |
KON1061 | Fialová AndreaFialová Andrea | KOB Konice | C | 8196086 | 0 Kč |
RBK1353 | Daňková ViktorieDaňková Viktorie | SK Radioklub Blansko | C | 219251 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | B | 8196099 | 0 Kč |
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8113502 | 100 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 0 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | B | 8507623 | 100 Kč |
JPV0762 | Chammas ViktoriaChammas Viktoria | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8500476 | 100 Kč |
KON0979 | Zapletalová AnnaZapletalová Anna | KOB Konice | C | 8410771 | 0 Kč |
JPV0754 | Polcrová KarolínaPolcrová Karolína | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8501874 | 100 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | A | 8061460 | 100 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | B | 8501634 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662307 | 100 Kč |
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8012877 | 100 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013963 | 100 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013964 | 100 Kč |
UOL0656 | Burdová HelenaBurdová Helena | SOB Olomouc | B | 8516424 | 100 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8013857 | 100 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662732 | 100 Kč |
TBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | E | 8656527 | 100 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 8517451 | 100 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655383 | 100 Kč |
STE0554 | Venusová AnnaVenusová Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2148071 | 100 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 100 Kč |
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 8039983 | 0 Kč |
KSU0650 | Juřinová AdélaJuřinová Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8510271 | 100 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 8454026 | 100 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667550 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7767 | Pinkavová HelenaPinkavová Helena | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8420960 | 100 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 100 Kč |
KSU8080 | Juřinová RadkaJuřinová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8514721 | 100 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 100 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 8514475 | 0 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648634 | 100 Kč |
PLU7777 | Otrubová VěraOtrubová Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 8514501 | 100 Kč |
STE8250 | Tomášková PetraTomášková Petra | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143383 | 100 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 100 Kč |
JPV8388 | Chammas JanaChammas Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2155987 | 100 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 100 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8113521 | 100 Kč |
RBK8558 | Janováčová PetraJanováčová Petra | SK Radioklub Blansko | C | 8003461 | 100 Kč |
0070001 | Stachoňová BáraStachoňová Bára | 007 - BAZOSI | 8076012 | 100 Kč | |
PLU7950 | Povýšilová PetraPovýšilová Petra | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 100 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 330612 | 100 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 2260118 | 100 Kč |
KON8155 | Václavková LenkaVáclavková Lenka | KOB Konice | C | 2020742 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 100 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8063069 | 100 Kč |
STE7450 | Glonková MartinaGlonková Martina | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073422 | 100 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006773 | 100 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 8511566 | 100 Kč |
0050003 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | 005 - ASPV OA | 433098 | 100 Kč | |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 100 Kč |
SSU6450 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Severka Šumperk | C | 2001926 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE1400 | Kropáček ŠimonKropáček Šimon | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143381 | 50 Kč |
0070002 | Stachoň OndřejStachoň Ondřej | 007 - BAZOSI | 7905090 | 50 Kč | |
PLU1400 | Matyšek JosefMatyšek Josef | TJ SOKOL Plumlov | C | 2096224 | 50 Kč |
SSU1400 | Gebauer JanGebauer Jan | SK Severka Šumperk | C | 2001991 | 70 Kč |
SSU14XX | Hendrich JanHendrich Jan | SK Severka Šumperk | 224899 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8026571 | 50 Kč |
KON1131 | Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František | KOB Konice | C | 2771942 | 0 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | B | 2090866 | 0 Kč |
UOL1203 | Lýsek ŠtěpánLýsek Štěpán | SOB Olomouc | B | 8162840 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8183194 | 50 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2073656 | 50 Kč |
STE1201 | Binar VítBinar Vít | SK SKI-OB Šternberk | C | 8512693 | 50 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | B | 886264 | 50 Kč |
JPV1111 | Chammas AlexChammas Alex | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 50 Kč |
KON1111 | Zapletal DavidZapletal David | KOB Konice | C | 8196043 | 0 Kč |
UOL1301 | Macháček JanMacháček Jan | SOB Olomouc | C | 8509360 | 50 Kč |
SSU1006 | Pospíšil TomášPospíšil Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 8512642 | 50 Kč |
0040002 | Navrátil VojtěchNavrátil Vojtěch | 004 - ZŠ Těšetice | 2125326 | 50 Kč | |
0070004 | Stachoň ŠtěpánStachoň Štěpán | 007 - BAZOSI | 7906090 | 50 Kč | |
PLU1203 | Reichl VojtěchReichl Vojtěch | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | C | 811213 | 50 Kč |
PLU0904 | Reichl MartinReichl Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124774 | 50 Kč |
KON1132 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | B | 8014559 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662279 | 100 Kč |
KON0830 | Lipenský MatoušLipenský Matouš | KOB Konice | B | 8133263 | 0 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | A | 8113535 | 100 Kč |
UOL0902 | Fanta MaxmilianFanta Maxmilian | SOB Olomouc | B | 8196051 | 100 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | C | 2106723 | 100 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | B | 8008300 | 0 Kč |
MFP0702 | Sadil MartinSadil Martin | Matfyz Praha | C | 8107729 | 100 Kč |
