Logo

Startovka závodu: Haven Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 7. kolo | 7. Czech Cup | Haven Czech Championship | WMS

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Suchý u Boskovic
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Zrník Tomáš
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M45     M50     M55     M60     M65     M70     MW10     O P E N     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W35     W40     W45     W50     W55     W60     WM11    

M14 9.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 701 Vanka Matouš OKP0701 253129 C SK OK 24 Praha
12:05:00 702 Háp Matěj XHK0500 2017670 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:08:00 703 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 Orientační sporty Písek
12:11:00 704 Meier David VLI0606 7003010 C Slavia Liberec orienteering
12:14:00 705 Mudrák Šimon LCE0601 331690 OOB TJ Slovan Luhačovice
12:17:00 706 Patka Kryštof BOR0702 7208072 C OK Jiskra Nový Bor
12:20:00 707 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
12:23:00 708 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C OK Jiskra Nový Bor
12:26:00 709 Akrman Václav SPC0505 8660500 C SPORTICUS team
12:29:00 710 Kabát Martin EKP0412 2099511 C VŠTJ Ekonom Praha
12:32:00 711 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 KOS TJ Tesla Brno

M17 14.10 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 101 Hnilica Hannes 55A1803 8070504 Austria MTBO Youth Team
12:05:00 102 Blot Timothy 27F0400 9002030 GREF Grand Est
12:08:00 103 Gaudernak Benjamin 55A1802 8251002 Austria MTBO Youth Team
12:11:00 104 Dohnal František SKL0300 7208230 C SMS Team Kladno
12:14:00 105 Viot Nathana l 27F0401 1880763 GREF Grand Est
12:17:00 106 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E SKOB Slaný
12:20:00 120 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín
12:23:00 122 Illig Martin 55A0001 0 Austria MTBO Youth Team
12:26:00 109 Břeň Daniel SKL0100 8644874 B SMS Team Kladno
12:29:00 110 Staňa Ondřej BOR0301 2051475 C OK Jiskra Nový Bor
12:32:00 111 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:35:00 112 Humlíček Tomáš SBK0101 1218410 B KOB START Blansko, z. s.
12:38:00 113 Novák Přemysl DKP0107 8656538 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 114 Lauvergne Noa 27F0300 8131003 GREF Grand Est
12:44:00 115 Towarek Michal 94P0300 8629802 Polish National MTBO Team
12:47:00 116 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 A KOS Slavia Plzeň
12:50:00 117 Koffler Georg 55A1804 8282015 Austria MTBO Youth Team
12:53:00 118 Sobotka Radim OPI0300 2064779 Orientační sporty Písek
12:56:00 119 Kratky Jakob 55A1800 8140301 Austria MTBO Youth Team

M20 21.10 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:06:00 131 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
14:09:00 132 Byrzcek Jan 94P0000 8631672 Polish National MTBO Team
14:12:00 133 Ludvík Matyáš STB9801 7204494 E TJ Stadion Nový Bor
14:15:00 134 Jaroszek Jakub 94P9802 7899987 Polish National MTBO Team
14:18:00 135 Vacek Jan SPC0009 681881 B SPORTICUS team
14:21:00 136 Nowak Bartosz 94P9902 1409356 Polish National MTBO Team
14:24:00 137 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A A-team NOVO Bruntál
14:27:00 138 Hasman Ondřej VPM0002 8655402 A KOS Slavia Plzeň
14:30:00 139 Niebielski Bartosz 94P0101 1409359 Polish National MTBO Team
14:33:00 140 Kratky Paul 55A1801 8290799 Austria MTBO Youth Team
14:36:00 141 Kašpar Petr TSU9900 2069090 B LKT 80 Šumperk
14:39:00 142 Micko Tobias 55A0000 8002009 Austria MTBO Youth Team

