Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sentice, louka nad obcí
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Ředitel závodu:
Čech Viktor
Hlavní rozhodčí:
Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R1
JURY:
Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 1.60 km, 60 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Charouzová Eliška CHT0851 232888 C OOB SK Chrast
10:39:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:42:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Coufalová Júlia SJI0950 2099513 C OK Jihlava
10:48:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:51:00 Vakant 0
10:54:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
11:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
11:06:00 Novotná Julie SJI0951 2096133 C OK Jihlava
11:09:00 Stašková Sára ZBM0751 436987 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Vakant 0
11:15:00 Boučková Eva CHT0751 232889 C OOB SK Chrast

D10 2.10 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
11:36:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
11:39:00 Veselá Veronika NNN0011 53201 Neregistrovaní (NNN)
11:42:00 Sedláčková Hana TBM0778 2083403 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 C SK Žabovřesky Brno
11:48:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec
11:51:00 Vakant 0
11:54:00 Dobrovolná Anna TBM0758 2081351 C KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Škapová Markéta CHT0752 53169 C OOB SK Chrast
12:00:00 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 C BETA URSUS Orienteering
12:06:00 Gregorová Julie RUZ0750 51838 C TJ Růžená
12:09:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:12:00 Vakant 0
12:15:00 Čechová Johana TBM0888 49555 C KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Taslerová Martina ABM0757 2067324 C KOB ALFA Brno
12:21:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 C SJH Jindřichův Hradec
12:24:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
12:27:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř

D12 2.40 km, 65 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Baláčová Natálie TBM0560 2083375 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:02:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 C TJ Růžená
11:05:00 Doušková Kateřina TBM0679 2067211 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Barnatová Magda ZBM0653 2111757 C SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 C SK Radioklub Blansko
11:14:00 Vakant 0
11:17:00 Vakant 0
11:20:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Blažková Veronika SJH0551 206416 B SJH Jindřichův Hradec
11:26:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 C SJH Jindřichův Hradec
11:35:00 Vakant 0
11:38:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 C KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno

D14 3.40 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Marečková Ema OSN0450 2011896 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 B SJH Jindřichův Hradec
11:19:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 C KOB ALFA Brno
11:22:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč
11:28:00 Vakant 0
11:31:00 Teclová Linda CTB0354 0 C SK OB Chotěboř
11:34:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:37:00 Barnatová Klára ZBM0352 2094532 B SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Zbínová Aneta CTB0451 0 C SK OB Chotěboř
11:43:00 Kubáková Nela SJH0451 2061857 B SJH Jindřichův Hradec
11:46:00 Vakant 0
11:49:00 Čelechovská Radka UBM0451 2049602 C MENISKOS Brno

D16 3.70 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:00 Blažková Kateřina SJH0252 2051486 A SJH Jindřichův Hradec
10:39:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
10:42:00 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
10:45:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
10:48:00 Bašeová Klára ZBM0252 2092389 C SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Vakant 0
10:57:00 Radová Kateřina ABM0199 232876 B KOB ALFA Brno
11:00:00 Lukšíková Eliška ZBM0256 2090858 B SK Žabovřesky Brno

D18 4.60 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Boučková Anna TBM0051 2083423 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Matušková Jana RBK9999 2801035 C SK Radioklub Blansko
11:19:00 Boháčová Anna CTB0051 8884 B SK OB Chotěboř
11:22:00 Vakant 0

D21 5.60 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
10:36:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Matrasová Katreřina CHT8353 1007554 C OOB SK Chrast
10:42:00 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 R KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
10:51:00 Štěpánková Petra LBM8651 331008 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:54:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř
10:57:00 Vakant 0
11:00:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
11:03:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:06:00 Matrasová Vendula CHT8251 51982 C OOB SK Chrast
11:09:00 Culková Hana JHB8951 4668 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:12:00 Mrštíková Květa CHT8754 896973 C OOB SK Chrast
11:15:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210066 A KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Ondráčková Lucie CHT9254 53127 C OOB SK Chrast
11:21:00 Vakant 0
11:24:00 Nechutová Aneta SJI9950 439123 A OK Jihlava
11:27:00 Fencíková Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:30:00 Dvořáková Klára CHT9852 7207865 C OOB SK Chrast

