Kategorie: H45C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 49:56 | ||
2. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:40 | + 3:44 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 54:26 | + 4:30 | |
4. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 56:03 | + 6:07 | |
5. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:44 | + 6:48 | |
6. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 57:15 | + 7:19 | |
7. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:40 | + 7:44 | |
8. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 57:56 | + 8:00 | |
9. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:12 | + 8:16 | |
10. | Slavík Tomáš | TVR6800 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 58:35 | + 8:39 | |
11. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:46 | + 8:50 | |
12. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 58:50 | + 8:54 | |
13. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 60:12 | + 10:16 | |
14. | Nadera Dariusz | 0030001 | CX80 Polska | 61:42 | + 11:46 | |
15. | Půlpán Roman | CHC6501 | K.O.B. Choceň | 65:48 | + 15:52 | |
16. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:40 | + 16:44 | |
17. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 66:54 | + 16:58 | |
18. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:38 | + 19:42 | |
19. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:31 | + 20:35 | |
20. | Kotlář Vladimír | VAM5401 | OB Vamberk | 70:55 | + 20:59 | |
21. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 71:40 | + 21:44 | |
22. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 72:11 | + 22:15 | |
23. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 73:18 | + 23:22 | |
24. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:34 | + 26:38 | |
25. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 76:40 | + 26:44 | |
26. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | SOB Olomouc | 76:45 | + 26:49 | |
27. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:51 | + 26:55 | |
28. | Vodička Luděk | SBR5501 | SKOB Bruntál | 77:10 | + 27:14 | |
29. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 77:35 | + 27:39 | |
30. | Matoušek Milan | KSU6701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:41 | + 29:45 | |
31. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:13 | + 32:17 | |
32. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | SK Severka Šumperk | 85:07 | + 35:11 | |
33. | Poláček Luboš | JPV7214 | Oddíl OS SK Prostějov | 88:21 | + 38:25 | |
34. | Dráč Pavel | UOL7201 | SOB Olomouc | 90:38 | + 40:42 | |
35. | Hanl Vratislav | SRK7402 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 90:55 | + 40:59 | |
36. | Hýbl Dušan | JPV7202 | Oddíl OS SK Prostějov | 91:50 | + 41:54 | |
37. | Šneider Miroslav | ASU7101 | Magnus Orienteering | 92:53 | + 42:57 | |
38. | Procházka Pavel | KUO6901 | KOB Ústí nad Orlicí | 93:05 | + 43:09 | |
39. | Froš Štěpán | LPU7309 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:08 | + 43:12 | |
40. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | OK Slavia Hradec Králové | 95:06 | + 45:10 | |
41. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:11 | + 45:15 | |
42. | Květoň Vladimír | KSU6800 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:26 | + 52:30 | |
43. | Janáček Tomáš | LPU7312 | OK Lokomotiva Pardubice | 121:25 | + 71:29 | |
Mikoška Eman | STE7103 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | |||
Kubíček Jiří | UOL6500 | SOB Olomouc | DISK | |||
Müller Robert | OAV6900 | Orienteering Adventure | DISK |