M21E 27.40 km, 30 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 1 Bettega Fabiano 26I9600 8628448 National Team Italy
12:24:00 2 Marcinkiewicz Grzegorz He 94P8602 2034197 Polish National MTBO Team
12:27:00 3 Bezouška Tomáš SPC7611 7201752 E SPORTICUS team
12:30:00 4 Goder Josef DKP8203 7202900 E Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 5 Turra Piero 26I8400 8635856 National Team Italy
12:36:00 6 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 7 Rossetto Riccardo 26I9100 8635862 National Team Italy
12:42:00 8 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko, z. s.
12:45:00 9 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 E Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 10 Škoda Jakub VLI8800 1302790 E Slavia Liberec orienteering
12:51:00 11 Štochel Miroslav MFP9300 2081364 E Matfyz Praha
12:54:00 12 Fišer Jiří SLP8503 7111117 E OOB Slavia Praha
12:57:00 13 Štáfek Pavel SKL7401 7209656 E SMS Team Kladno
13:00:00 14 Klimo Thomas 21A7900 8100379 OLT Transdanubien
13:03:00 15 Sajal Martin SPC7803 9005230 E SPORTICUS team
13:06:00 16 Waldmann Andreas 21A9400 7777711 OLT Transdanubien
13:09:00 17 Jaroszek Radoslaw 42P9400 607807 Team360
13:12:00 18 Dallavalle Luca 26I8700 8635852 National Team Italy
13:15:00 19 Courtois Yoann 27F9400 8622643 GREF Grand Est
13:18:00 20 Marot Blaž 45S9500 1401643 OK Slovenj Gradec
13:21:00 21 Gerasko Timofei 17R7200 1633631 Novosibirsk
13:24:00 22 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
13:27:00 23 Uhmann Petr TBM8307 899162 E KOS TJ Tesla Brno
13:30:00 24 Les Martin VPM7906 7200317 E KOS Slavia Plzeň
13:33:00 25 Jalový Milan RBK8347 980373 E SK Radioklub Blansko
13:36:00 26 Muller Matej VBA9601 876001 E ŠK VAZKA Bratislava
13:39:00 27 Urban Miroslav DMS7900 438621 E Dynamo Malá Skála
13:42:00 28 Domín Nikolas EKP8806 2078484 E VŠTJ Ekonom Praha
13:45:00 29 Tošner Michal VPM7803 7209424 E KOS Slavia Plzeň
13:48:00 30 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 E SPORTICUS team
13:51:00 31 Šňupárek Václav VPM9548 7204504 E KOS Slavia Plzeň
13:54:00 32 Rygl Jaroslav TBM7044 501884 E KOS TJ Tesla Brno
13:57:00 33 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
14:00:00 34 Haselsberger Kevin 54A8900 8282003 Austria MTBO Team
14:06:00 36 Lauerman Jan SJI7419 886813 E OK Jihlava
14:09:00 37 Honner Jaroslav VPM7802 7207358 E KOS Slavia Plzeň
14:15:00 39 Hradil Jiří TZL8604 7201770 E SKOB Zlín
14:18:00 40 Laciga Radek VSP8200 7003030 E USK Praha
14:21:00 41 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E OK Jiskra Nový Bor
14:24:00 49 Stránský Vojtěch SJC9000 7201827 E Sportcentrum Jičín
14:27:00 43 Ludvík Vojtěch STB9301 9005136 E TJ Stadion Nový Bor
14:30:00 44 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
14:33:00 45 Štěňha Martin SPC7608 7003036 E SPORTICUS team
14:36:00 46 Bogar František BOR8904 897369 E OK Jiskra Nový Bor
14:39:00 47 Svoboda Honza SMR7901 995876 E SNS Smržovka
14:42:00 48 Štěpánek Martin TBM7327 888616 E KOS TJ Tesla Brno

M21A 21.10 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 201 Odvody Zdeněk XPU8206 828384 A PARDUBICE BIKERS
12:03:00 202 Jiran Jan XHK7701 7209426 A MTBO Racing team Hradec Králové
12:06:00 203 Klíma David VBA7901 439300 A ŠK VAZKA Bratislava
12:09:00 204 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 A OK Jihlava
12:12:00 205 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:15:00 206 Hegner Lukáš LPM8104 446347 A OK Lokomotiva Plzeň
12:18:00 207 Maňásek Josef SVR7700 9200522 A TJ Švýcárna
12:21:00 208 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 E Slavia Liberec orienteering
12:24:00 209 Brabec Jaroslav SBK8242 520540 A KOB START Blansko, z. s.
12:27:00 210 Chmelař Lukáš XHK9100 7003041 A MTBO Racing team Hradec Králové
12:30:00 211 Anděl Robert VPM8001 887623 A KOS Slavia Plzeň
12:33:00 212 Falta Ondřej DKP8502 7208100 A Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 213 Klemsa Jakub EKP9001 2118488 A VŠTJ Ekonom Praha
12:39:00 214 Janda Martin DOB8002 920696 A KOB Dobruška
12:42:00 215 Urban Jan SBK7537 1919191 A KOB START Blansko, z. s.
12:45:00 216 Šimon Václav LBE9100 7200132 A TJ Lokomotiva Beroun
12:48:00 217 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:51:00 218 Červinka Jan SBK7900 845424 A KOB START Blansko, z. s.
12:54:00 219 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:57:00 220 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A ŠK VAZKA Bratislava
13:00:00 221 Boček Milan TBM9228 2019217 A KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 222 Sedláček Petr TSU8109 7207490 A LKT 80 Šumperk
13:06:00 223 Merenus Štěpán SPC8404 1984420 A SPORTICUS team
13:09:00 224 Fajtl Jaroslav VPM9001 515439 A KOS Slavia Plzeň
13:12:00 238 Buriánek Vojta SMR7801 426395 A SNS Smržovka
13:15:00 226 Pucherna Petr ZUP8002 886278 A MTBO ČZU Praha
13:18:00 227 Havlíček Tomáš KNC8700 7260002 A Sokol Kostelec n. Č. l.
13:21:00 228 Vozka Radim BLI7402 2019214 A MTBO Bludný kořen
13:24:00 229 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
13:27:00 230 Polášek Radek TBM8008 2067203 A KOS TJ Tesla Brno
13:30:00 231 Jiran Václav XBM7601 897352 A PELL´S ABND RACING TEAM
13:33:00 232 Geisler Michal SPC7504 7205029 A SPORTICUS team
13:36:00 233 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 A KOS TJ Tesla Brno
13:39:00 234 Müller Pavel JEP7900 9102090 A Jehlanka Team
13:42:00 235 Vedra David TBM7402 436405 A KOS TJ Tesla Brno
13:45:00 236 Šebesta Petr TAP7604 9760324 A KOB Tretra Praha
13:48:00 237 Lukavec Petr SMR7800 7204495 A SNS Smržovka

M21B 14.10 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:11:00 401 Ohera Karel BLI7803 2019239 B MTBO Bludný kořen
13:14:00 402 Patka Miroslav BOR7715 7207489 B OK Jiskra Nový Bor
13:17:00 403 Reif Jan TSU8604 52414 B LKT 80 Šumperk
13:20:00 404 Meier Milan VLI7301 8662311 B Slavia Liberec orienteering
13:23:00 405 Sochor Jan SBK6922 1007541 B KOB START Blansko, z. s.
13:26:00 406 Horák Pavel VSP7200 8660356 B USK Praha
13:29:00 407 Netuka Martin XHK7302 8197304 B MTBO Racing team Hradec Králové
13:32:00 408 Pilný Jiří VRL7002 426376 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:35:00 409 Háp Pavel XHK7101 9395 B MTBO Racing team Hradec Králové
13:38:00 410 Ištok Martin BLI8001 2019222 B MTBO Bludný kořen
13:41:00 423 Štregl Tomáš VRL7406 2017678 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:44:00 412 Zavrtálek Petr SMR8401 7209369 B SNS Smržovka
13:47:00 413 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 B OK Jihlava
13:50:00 414 Popule Tomáš LPM8803 236982 B OK Lokomotiva Plzeň
13:53:00 415 König Lukáš SBK8001 9000002 B KOB START Blansko, z. s.
13:56:00 416 Urbaník Robert VLI7002 8292 B Slavia Liberec orienteering
13:59:00 417 Humlíček Aleš SBK7539 609906 B KOB START Blansko, z. s.
14:02:00 418 Tomeš Petr SJC7531 896967 B Sportcentrum Jičín
14:05:00 419 Otoupalík Jan TBM7123 53116 B KOS TJ Tesla Brno
14:08:00 420 Štemberg Milan EKP8608 2067963 B VŠTJ Ekonom Praha
14:11:00 421 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 B Sportcentrum Jičín
14:14:00 422 Šafek Jiří SBK7621 8000013 B KOB START Blansko, z. s.

