Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka: LTU (40)

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY:
Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
Kluby:
LTU    
(40)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
905 2103286 Vondrová Adélka LTU HDR 10:00:00
929 416291 Zlámalová Jana LTU8651 C P 10:00:00
947 0 Andělová Ivana LTU P 10:00:00
944 0 Liška Martin LTU P 10:00:00
945 2057584 Vondra Václav LTU6800 P 10:00:00
92 2057583 Licková Štěpánka LTU0452 B D14C 10:06:00
401 425561 Kutáček Ondřej LTU0700 C H10C 10:06:00
358 405955 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D65C 10:09:00
544 2057576 Zamastil Michal LTU0203 C H16C 10:12:00
94 2057581 Junková Anna LTU0453 C D14C 10:12:00
333 9769 Sombotová Alena LTU6151 C D55C 10:14:00
598 2102556 Pešan Jan LTU7400 C H21C 10:18:00
484 2057588 Šitina Tomáš LTU0300 B H14C 10:19:00
820 9775 Krejčí Jaroslav LTU5801 C H55D 10:22:00
719 301646 Killar Marek LTU6801 C H45C 10:23:00
25 2057585 Pešanová Emma LTU0850 C D10C 10:25:00
99 405971 Hošková Kateřina LTU0451 C D14C 10:27:00
47 405972 Pešanová Valerie LTU0650 C D12C 10:31:00
410 416292 Hanák Matěj LTU0701 C H10C 10:33:00
491 2057587 Šedivka Pavel LTU0401 B H14C 10:33:00
761 2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C H45D 10:40:00
611 515479 Lazák Tomáš LTU9102 C H21C 10:44:00
280 2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C D45C 10:45:00
379 2057580 Vondra Matěj LTU0702 C H10N 10:45:00
414 425571 Termer Štěpán LTU0800 C H10C 10:45:00
282 2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D45C 10:53:00
254 2057595 Licková Dana LTU7350 C D35D 10:55:00
641 9779 Procházka Martin LTU8101 C H21D 10:58:00
110 2057591 Suková Majka LTU0450 C D14C 11:00:00
508 2057589 Pirožek Vojtěch LTU0400 B H14C 11:07:00
286 7201808 Hindráková Martina LTU6451 C D45C 11:09:00
447 2057590 Lazák Jan LTU0500 C H12C 11:14:00
733 2085652 Bendák Petr LTU6500 C H45C 11:19:00
839 9777 Rejmont Milan LTU4801 C H65C 11:23:00
586 2057577 Šitina Jakub LTU0001 C H18C 11:23:00
650 0 Procházka Filip LTU7800 H21D 11:25:00
269 2103288 Termerová Jana LTU7850 C D35D 11:25:00
735 416282 Lazák Jan LTU6900 C H45C 11:27:00
841 9778 Procházka Jiří LTU4802 C H65C 11:31:00
808 9772 Sombota Jiří LTU5901 C H55C 11:32:00