Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 19:50 | |
2. | Sedláčková Klára | LCE0854 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:35 | + 0:45 |
3. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 22:06 | + 2:16 |
4. | Levrincová Klára | TAP0854 | C | KOB Tretra Praha | 25:55 | + 6:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 12:40 | |
2. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 16:44 | + 4:04 |
3. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 17:31 | + 4:51 |
4. | Michálková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:07 | + 7:27 |
5. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 25:15 | + 12:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:44 | |
2. | Ježková Ivana | RBK0555 | B | SK Radioklub Blansko | 15:40 | + 0:56 |
3. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 15:44 | + 1:00 |
4. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 17:46 | + 3:02 |
Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:45 | |
2. | Kovářová Jana | LPU0251 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 24:13 | + 8:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 23:14 | |
MS | Stašková Petra | ZBM8255 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:41 | + 22:27 |
MS | Štrosová Jana | MOV0051 | C | SKOB Ostrava | 31:43 | + 8:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Šárka | PGP9153 | C | SK Praga | 24:37 | |
2. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 25:29 | + 0:52 |
3. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:26 | + 3:49 |
4. | Jelínková Zora | PGP8851 | C | SK Praga | 29:45 | + 5:08 |
5. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 32:35 | + 7:58 |
6. | Czerkawska Urszula | 51P6250 | C | UKS Sparta Czyżowice | 48:10 | + 23:33 |
7. | Drábková Zuzana | TBM8452 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:08 | + 29:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sliwczyňska Ilona | 1DP7850 | C | Team 360 | 22:34 | |
2. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 26:11 | + 3:37 |
3. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:51 | + 7:17 |
4. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | C | Trackcourse | 32:47 | + 10:13 |
5. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 46:06 | + 23:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 21:45 | |
2. | Trykozko Urszula | 53P6951 | C | Team 360° | 34:17 | + 12:32 |
3. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 42:11 | + 20:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 21:40 | |
2. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | C | Slask O-Team | 25:39 | + 3:59 |
3. | Wojarska Kamilla | 2KP6050 | C | Bielsko-Biala O-Team | 36:29 | + 14:49 |
4. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 40:42 | + 19:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 13:29 | |
2. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 14:01 | + 0:32 |
3. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 14:39 | + 1:10 |
4. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 17:25 | + 3:56 |
5. | Čech Viktor | AOP0801 | C | Orientační Běh Opava | 18:39 | + 5:10 |
6. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 18:43 | + 5:14 |
7. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 18:56 | + 5:27 |
Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 24:25 | |
2. | Černohorský Jan | AOP0704 | C | Orientační Běh Opava | 32:12 | + 7:47 |
3. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 34:10 | + 9:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek Filip | RBK0405 | B | SK Radioklub Blansko | 17:38 | |
2. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 18:51 | + 1:13 |
3. | Krček Jan | AOP0500 | B | Orientační Běh Opava | 21:08 | + 3:30 |
4. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 25:58 | + 8:20 |
5. | Černohorský Jakub | AOP0502 | C | Orientační Běh Opava | 37:51 | + 20:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 25:54 | |
2. | Biolik Emil | 46P0300 | C | Trackcourse | 31:25 | + 5:31 |
Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urban Michal | KUO0001 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 35:20 | |
2. | Hanuš Jaroslav | HOB0001 | C | SKOB Horní Benešov | 69:21 | + 34:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Otakar | ZBM9801 | E | SK Žabovřesky Brno | 15:37 | |
2. | Galicz Karol | 27P8600 | C | BKS Wataha Warszawa | 18:04 | + 2:27 |
3. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 21:11 | + 5:34 |
4. | Pilkowski Tadeusz | 23P9001 | C | OK!Sport Warszawa | 22:27 | + 6:50 |
5. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 22:40 | + 7:03 |
6. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 23:10 | + 7:33 |
7. | Glonek Jakub | AOP9602 | R | Orientační Běh Opava | 25:53 | + 10:16 |
8. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 28:19 | + 12:42 |
9. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 30:57 | + 15:20 |
10. | Kutílek Jakub | LPU8609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:02 | + 18:25 |
11. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 40:27 | + 24:50 |
12. | Stanovský Michal | MOV9300 | C | SKOB Ostrava | 52:58 | + 37:21 |
Chvátal Lukáš | ZBM8309 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | DISK | ||
Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
MS | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:24 | + 4:47 |
MS | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 23:52 | |
2. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 24:01 | + 0:09 |
3. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 26:14 | + 2:22 |
4. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:01 | + 3:09 |
5. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | C | Trackcourse | 29:44 | + 5:52 |
6. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:22 | + 11:30 |
7. | Czerkawski Waclaw | 51P6000 | C | UKS Sparta Czyżowice | 44:30 | + 20:38 |
8. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 44:51 | + 20:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jan | PVP7200 | C | VSS Přírodověda Praha | 18:55 | |
2. | Urbaniak Krzysztof | 58P6700 | C | Ks Spójnia Warszawa | 21:20 | + 2:25 |
3. | Bartczak Jaroslaw | 39P6800 | C | UMKS Orkan Ostróda | 24:33 | + 5:38 |
4. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 27:30 | + 8:35 |
5. | Škapa Marek | MOV7102 | C | SKOB Ostrava | 48:01 | + 29:06 |
6. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 59:14 | + 40:19 |
MS | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:55 | + 19:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | C | Bielsko-Biala O-Team | 19:01 | |
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 21:40 | + 2:39 |
3. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 22:15 | + 3:14 |
4. | Hones Sepp | 26A5400 | C | HSV Ried | 24:34 | + 5:33 |
5. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 26:18 | + 7:17 |
6. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | C | OLBnO | 27:00 | + 7:59 |
7. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 31:41 | + 12:40 |
8. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:45 | + 12:44 |
9. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:24 | + 22:23 |