M21C 12.20 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 601 Tomeš Radim TZL7849 331606 C SKOB Zlín
12:04:00 602 Šimek Petr 79X8401 0 Žižkovský tygři
12:07:00 603 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C lepus.cz
12:10:00 604 Láner Roman ABR8100 9101620 C A-team NOVO Bruntál
12:13:00 605 Hons Lukáš XPU8005 7800109 C PARDUBICE BIKERS
12:16:00 606 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 C KOB START Blansko, z. s.
12:19:00 607 Pruner Petr SPC8207 2115070 C SPORTICUS team
12:22:00 608 Chaloupka Ondřej SBK8301 0 C KOB START Blansko, z. s.
12:25:00 609 Vojtěch Richard BLI7605 8307 C MTBO Bludný kořen

M40 21.00 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 801 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
12:04:00 802 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C KOS Slavia Plzeň
12:07:00 803 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
12:10:00 804 Jašek Petr ABR7601 7003007 C A-team NOVO Bruntál
12:13:00 805 Sobotka Petr OPI7300 2088168 Orientační sporty Písek
12:16:00 806 Hnilica Thomas 55A6001 8171068 Austria MTBO Youth Team
12:19:00 807 Schwab David TBM7401 1700079 A KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 808 Hons Miši SMR7700 7203328 A SNS Smržovka
12:25:00 841 Akrman Libor SPC7406 8660501 C SPORTICUS team
12:28:00 810 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELL´S ABND RACING TEAM
12:31:00 811 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
12:34:00 812 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 E SNS Smržovka
12:37:00 813 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:40:00 814 Král Jan XBM6903 8645929 C PELL´S ABND RACING TEAM
12:43:00 815 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
12:46:00 816 Huster Mark 54D7700 8341577 SV Sachsen 90 Werdau
12:49:00 817 Suchánek Ladislav XBM7008 232332 C PELL´S ABND RACING TEAM
12:52:00 842 Šňupárek Ondřej TZL6949 888617 C SKOB Zlín
12:55:00 819 Hruška Miloš ABR7501 7201199 A A-team NOVO Bruntál
12:58:00 820 Pažický Ĺudovít RCP6941 211408 C RC&P TEAM Bratislava
13:01:00 821 Daněk Roman SBK7541 8008112 E KOB START Blansko, z. s.
13:04:00 822 Zaydlar Michal VLI7103 301631 C Slavia Liberec orienteering
13:07:00 823 Vítek Tomáš XBM7511 232537 C PELL´S ABND RACING TEAM
13:10:00 824 Bašus Petr ZUP7400 7200592 C MTBO ČZU Praha
13:13:00 825 Nedopílek David ABR7602 1403430 A A-team NOVO Bruntál
13:16:00 843 Linhart Michal XBM7801 8660912 C PELL´S ABND RACING TEAM
13:19:00 827 Svoboda Radek VPM6903 887628 C KOS Slavia Plzeň
13:22:00 828 Powel Alistair 11G7800 773855 GB MTBO squad
13:25:00 829 Rejholec Michal BOR7412 8518 C OK Jiskra Nový Bor
13:28:00 830 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C SNS Smržovka
13:31:00 831 Folprecht Eduard ZUP7300 9056 C MTBO ČZU Praha
13:34:00 832 Musil Pavel SJC7705 8250250 A Sportcentrum Jičín
13:37:00 833 Michalík Ivan XBM6834 416109 C PELL´S ABND RACING TEAM
13:40:00 834 Gryc Tomáš TBM6903 995875 C KOS TJ Tesla Brno
13:43:00 835 Raj Gregor 45S7400 2060387 OK Slovenj Gradec
13:46:00 836 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
13:49:00 837 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
13:52:00 838 Šňupárek Martin XBM7107 7205008 C PELL´S ABND RACING TEAM
13:55:00 839 Švarcbach Michal KNC7001 51395 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:58:00 840 Rovensky Milan 21A7700 8301177 OLT Transdanubien

M45 21.00 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 620 Bernard-Moes Olivier 27F7000 7700418 GREF Grand Est
14:19:00 621 Towarek Ireneusz 14P7302 8629803 UKS Kometa Gliwice

