Logo

Startovka závodu: 5.závod Slezské zimní ligy (SZL)

Klubová startovka

Datum:
19.01.2020
Místo konání:
Havířov - Multigenerační centrum Lučina
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
SORELA-Havířovské dvorky
Ředitel závodu:
Jakobi Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Jakobi Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Jakobi Zdeněk - R2
Kluby:
JBM     NNN     14P     1DP     24P     27P     2AP     2KP     4EP     51P     38S     64S     AOP     AOV     BFM     BOV     HAV     KRN     KVS     LCE     LOV     MLA     MOV     ODR     OOP     OTK     RBK     SFM     SOP     STE     TRI     TVR     TZL     UOL     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 HB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Junga Adrien NNN4570 0 HC
10:07:00 Vlachová Marcela NNN4573 434589 DB
10:11:00 Kavcová Lucie NNN4574 2126362 DB
10:12:00 Repaňovi Pavel a Matěj NNN4567 0 HC
10:17:00 Wágnerová Jaroslava NNN 2144076 DB
10:32:00 Válek Jakub NNN4572 0 HB
10:32:00 Gřešková Jana NNN 52779 DA
10:35:00 Kopcová Ludmila NNN4569 1403424 DB
10:35:00 Repaňová Helena NNN4568 2049580 DC
10:35:00 Wágner Jakub NNN 515437 HAX
10:36:00 Válek Ivan NNN4571 0 HB
10:51:00 Wágner Robert NNN 203187 HAX
10:57:00 Wágnerová Bronislava NNN 0 DC
11:01:00 Wágnerová Markéta NNN 0 DC
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 Zdanowicz Jan 14P1400 8000391 HB
10:52:00 Byrczek Jan 14P0000 1369369 HAY
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Byrczek Katarzyna 1DP6300 0 DB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 DA
10:51:00 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 HAY
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Niezgoda Przemyslaw 27P7800 2096599 HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Polewski Dariusz 2AP6100 1603313 HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Wojarski Krzysztof 2KP6000 412345 HAX
10:16:00 Wojarska Kamilla 2KP6050 1414597 DA
10:21:00 Majdak Danuta 2KP7450 0 DB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Janas Irena 4EP7750 2035285 DA
10:18:00 Janas Aleksander 4EP0900 338919 HC
10:39:00 Janas Sebastian 4EP7400 2035286 HAX
10:41:00 Janas Agnieszka 4EP1150 338917 DC
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Borgiel Jarek 51P9701 2032321 HAY
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 HB
10:27:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 DC
10:31:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 DB
10:47:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 DC
10:48:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Košut Ján 64S6300 1409500 HAX
10:31:00 Košutová Katarína 64S9750 515451 DA
10:34:00 Kuriak Jakub 64S7200 9858585 HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C HAX
10:21:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C DA
10:29:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C DB
10:38:00 Kostka Evžen AOP5701 2096115 C HB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Červinková Jana BFM8052 49451 DA
10:18:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A HAX
10:20:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 HAX
10:20:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 HB
10:21:00 Chudíková Magdalena BFM1051 428271 DC
10:23:00 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 DA
10:25:00 Máchová Markéta BFM7753 428272 DB
10:26:00 Červinka Ondřej BFM0806 49455 HC
10:28:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 HB
10:29:00 Máchová Barbora BFM0952 428209 DC
10:30:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 DA
10:37:00 Juračáková Judita BFM1053 426344 DC
10:42:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 HB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 HB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C HAX
10:06:00 Staněk Ondra HAV0002 1426069 B HAX
10:07:00 Fujáková Katka HAV8550 1420857 C DA
10:13:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C HAX
10:22:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C HC
10:24:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C HB
10:25:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C DA
10:36:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C DA
10:39:00 Krhut Libor HAV6302 1396836 C HAY
10:43:00 Staněk Matěj HAV0501 232146 C HAY
10:54:00 Kaděra Vojta HAV0000 1421910 C HAY
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Kuriaková Zuzana KRN8353 9454545 DA
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 DA
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Blaževi Roman LCE7301 7200335 C HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Zajícová Petra LOV7351 52952 DC
10:15:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 DB
10:49:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8033219 DC
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 DA
10:03:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B DA
10:04:00 Kawka Michal MOV0604 2027246 HAX
10:05:00 Burešová Ema MOV0656 436424 DB
10:05:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B DA
10:06:00 Kostka Mikuláš MOV1400 52996 HC
10:09:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 DA
10:09:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 DB
10:10:00 Masny Krzysztof MOV7600 1416219 HAX
10:10:00 Masny Anna MOV8250 428759 HC
10:12:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 HAX
10:14:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 HB
10:16:00 Dorčák Tomáš MOV0801 428290 HC
10:17:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B HAX
10:18:00 Kostka Artur MOV0901 428258 HB
10:18:00 Karlová Eva MOV8551 7207627 DA
10:22:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 HAX
10:22:00 Dorčák Jan MOV0103 428205 HB
10:24:00 Masny Tadeusz MOV0802 338910 HC
10:26:00 Matoušek Ondřej MOV0300 51318 HB
10:27:00 Stýblo Tomáš MOV9101 0 HAX
10:27:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 DB
10:29:00 Rýc-Bednář René MOV7001 2143379 HAX
10:30:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 HC
10:31:00 Fousek Jan MOV9100 52945 HAX
10:33:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B HAX
10:33:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B DB
10:34:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 HC
10:37:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 DA
10:37:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 DB
10:38:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 HAY
10:42:00 Škapa Marek MOV7102 7210094 HAY
10:43:00 Dorčáková Pavlína MOV6951 53004 DB
10:43:00 Kostka Petr MOV8200 2027244 HAX
10:44:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 HB
10:44:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B HAY
10:46:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B HAY
10:47:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 HAX
10:48:00 Petr Václav MOV5801 52980 HB
10:48:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 HAY
10:49:00 Kunath Pavel MOV7200 1417132 HAX
10:52:00 Menzel František MOV1003 428276 HB
10:54:00 Juřeník Jiří MOV7901 2025345 HAX
10:56:00 Maceček Otakar MOV6102 51173 HAY
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Rigó Marek ODR7101 8670763 HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 HB
10:39:00 Leciánová Vanda OOP7453 49472 DC
10:43:00 Hrabicová Iva OOP6150 232338 DC
11:02:00 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 HB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 DC
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 DC
10:01:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 DB
10:02:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A HB
10:03:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Koťátko Albert SFM1701 2031348 HC
10:03:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 DC
10:08:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 HC
10:09:00 Létalová Eva SFM1250 49488 DC
10:11:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 DA
10:14:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 HC
10:14:00 Klose Petra SFM7351 49482 DA
10:20:00 Létal Hynek SFM1001 49443 HC
10:20:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 DA
10:23:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 DC
10:23:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 DB
10:24:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 HAX
10:27:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 DA
10:28:00 Klose Albert SFM1000 2061790 HC
10:36:00 Starosta Radim SFM7700 8515511 HC
10:38:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 HAX
10:40:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 HAX
10:41:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 DB
10:42:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 HAX
10:45:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 DB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Pospíšil Václav SOP5701 49391 C HB
10:30:00 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C HAX
10:45:00 Pospíšil Petr SOP9301 7207871 C HAX
10:50:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 C HAY
10:58:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C HB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 HAY
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B DA
10:03:00 Mizerová Jarmila TRI6851 49355 C DB
10:05:00 Walicová Jana TRI7651 416128 DC
10:05:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C HAX
10:11:00 Pietrzyková Zuzana TRI0955 49365 C DC
10:11:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 A HAX
10:13:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C DA
10:13:00 Mrozková Olga TRI7350 7206554 C DB
10:14:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C HAX
10:15:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C DA
10:17:00 Kawuloková Tereza TRI0956 49330 C DC
10:17:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B DA
10:19:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C DB
10:22:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A DA
10:24:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 B DA
10:26:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B DA
10:28:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B HAX
10:28:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B DA
10:30:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 7202876 C HB
10:37:00 Ryška Kamil TRI7800 53294 C HAX
10:40:00 Kawulok Marek TRI8000 49366 C HAY
10:44:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B HAX
10:49:00 Pietrzyk Rostislav TRI7704 8657 C HAY
10:51:00 Ryšková Klára TRI1250 49381 C DC
10:54:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 C HB
10:55:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C DC
10:55:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B HAY
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 HB
10:36:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 HAX
10:53:00 Stiborová Blanka TVR7650 301254 DC
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 DA
10:50:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R HAX
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 HAX
10:04:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 HB