D21D 3.60 km, 120 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Dundáčková Julie SJH9853 420443 C SJH Jindřichův Hradec
10:39:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:42:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:45:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
10:48:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
10:51:00 Otrusinová Jana ABM9560 52013 C KOB ALFA Brno
10:54:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
10:57:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:00:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:03:00 Taslerová Renata UBM7651 2116460 C MENISKOS Brno
11:06:00 Vakant 0

D35 4.80 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:38:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
10:41:00 Malá Alice TBM7991 53228 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Vakant 0
10:47:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:56:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Obrátilová Naďa ABM6654 219257 C KOB ALFA Brno
11:02:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Vakant 0
11:08:00 Němečková Eva UBM7752 361911 C MENISKOS Brno
11:11:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec
11:17:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Vakant 0
11:26:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
11:29:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:32:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:35:00 Čechová Marcela TBM7659 2061854 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Vakant 0
11:41:00 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
11:47:00 Tomíčková Dana 19X8050 2096221 ESOX ODEI

D45 3.70 km, 170 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
11:29:00 Doleželová Iva PZR7171 438601 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:32:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 Šaterová Monika SJI6551 301282 C OK Jihlava
11:38:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:44:00 Vakant 0
11:47:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
11:50:00 Zajíčková Lenka TBM7152 446329 C KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
11:56:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:59:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
12:02:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
12:05:00 Vakant 0
12:08:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
12:11:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
12:14:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
12:20:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
12:23:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 Vakant 0
12:29:00 Hojná Tereza SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
12:32:00 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř

D55 3.20 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
11:46:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Svobodová Jindřiška UBM5751 515446 C MENISKOS Brno
11:52:00 Jelínková Jana RUZ5552 51922 C TJ Růžená
11:55:00 Salajková Věra LBM5558 52058 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:58:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
12:01:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
12:04:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
12:07:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
12:10:00 Vakant 0

D65 2.50 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Křížová Zdenka PZR5051 2023804 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:12:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:18:00 Podhorská Věra CJI5252 232900 C Fajn Club Jihlava
11:21:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
11:24:00 Vakant 0

H10N 1.60 km, 65 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:47:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
11:50:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:53:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
11:56:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 C OK Jihlava
11:59:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:02:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
12:05:00 Jirků Ondřej SJI0904 125 C OK Jihlava
12:08:00 Vakant 0
12:11:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
12:14:00 Skácel Viktor NNN0004 0 Neregistrovaní (NNN)
12:17:00 Dočkal Matouš SJI0900 2113416 C OK Jihlava
12:20:00 Chmelík Robert ZBM0708 434832 C SK Žabovřesky Brno
12:23:00 Černý Petr SJI0905 124 C OK Jihlava
12:26:00 Vakant 0
12:29:00 Šicha Matěj ZBM1002 434829 C SK Žabovřesky Brno

H10 2.40 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Šimon Eduard PZR0800 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00 Račanský Jiří TBM0706 2061842 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Frýba Matyáš SJI0700 253125 C OK Jihlava
10:41:00 Němeček Adam UBM0702 361909 C MENISKOS Brno
10:44:00 Navrátil Jakub TBM0811 2108895 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Sviták Václav SJH0801 2096234 C SJH Jindřichův Hradec
10:50:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Zeman Nikola NNN0010 0 Neregistrovaní (NNN)
10:56:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Prášil Jakub SJI0702 52969 C OK Jihlava
11:02:00 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C TJ Růžená
11:08:00 Coufal Petr SJI0703 2087645 C OK Jihlava
11:11:00 Vakant 0
11:14:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Doušek Vilém TBM0904 2067212 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
11:26:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 2061844 C SK Žabovřesky Brno