M50 14.90 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 901 Jánoška Jozef RBA5902 307364 C TJ Rapid Bratislava
12:04:00 902 Galík Pavel VBM6106 682638 VSK Mendelu Brno
12:07:00 903 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C Sportcentrum Jičín
12:10:00 904 Pšenička Miloslav TCB6101 2073741 C SK Technik České Budějovice
12:13:00 905 Autrata Vlastimil RCP6041 2051944 C RC&P TEAM Bratislava
12:16:00 906 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
12:19:00 907 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
12:22:00 908 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko, z. s.
12:25:00 909 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 910 Melcher Michael 55A6000 620216 Austria MTBO Youth Team
12:31:00 911 Štěpánský Václav TBM6108 1210961 C KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 912 Sturm Michael 67D6800 8000034 ESV Lok Bitterfeld
12:37:00 913 Náhlovský David TBM6512 981830 C KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 914 Hejna Jiří SPC6201 899180 C SPORTICUS team
12:43:00 915 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
12:46:00 916 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:49:00 917 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
12:52:00 918 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C KOB Baník Sokolov
12:55:00 919 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
12:58:00 920 Tišnovský Zdeněk TBM6620 2031370 C KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 921 Holinka Martin ZPV6712 8851 C KOB ZPV Prostějov
13:04:00 922 Bogar Leoš BOR6603 515014 C OK Jiskra Nový Bor
13:07:00 923 Kareis Martin VLI6501 7207890 C Slavia Liberec orienteering
13:10:00 924 Mlynárik Peter VBA6501 876002 C ŠK VAZKA Bratislava
13:13:00 925 Pšenička Jiří TCB6301 52193 C SK Technik České Budějovice
13:16:00 926 Vanka Petr OKP6801 7207352 A SK OK 24 Praha
13:19:00 927 Křeček Miroslav ZPV6213 52581 C KOB ZPV Prostějov
13:22:00 928 Kiac Jiří XPU6305 51127 C PARDUBICE BIKERS
13:25:00 929 Piše Dušan LCE6702 331231 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:28:00 930 Král Jiří TSU5941 7203459 C LKT 80 Šumperk
13:31:00 931 Svoboda Petr SLA6803 7207363 C SKOB Slaný

M55 14.90 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:46:00 630 Maliňák Vladimír KVS5901 53693 C SKOB Kobra Vsetín
13:49:00 631 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C A-team NOVO Bruntál
13:52:00 632 BREITWIESER STEFFEN 95D5900 237504 SV Wissenschaft Quedlinburg
13:55:00 633 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C A-team NOVO Bruntál
13:58:00 634 Lalevee Jean-Charles 27F6000 8040360 GREF Grand Est
14:01:00 635 Pospíšek Zbyněk TBM6007 888636 C KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 636 Kolář Rudolf ABR6301 7207359 C A-team NOVO Bruntál
14:07:00 637 Coetzer Ben 31A6100 1392055 Wullundigong Orienteers of the West
14:10:00 638 Argaláš Jaroslav TBM6213 2073714 C KOS TJ Tesla Brno

M60 11.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:20:00 976 Dawson Keith EKP5802 8282848 C VŠTJ Ekonom Praha
13:23:00 977 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:26:00 978 Vojtášek Jan ABR5301 352328 C A-team NOVO Bruntál
13:29:00 979 Sladký Ivan PBM5513 52021 C TJ Spartak 1. Brněnská
13:32:00 980 Vodovnik Mirko 45S5600 2102037 OK Slovenj Gradec
13:35:00 981 Jankó Tamás 22H5800 8300958 Hegyisport Szentendre Egy.
13:38:00 989 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C YETTI Vejprty
13:41:00 983 Maennel Harald BOR5501 1111255 C OK Jiskra Nový Bor
13:44:00 984 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
13:47:00 985 Ludvík Petr STB5701 682361 C TJ Stadion Nový Bor
13:50:00 986 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 8629992 Osnabrücker TB
13:53:00 987 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:56:00 988 Novák Miroslav SBK5400 8007006 C KOB START Blansko, z. s.

M65 11.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:05:00 640 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 C OK Jiskra Nový Bor
14:11:00 642 WENDLER CHRISTIAN 95D5300 8290582 SV Wissenschaft Quedlinburg
14:14:00 643 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
14:17:00 644 Cusworth Peter 76A5300 8654976 Bayside Kangaroos
14:20:00 645 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C SKOB Zlín

M70 11.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:26:00 650 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
14:29:00 651 Vintr Ivan TZL4501 53379 C SKOB Zlín