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:57 Waluga Ireneusz 0168001 7202761 Team 360 stupni HAY
10:40 Maziarek Marcin 0010001 1408884 Motyla.Noga.Runners HB
10:13 Veličková Valerie 0020002 420438 X-AIR Ostrava DC
10:32 Velička Viktor 0020003 428249 X-AIR Ostrava HC
10:53 Velička Aleš 0020001 428262 X-AIR Ostrava HAY
10:46 Proske Petr 0030001 52938 Rundál.cz HAX
11:04 Furmánek Zdeněk 0050001 8116816 železničáři HB
10:19 Jendželovský Marek 0060001 303921 Rundal HAX
10:23 Kozubík Jiří 0070001 2094537 JuraZub Zlín HAX
10:19 Čablová Kristina 0080001 9005140 AK EZ Kopřivnice DA
10:08 Maziarek Michal 0090001 1408882 Motyla.Noga.Runners HB
10:15 Škovroňová Hana 0100003 442880 Škovroňovy DC
10:19 Szostoková Štěpánka 0100004 442846 Škovroňovy DC
10:33 Škovroňová Antonie 0100002 442854 Škovroňovy DC
10:45 Škovroňová Anežka 0100001 442889 Škovroňovy DC
10:39 Gruchalová Lucie 0110001 9102566 Nereg DB
10:50 Hudeček Lukáš 0120001 2087512 Hudeček Team HB
10:45 Jendželovský Martin 0130001 303916 Rundal HAY
10:46 Fuks Petr 0140001 2039151 Klub HB
10:21 Šrajer Jan 0150001 52936 RUNdál HAX