Kategorie: H21C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 33:26 | 8667 | |
2. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava, z.s. | 33:54 | + 0:28 | 8551 |
3. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk, z.s. | 35:05 | + 1:39 | 8256 |
4. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:14 | + 1:48 | 8219 |
5. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 35:20 | + 1:54 | 8194 |
6. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:09 | + 2:43 | 7991 |
7. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 37:36 | + 4:10 | 7631 |
8. | Semerád Antonín | DKP9801 | R | Oddíl OB Kotlářka | 38:03 | + 4:37 | 7519 |
9. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 38:21 | + 4:55 | 7444 |
10. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:22 | + 4:56 | 7440 |
11. | Horký Jan | UOL7100 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 39:11 | + 5:45 | 7237 |
12. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 39:54 | + 6:28 | 7058 |
13. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 40:19 | + 6:53 | 6955 |
14. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 41:13 | + 7:47 | 6731 |
15. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 41:53 | + 8:27 | 6565 |
16. | Fiala Jan | BBM7205 | C | Beta Ursus Orienteering, z.s. | 42:45 | + 9:19 | 6350 |
17. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 44:07 | + 10:41 | 6010 |
18. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 44:12 | + 10:46 | 5989 |
19. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:45 | + 11:19 | 5852 |
20. | Svoboda Radek | STE0207 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 45:00 | + 11:34 | 5790 |
21. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 45:51 | + 12:25 | 5578 |
22. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 47:37 | + 14:11 | 5139 |
23. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | TJ Zlaté Hory | 48:27 | + 15:01 | 4932 |
24. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 50:00 | + 16:34 | 4546 |
25. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 50:03 | + 16:37 | 4534 |
26. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 53:15 | + 19:49 | 3738 |
27. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 54:43 | + 21:17 | 3373 |
28. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 55:27 | + 22:01 | 3191 |
29. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 56:06 | + 22:40 | 3029 |
30. | Sadílek Jan | VIC9601 | C | OB Vizovice | 58:26 | + 25:00 | 2449 |
31. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 58:51 | + 25:25 | 2345 |
32. | Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Brno - Žabovřesky | 61:00 | + 27:34 | 1810 |
33. | Rýdel Jiří | 1VZ9200 | C | 62:21 | + 28:55 | ||
34. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:21 | + 42:55 | 0 |
35. | Spurný Radek | 4EZ9700 | C | 81:15 | + 47:49 | ||
Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | DISK | 0 | ||
Zapletal Martin | 37C8500 | C | Bez registrace | DISK |