Kategorie: H21A
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 43:47 | 6725 | ||
2. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 45:53 | + 2:06 | 6426 | |
3. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:52 | + 3:05 | 6286 | |
4. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 47:19 | + 3:32 | 6222 | |
5. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 48:44 | + 4:57 | 6021 | |
6. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 49:23 | + 5:36 | 5928 | |
7. | Zschaeckel Robin | SV IHW Alex 78 Berlin | 51:23 | + 7:36 | |||
8. | Píro Matěj | TTR8802 | OOB Třebíč | 52:18 | + 8:31 | 5513 | |
9. | Ondřej Šimáček | 0380002 | PCE | 52:44 | + 8:57 | ||
10. | Budaj Radoslav | 0220001 | Hurrá team | 53:01 | + 9:14 | ||
11. | Ptáček Jiří | SRK9002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:16 | + 9:29 | 5375 | |
12. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 53:23 | + 9:36 | 5359 | |
13. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 53:47 | + 10:00 | 5302 | |
14. | Piłkowski Tadeusz | 23P9001 | OK!Sport Warszawa | 54:07 | + 10:20 | ||
15. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 54:14 | + 10:27 | 5238 | |
16. | Lenk Andreas | 71D7301 | USV TU Dresden | 55:18 | + 11:31 | ||
17. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:21 | + 11:34 | 5079 | |
18. | Lněnička Jakub | TUR9201 | OOB TJ Turnov | 55:44 | + 11:57 | 5024 | |
19. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 55:50 | + 12:03 | 5010 | |
20. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:59 | + 12:12 | 4988 | |
20. | Krasuski Marcin | 23P7200 | OK!Sport Warszawa | 55:59 | + 12:12 | ||
22. | Hinkel Georg | 0250005 | OLV Steinberg | 56:35 | + 12:48 | ||
23. | Ptáček Martin | SRK9509 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:19 | + 13:32 | 4799 | |
24. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 58:52 | + 15:05 | 4578 | |
25. | Cwalina Karol | 23P0000 | OK!Sport Warszawa | 59:17 | + 15:30 | ||
26. | Šrubař Michal | ASU8606 | Magnus Orienteering | 59:20 | + 15:33 | 4512 | |
27. | Richter Friedmar | 71D8100 | USV TU Dresden | 60:17 | + 16:30 | ||
28. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 61:05 | + 17:18 | 4262 | |
29. | Olunczek Andrej | 71D0000 | USV TU Dresden | 61:15 | + 17:28 | ||
30. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:49 | + 18:02 | 4158 | |
31. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | 62:09 | + 18:22 | 4111 | |
32. | Vríčan Peter | 86S8900 | Slávia ZU Žilina | 63:16 | + 19:29 | ||
33. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 63:52 | + 20:05 | 3866 | |
34. | Janischowsky Daniel | 0510004 | SpVgg Hainsacker | 64:19 | + 20:32 | ||
35. | Wolowczyk Michal | 4HP9700 | UNTS Warszawa | 66:41 | + 22:54 | ||
36. | Mazurkiewicz Jakub | 23P9302 | OK!Sport Warszawa | 68:06 | + 24:19 | ||
37. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:35 | + 24:48 | 3195 | |
38. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:07 | + 25:20 | 3119 | |
39. | Janischowsky Fabian | 0510003 | SpVgg Hainsacker | 69:11 | + 25:24 | ||
40. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 70:26 | + 26:39 | 2931 | |
41. | Líbal Jakub | ROU9202 | SKOB Roudnice nad Labem | 72:01 | + 28:14 | 2706 | |
42. | Buhler Stefan | 71D9100 | USV TU Dresden | 73:18 | + 29:31 | ||
43. | Měrka Roman | VIC8308 | OB Vizovice | 82:07 | + 38:20 | 1268 | |
44. | Patommel Jens | 18D7700 | Post SV Dresden | 82:10 | + 38:23 | ||
45. | Graumann Bodo | 23D8800 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 83:39 | + 39:52 | ||
46. | Rohel Marek | AOV9401 | OOB TJ Baník Ostrava | 84:47 | + 41:00 | 888 | |
47. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 87:42 | + 43:55 | 473 | |
Jalový Vlastimil | RBK8604 | SK Radioklub Blansko | DISK | 0 | |||
Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |