Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Lada | OPI0951 | B | Orientační sporty Písek | 23:59 | |
2. | Novotná Barbora | VTA0957 | B | SC vebr-sport | 38:15 | + 14:16 |
3. | Jarošová Linda | VCB0950 | B | OB České Budějovice | 43:56 | + 19:57 |
4. | Legátová Alice | VTA0952 | C | SC vebr-sport | 44:20 | + 20:21 |
5. | Kůrková Ema | VTA1053 | C | SC vebr-sport | 48:26 | + 24:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | A | OB České Budějovice | 27:19 | |
2. | Maršíková Lucie | KRE0850 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 48:24 | + 21:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Eva | VCB0552 | B | OB České Budějovice | 31:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Vendula | VCB0451 | A | OB České Budějovice | 40:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Anna | VTA0151 | A | SC vebr-sport | 53:28 | ||
2. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | B | SC vebr-sport | 57:24 | + 3:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 45:37 | ||
2. | Kovářová Julie | VCB8854 | C | OB České Budějovice | 57:11 | + 11:34 | |
3. | Rudová Anna | VTA0051 | C | SC vebr-sport | 58:28 | + 12:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 33:22 | |
2. | Roučková Romana | VIM8350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 35:13 | + 1:51 |
3. | Hrodková Markéta | OPI7850 | C | Orientační sporty Písek | 42:39 | + 9:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | VTA6951 | C | SC vebr-sport | 31:33 | |
2. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 38:48 | + 7:15 |
3. | Svobodová Martina | VTA7151 | C | SC vebr-sport | 40:31 | + 8:58 |
4. | Zámečníková Jitka | 42:40 | + 11:07 | |||
5. | Jarošová Irena | VCB7551 | C | OB České Budějovice | 50:32 | + 18:59 |
6. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 54:09 | + 22:36 |
7. | Sobotková Lenka | OPI7401 | C | Orientační sporty Písek | 59:16 | + 27:43 |
8. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 66:32 | + 34:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 37:48 | |
2. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 40:17 | + 2:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 18:25 | |
2. | Urbanová Johana | VCB1050 | C | OB České Budějovice | 27:51 | + 9:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulec František | KSH1101 | C | OB Kašperské Hory | 31:00 | |
2. | Kotek Matěj | VTA1101 | C | SC vebr-sport | 34:36 | + 3:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 20:20 | |
2. | Minařík František | VCB1103 | C | OB České Budějovice | 24:43 | + 4:23 |
3. | Míka Ondřej | VCB1003 | C | OB České Budějovice | 25:29 | + 5:09 |
4. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 26:59 | + 6:39 |
5. | Bušek Vojtěch | VCB0901 | C | OB České Budějovice | 29:08 | + 8:48 |
6. | Kozák Matěj | VCB0920 | B | OB České Budějovice | 79:58 | + 59:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | A | OB České Budějovice | 24:23 | |
2. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | C | Orientační sporty Písek | 35:44 | + 11:21 |
3. | Svoboda Jan | VTA0701 | B | SC vebr-sport | 40:07 | + 15:44 |
4. | Jaroš Jáchym | VCB0800 | B | OB České Budějovice | 56:07 | + 31:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mengler Vojtěch | VTA0502 | B | SC vebr-sport | 41:09 | |
2. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | A | Orientační sporty Písek | 59:38 | + 18:29 |
3. | Khýn Hubert | VTA0603 | C | SC vebr-sport | 90:36 | + 49:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafařík Ivo | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 44:52 | ||
2. | Hulec Jakub | KSH8401 | C | OB Kašperské Hory | 64:10 | + 19:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ruda Petr | VTA7301 | C | SC vebr-sport | 51:20 | |
2. | Král Lukáš | VTA8201 | C | SC vebr-sport | 59:33 | + 8:13 |
3. | Mackerle Adam | VCB7700 | OB České Budějovice | 78:45 | + 27:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zámečník Pavel | 31:32 | ||||
2. | Kopecky Martin | OPI7400 | C | Orientační sporty Písek | 32:47 | + 1:15 |
3. | Bušek Josef | VCB6700 | C | OB České Budějovice | 36:21 | + 4:49 |
4. | Novák Milan | KRE7300 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 42:16 | + 10:44 |
5. | Padrta Martin | KRE7502 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 44:21 | + 12:49 |
6. | Jaroš Jakub | VCB7100 | C | OB České Budějovice | 48:43 | + 17:11 |
7. | Svoboda Luděk | VTA7101 | SC vebr-sport | 73:16 | + 41:44 | |
MS | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 28:33 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 34:38 | |
2. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 36:04 | + 1:26 |
3. | Maršík Miloš | KRE6600 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 52:55 | + 18:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Khýn Miroslav | VTA5401 | C | SC vebr-sport | 51:09 | |
2. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | 58:19 | + 7:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | C | OC České Budějovice | 37:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 17:48 | |
2. | Míka Tomáš | VCB1403 | C | OB České Budějovice | 21:10 | + 3:22 |
3. | Roučková Tereza | VIM1350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 25:28 | + 7:40 |
4. | Urbanová Josefína | VCB1250 | C | OB České Budějovice | 29:42 | + 11:54 |
5. | Urbanová Zuzana | VCB7850 | OB České Budějovice | 29:52 | + 12:04 | |
6. | Bláha Jaroslav | 0010003 | Dohlášky | 32:43 | + 14:55 | |
7. | Bláha Bohuslav | 0010004 | Dohlášky | 32:54 | + 15:06 | |
8. | Srb Dominik | 0020001 | KRE | 51:56 | + 34:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kůrka František | 0030001 | Kůrkovci | 23:28 | ||
2. | Srbová Adéla | 23:50 | + 0:22 | |||
3. | Legátová Ivana | VTA7551 | C | SC vebr-sport | 27:11 | + 3:43 |
4. | Novotná Petra | 0010001 | Dohlášky | 35:07 | + 11:39 | |
5. | Poláková Jolana | VTA6851 | C | SC vebr-sport | 47:34 | + 24:06 |
6. | Michnerová Veronika | 0010002 | Dohlášky | 49:34 | + 26:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Martin | VCB7720 | C | OB České Budějovice | 49:47 | |
2. | Bouček Jakub | OCB9501 | C | OC České Budějovice | 57:53 | + 8:06 |