Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka: SJI (45)

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R1
JURY:
Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého slunečného počasí. Cílem prošlo 504 závodníků. Protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kluby:
SJI    
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
140 Szablaturová Nela SJI0952 C HDR 10:30:00
142 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C HDR 10:30:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C P 10:30:00
52966 Jirků František SJI0600 C H12 10:37:00
253125 Frýba Matyáš SJI0700 C H10 10:38:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B H16 10:38:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B H14 10:39:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 B H16 10:44:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C D10N 10:45:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H35 10:46:00
7205966 Foltýnová Eva SJI0051 A D21 10:48:00
8703 Novotná Petra SJI8350 C D21D 10:54:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C D10N 10:57:00
52969 Prášil Jakub SJI0702 C H10 10:59:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C D10N 11:06:00
51775 Hendrych Martin SJI7828 C H35 11:07:00
2087645 Coufal Petr SJI0703 C H10 11:08:00
2073707 Kadlec Jan SJI8306 C H21 11:09:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 C H12 11:10:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C H45 11:19:00
141 Venhauer Vojtěch SJI0505 C H12 11:19:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B H21 11:24:00
439123 Nechutová Aneta SJI9950 A D21 11:24:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H45 11:31:00
7206548 Venhoda Milan SJI7104 C H21 11:33:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C H35 11:34:00
301282 Šaterová Monika SJI6551 C D45 11:35:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C H55 11:35:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C H12 11:37:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C H21 11:45:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C H45 11:46:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H35 11:49:00
682090 Koumar František SJI9501 C H21 11:51:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C H10N 11:56:00
125 Jirků Ondřej SJI0904 C H10N 12:05:00
2075680 Čech Petr SJI0001 A H18 12:07:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C D45 12:08:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B H12 12:10:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C H10N 12:11:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 A H18 12:13:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C H10N 12:17:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 A H18 12:19:00
124 Černý Petr SJI0905 C H10N 12:23:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C H35 12:25:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R H21 12:27:00