H12 3.10 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Jirků František SJI0600 52966 C OK Jihlava
10:40:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 C SK OB Chotěboř
10:43:00 Medek Mikuláš NNN0012 0 Neregistrovaní (NNN)
10:46:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 C OOB Třebíč
10:49:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Račanský Jakub UBM0503 361966 C MENISKOS Brno
10:55:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Folprecht Matyáš TBM0606 2801025 C KOS TJ Tesla Brno
11:01:00 Pekárek Martin RBK0501 2102571 C SK Radioklub Blansko
11:04:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
11:07:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 446328 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Srb Vladimír SJI0701 2059733 C OK Jihlava
11:13:00 Sedlák Tobiáš PZR0503 8706 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:16:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 B SJH Jindřichův Hradec
11:19:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 141 C OK Jihlava
11:22:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 9201067 B SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Vakant 0
11:28:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 C SK Radioklub Blansko
11:31:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Baše Matěj ZBM0509 2092394 B SK Žabovřesky Brno
11:37:00 Novotný Jakub SJI0504 2080939 C OK Jihlava
11:40:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 C SK Žabovřesky Brno
11:43:00 Martinkovič Šimon BBM0503 2112721 C BETA URSUS Orienteering
11:46:00 Čech Radan TBM0611 53275 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B OOB Spartak Adamov
11:52:00 Vakant 0
11:55:00 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 C KOS TJ Tesla Brno
11:58:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
12:01:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 C SJH Jindřichův Hradec
12:07:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
12:10:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B OK Jihlava

H14 3.80 km, 140 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:00 Dundáček Karel SJH0401 420435 B SJH Jindřichův Hradec
10:39:00 Venhoda Matěj SJI0301 51770 B OK Jihlava
10:42:00 Račanský Jan UBM0302 361937 C MENISKOS Brno
10:45:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 B KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Vakant 0
10:51:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
10:54:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
10:57:00 Musil Štěpán TBM0305 2075632 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 C SJH Jindřichův Hradec
11:03:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:06:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
11:09:00 Vakant 0
11:12:00 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
11:15:00 Račanský Matěj TBM0410 2061786 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 C OOB Třebíč
11:21:00 Bružeňák Andrej TBM0307 2067202 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Vakant 0
11:27:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
11:30:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 2099490 B TJ Růžená
11:33:00 Hojný Jáchym SJH0301 443062 B SJH Jindřichův Hradec
11:36:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 C SK Radioklub Blansko
11:39:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:42:00 Dittrich Antonín ABM0410 52003 C KOB ALFA Brno
11:45:00 Lička Adam TBM0326 7202856 B KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 C SK Radioklub Blansko
11:51:00 Vakant 0

H16 4.70 km, 145 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B MENISKOS Brno
10:38:00 Tkáč Juraj SJI0200 2080961 B OK Jihlava
10:41:00 Kalas Tomáš PZR0105 52970 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:44:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 B OK Jihlava
10:47:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 C OOB Třebíč
10:50:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:53:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:56:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
11:02:00 Vakant 0

H18 7.20 km, 210 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 Král Jan ZBM9904 2054641 B SK Žabovřesky Brno
12:01:00 Hybeš David CHT9903 53168 C OOB SK Chrast
12:04:00 Pastyřík Martin PZR9902 438608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:07:00 Čech Petr SJI0001 2075680 A OK Jihlava
12:10:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 B KOB ALFA Brno
12:13:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
12:16:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
12:19:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 A OK Jihlava
12:22:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B SJH Jindřichův Hradec
12:25:00 Gryc Vojtěch TBM0106 995867 A KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 Komenda Jan ZBM9902 9201065 B SK Žabovřesky Brno

H21 9.60 km, 325 m, 29 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Veselý Martin ZBM7502 751114 C SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Vakant 0
10:36:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 682621 C SK Žabovřesky Brno
10:39:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Obrátil Štěpán ABM9409 886825 C KOB ALFA Brno
10:45:00 Vakant 0
10:48:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:54:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
11:00:00 Kuban Jiří CHT8401 52302 C OOB SK Chrast
11:03:00 Vakant 0
11:06:00 Matějka Pavel NNN0019 53485 Neregistrovaní (NNN)
11:09:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
11:12:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Fiala Jan BBM7205 7207495 C BETA URSUS Orienteering
11:18:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
11:21:00 Vakant 0
11:24:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 B OK Jihlava
11:27:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:30:00 Slabý Jan ZHR7900 7300187 C TJ Zhoř
11:33:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:36:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:39:00 Vakant 0
11:42:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
11:45:00 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
11:48:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 101 C SK Žabovřesky Brno
11:51:00 Koumar František SJI9501 682090 C OK Jihlava
11:54:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C OOB SK Chrast
11:57:00 Vakant 0
12:00:00 Adámek Filip ABM0101 9102569 A KOB ALFA Brno
12:03:00 Klvaňa Milan CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
12:06:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
12:09:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
12:12:00 Kněžínek Karel 65C8401 0 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
12:15:00 Vakant 0
12:18:00 Vríčan Peter 36S8901 9201671 nereg.
12:21:00 Kožoušek Adam ZBM8512 219242 C SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
12:30:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 R KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 Matras Tomáš CHT8001 51980 C OOB SK Chrast
12:36:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
12:39:00 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C OOB SK Chrast