JPV1001 | Koutný OndřejKoutný Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8404142 | 100 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 7005170 | 100 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0400 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | SK Severka Šumperk | A | 8660477 | 100 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | A | 8440505 | 100 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8445294 | 100 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8162862 | 100 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663202 | 100 Kč |
KSU0501 | Fabiánek JakubFabiánek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8514525 | 100 Kč |
KSU0701 | Miča JanMiča Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8482572 | 100 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028819 | 100 Kč |
STE9411 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662317 | 100 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 8006749 | 100 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8648563 | 100 Kč |
STE8001 | Tomášek PetrTomášek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 52462 | 100 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8670783 | 100 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | B | 8140925 | 100 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 100 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 8116824 | 100 Kč |
TBM8602 | Stupal FrantišekStupal František | KOS TJ Tesla Brno | C | 8501566 | 100 Kč |
JPV8303 | Hubáček OndřejHubáček Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8109329 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7606 | Pinkava RomanPinkava Roman | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8009531 | 100 Kč |
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8017374 | 100 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 100 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 897363 | 100 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8410802 | 100 Kč |
TBM8809 | Karlík JanKarlík Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8557333 | 100 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 100 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8501550 | 100 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116732 | 100 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8140910 | 100 Kč |
STE7603 | Kropáček IvoKropáček Ivo | SK SKI-OB Šternberk | C | 2260129 | 100 Kč |
KON7717 | Křupka TomášKřupka Tomáš | KOB Konice | C | 2108896 | 0 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 8116829 | 100 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 100 Kč |
JPV8118 | Chammas Jean MarcChammas Jean Marc | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2155962 | 100 Kč |
MFP7500 | Sadil MilanSadil Milan | Matfyz Praha | C | 8358888 | 100 Kč |
UOL7504 | Malaska LukášMalaska Lukáš | SOB Olomouc | C | 2224157 | 100 Kč |
JPV7300 | Koutný PavelKoutný Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2148110 | 100 Kč |
LCE7125 | Bednařík RadekBednařík Radek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8680375 | 100 Kč |
RBK7804 | Janováč DušanJanováč Dušan | SK Radioklub Blansko | C | 8500482 | 100 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 100 Kč |
KSU8011 | Vlček JanVlček Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8514528 | 100 Kč |
0050001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 005 - ASPV OA | 8030639 | 100 Kč | |
PLU8009 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ SOKOL Plumlov | C | 52410 | 100 Kč |
SKM8014 | Stachoň ZdeněkStachoň Zdeněk | KOB Směr Kroměříž | C | 8670825 | 100 Kč |
RBK8303 | Katolický TomášKatolický Tomáš | SK Radioklub Blansko | C | 2421377 | 100 Kč |
PLU7901 | Novotný MichalNovotný Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 8445306 | 100 Kč |
KUB7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | KUB Koala Uherský Brod | C | 8670745 | 100 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 8116736 | 100 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 100 Kč |
KON8216 | Václavek LeošVáclavek Leoš | KOB Konice | C | 515427 | 0 Kč |
SSU8300 | Gebauer LubomírGebauer Lubomír | SK Severka Šumperk | C | 224897 | 140 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663138 | 100 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663185 | 100 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 8506955 | 100 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 100 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 8007191 | 100 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8515515 | 100 Kč |
SBR6201 | Zítka JiříZítka Jiří | SKOB Bruntál | C | 8196077 | 100 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 100 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 8003659 | 100 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 100 Kč |
STE6901 | Gentric MarcGentric Marc | SK SKI-OB Šternberk | C | 8013403 | 100 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | C | 8051260 | 100 Kč |
0040001 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | 004 - ZŠ Těšetice | 8656544 | 100 Kč | |
0050002 | Felkl LuděkFelkl Luděk | 005 - ASPV OA | 8512718 | 100 Kč | |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 100 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 100 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 7200377 | 100 Kč |
UOL7401 | Baláček VáclavBaláček Václav | SOB Olomouc | C | 2161647 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV1501 | Koukal MatějKoukal Matěj | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52843 | 50 Kč |
UOL2000 | Štrajt JakubŠtrajt Jakub | SOB Olomouc | C | 09577 | 50 Kč |
RBK1552 | Janováčová TerezaJanováčová Tereza | SK Radioklub Blansko | C | 8501536 | 50 Kč |
RBK1302 | Janováč MarekJanováč Marek | SK Radioklub Blansko | C | 8162876 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0010001 | Koukal PavelKoukal Pavel | 001 - Prostějov | 2161642 | 50 Kč | |
0020001 | Fantová LenkaFantová Lenka | 002 - :-) | 2214499 | 50 Kč | |
0030001 | Hrůza VladimírHrůza Vladimír | 003 - Nereg | 2117402 | 50 Kč | |
STE7651 | Burdová OlgaBurdová Olga | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122260 | 50 Kč |
STE7800 | Venus CtiborVenus Ctibor | SK SKI-OB Šternberk | C | 2144041 | 50 Kč |
UOL8400 | Štrajt PřemyslŠtrajt Přemysl | SOB Olomouc | C | 52464 | 50 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 50 Kč |
JPV1313 | Chammas MaximChammas Maxim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 50 Kč |
STE8400 | Zafiu-Marinescu Daniel-BogdanZafiu-Marinescu Daniel-Bogdan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2171121 | 50 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 2053582 | 50 Kč | |
0060001 | Polcrová Kateřina Polcrová Kateřina | 006 - OS SK Prostějov | zapůjčit | 50 Kč |