H21D 6.30 km, 210 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Splítek Václav PZR7700 52608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:37:00 Novotný Petr NNN0006 2067992 Neregistrovaní (NNN)
11:40:00 Coufal Petr 3MC8000 2099510 FBŠ Jihlava
11:43:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
11:46:00 Vakant 0
11:49:00 Zámečník Mirek VBM8309 53306 VSK Mendelu Brno
11:52:00 Zvarik Tomáš ZBM7702 7726244 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
11:58:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C KOB ALFA Brno
12:01:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB Start Blansko
12:04:00 Vakant 0
12:07:00 Šedivý Jiří VBM8207 49679 VSK Mendelu Brno
12:10:00 Liška David NNN0020 0 Neregistrovaní (NNN)
12:13:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
12:16:00 Chmelík Petr ZBM7507 2111749 C SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Kavan Tomáš TBM8603 49669 C KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Vakant 0
12:25:00 Kůr Jiří ZBM8304 1238304 C SK Žabovřesky Brno
12:28:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:31:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko

H35 7.50 km, 220 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Ženka Ondřej 6YC8201 7209355 Neregistrovaní
10:34:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
10:37:00 Štěrbák Eduard ZBM7529 2087667 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Musil Radek 1DC7600 7201805 Targa Orienteering
10:43:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
10:49:00 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
10:52:00 Kheil Radim PBM7301 52061 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:55:00 Baše Tomáš ZBM7402 232419 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:01:00 Zelený Pavel ZBM7302 1403412 C SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:07:00 Hendrych Martin SJI7828 51775 C OK Jihlava
11:10:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
11:13:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
11:16:00 Folprecht Jaroslav TBM7305 2801014 KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Blažek Petr SJH7402 331394 C SJH Jindřichův Hradec
11:22:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
11:25:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
11:28:00 Evstafev Ivan 84C8000 232870 Dolni Kounice
11:31:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
11:34:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
11:37:00 Vakant 0
11:40:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
11:43:00 Vakant 0
11:46:00 Doušek Robert TBM7911 2067213 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:52:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Tasler David UBM7105 2116480 C MENISKOS Brno
11:58:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
12:01:00 Beneš Jan SJH7001 336767 C SJH Jindřichův Hradec
12:04:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
12:10:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
12:13:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SJH Jindřichův Hradec
12:16:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
12:19:00 Račanský Jan UBM7903 361980 C MENISKOS Brno
12:22:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C SK Žabovřesky Brno
12:25:00 Novotný Jakub SJI7700 2080936 C OK Jihlava
12:28:00 Vakant 0

H45 5.70 km, 210 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
10:34:00 Svoboda Petr ABM7124 49694 C KOB ALFA Brno
10:37:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:40:00 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C OOB Spartak Adamov
10:43:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
10:49:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
10:52:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:55:00 Parkan Jiří SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:00 Svoboda Dalibor 67C7000 0 LesoBloudi
11:01:00 Fuchs Vladimír NNN6100 0 Neregistrovaní (NNN)
11:04:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
11:07:00 Vakant 0
11:10:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:13:00 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
11:16:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C VŠSK MFF UK Praha
11:19:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
11:22:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:28:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
11:31:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:34:00 Pölzelbauer Michael 15A0001 7700000 OLG Ströck Wien
11:37:00 Vakant 0
11:40:00 Robotka Libor PBM5303 52027 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:43:00 Vakant 0
11:46:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava

H55 4.10 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C OOB Spartak Adamov
11:29:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
11:32:00 Romanovský Alois SJH6101 331118 C SJH Jindřichův Hradec
11:35:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
11:38:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
11:41:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:44:00 Vakant 0
11:47:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
11:50:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:53:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:56:00 Pospíšil Aleš YBM6001 49652 Klub turistů a lyžařů Brno
11:59:00 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 Štěpánek Jiří LBM5401 52050 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:05:00 Vakant 0
12:08:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
12:11:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
12:14:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov
12:17:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
12:20:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
12:23:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
12:26:00 Vakant 0
12:29:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H65 3.30 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:57:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
12:00:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Dittrich Jan ABM4305 52091 C KOB ALFA Brno
12:06:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
12:09:00 Novotný Jan UBM4401 682606 C MENISKOS Brno
12:12:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:15:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
12:21:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
12:24:00 Chmelík Milan ABM4501 995827 C KOB ALFA Brno
12:27:00 Vakant 0

HDR 1.60 km, 55 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Folprecht Mia TBM0858 2083390 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Svirák Benjamin NNN0902 2111764 Neregistrovaní (NNN)
10:30:00 Svirák Samuel 5RX1100 2111765 NNN
10:30:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Eliášová Viktorie TBM1052 446354 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Šedivá Kristýna VBM1252 53211 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Běloušek Matěj CTB1202 51836 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 2087638 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:30:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Kubáň Patrik TBM1001 232025 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Malá Lucie TBM1165 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Musilová Anna 1DC0950 2070829 Targa Orienteering
10:30:00 Tomíčková Eliška 19X1050 52023 ESOX ODEI
10:30:00 Tomíčková Ivana 19X1350 52537 ESOX ODEI
10:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Nouza Vítek SJH1104 0 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Kvítková Karolína UBM1052 2049601 C MENISKOS Brno
10:30:00 Kvítková Kristýna UBM0854 2049600 C MENISKOS Brno
10:30:00 Stašková Sofie ZBM0952 102 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 104 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Zehnulová Jana ZBM7371 232003 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Szablaturová Nela SJI0952 140 C OK Jihlava
10:30:00 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 142 C OK Jihlava
10:30:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
10:30:00 Dittrich František ABM0901 0 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Evstafeva Simona 84C1050 232853 Dolni Kounice
10:30:00 Maláč Eduard 1IZ1000 1976000 Neregistrovaní - Arnošt
10:30:00 Maláč Hubert 1IZ1200 976000 Neregistrovaní - Arnošt
10:30:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Dokoupilová Barbora NNN0002 0 Neregistrovaní (NNN)
10:30:00 Dokoupilová Adéla NNN0003 0 Neregistrovaní (NNN)
10:30:00 Skácelová Beáta NNN0005 0 Neregistrovaní (NNN)
10:30:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Martinkovičová Marika BBM0752 0 BETA URSUS Orienteering
10:30:00 Liška Marek NNN0021 209751 Neregistrovaní (NNN)
10:30:00 Dvořáček Jonáš NNN0022 0 Neregistrovaní (NNN)

P 3.00 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Navrátil Ondřej 1HZ7600 0 KMCH
10:30:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Hanousek Radim NNN0023 438040 Neregistrovaní (NNN)
10:30:00 Verner Leoš 6BX7600 2083371 NOCH Brno
10:30:00 Klimeš Jiří VBM5801 53223 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Svoboda Tomáš 67C0300 0 LesoBloudi
10:30:00 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík
10:30:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Ježková Ilona TBM7256 2067219 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Běloušek Pavel CTB7201 51837 SK OB Chotěboř
10:30:00 Dundáčková Hana SJH7052 442862 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Buráň Zdeněk 9MX5800 0 BzB
10:30:00 Buráňová Hana 9MX7050 0 BzB
10:30:00 Tomíček Oldřich 19X7900 2096247 ESOX ODEI
10:30:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Kvítek Franjo UBM8003 2049605 C MENISKOS Brno
10:30:00 Kvítková Kateřina UBM8152 2049609 C MENISKOS Brno
10:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Finstrlová Jarmila ZBM7652 2094535 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Coufalová Martina ZBM7755 2067925 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Stašková Petra ZBM8255 49692 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
10:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 0 C TJ Růžená
10:30:00 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 0 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Štěrbáková Jana NNN0007 0 Neregistrovaní (NNN)
10:30:00 Štěrbák Eda NNN0008 0 Neregistrovaní (NNN)