MW10 1.90 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 KOS TJ Tesla Brno
15:32:00 Alešová Anna SBK1050 2092372 KOB START Blansko, z. s.
15:34:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 KOS TJ Tesla Brno
15:36:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
15:38:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
15:40:00 Urban Jan SBK1234 500884 KOB START Blansko, z. s.
15:42:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 KOS TJ Tesla Brno
15:44:00 Akrmanová Hana SPC1255 8660504 C SPORTICUS team
15:46:00 Daněk František SBK1010 811213 KOB START Blansko, z. s.
15:48:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 KOS TJ Tesla Brno
15:50:00 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C SPORTICUS team
15:52:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:54:00 Akrmanová Jana SPC0952 8660503 C SPORTICUS team
15:56:00 Malá Lucie TBM1165 0 KOS TJ Tesla Brno
15:58:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team

O P E N 12.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 741 Boušková Jitka NNN7951 0 Neregistrovaní
12:03:00 742 Müller Tomáš LCE9910 433087 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:06:00 743 Zbořil Ctirad UOL7200 2060254 C SOB Olomouc
12:09:00 744 Zajícová Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
12:12:00 745 Fejk Zbyněk 6RC7500 9911 Rotující kedluben
12:15:00 746 Černý David HCE0000 1421891 TJ Hostivice
12:18:00 747 Sokolowski Maciej 53P9400 0 Team 360°
12:21:00 748 Oherová Michaela BLI8250 2134290 MTBO Bludný kořen
12:24:00 749 Sladká Zora PBM6059 49465 C TJ Spartak 1. Brněnská
12:27:00 750 Tumová Jana SJC7452 2056297 C Sportcentrum Jičín
12:30:00 751 Tichá Jana KNC9250 438604 Sokol Kostelec n. Č. l.
12:33:00 752 Ouhrabka Jakub SPC8003 9200528 C SPORTICUS team
12:36:00 753 Černý Petr HCE0100 1421903 TJ Hostivice
12:39:00 754 Matoušková Petra BLI7650 2134280 MTBO Bludný kořen
12:42:00 755 Černý Radomír HCE6901 1417246 TJ Hostivice
12:45:00 756 Růžek Lukáš PBM8500 52034 TJ Spartak 1. Brněnská

W14 9.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 722 Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 52286 C lepus.cz
12:53:00 723 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
12:56:00 724 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
12:59:00 725 Zemková Pavlína SLA0551 436970 C SKOB Slaný
13:02:00 726 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
13:05:00 727 LeĹniak Matylda 14P0450 8629804 UKS Kometa Gliwice
13:08:00 728 Černá Justina HCE0652 1417251 TJ Hostivice
13:11:00 729 Klechová Karolína VRB0499 436929 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:14:00 730 Vanková Anna OKP0550 887947 C SK OK 24 Praha
13:17:00 731 Burešová Veronika XBM0550 416112 C PELL´S ABND RACING TEAM

W17 11.00 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 161 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 162 Pišová Barbora LCE0251 1400427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:06:00 163 Nyga Julia 94P0251 8627432 Polish National MTBO Team
12:09:00 164 Kovářová Lucie VPM0350 8656583 C KOS Slavia Plzeň
12:12:00 165 Leclerc Margaux 27F1450 1880744 GREF Grand Est
12:15:00 166 Polewka Aleksandra 94P0250 8629801 Polish National MTBO Team
12:18:00 167 Schnetz Lena 55A1851 2045667 Austria MTBO Youth Team
12:21:00 168 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
12:24:00 169 Vedrová Ela TBM0357 438603 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 170 Hnilica Jana 55A0050 8240102 Austria MTBO Youth Team
12:30:00 171 Králová Jolana TBM0360 8635873 C KOS TJ Tesla Brno

W20 14.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:38:00 181 Křečková Jana ZPV9999 2073659 C KOB ZPV Prostějov
13:41:00 182 Grycová Veronika TBM9859 9988889 E KOS TJ Tesla Brno
13:44:00 183 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 A KOS Slavia Plzeň
13:47:00 184 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 E OK Jiskra Nový Bor
13:50:00 185 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 C GIGANT Orienteering
13:53:00 186 Lisewska Agnieszka 56P9850 1397548 PKO HARPAGAN Gdańsk
13:56:00 187 Hnilica Lea 55A1850 8120500 Austria MTBO Youth Team
13:59:00 188 Lacigová Marie VSP0050 246899 C USK Praha
14:02:00 189 Pilná Bára VRL0052 2096238 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:05:00 190 Králová Vilma TBM9950 8636189 E KOS TJ Tesla Brno

W21E 21.90 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 61 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
13:03:00 62 Tučková Dagmar SPC8653 9005226 E SPORTICUS team
13:06:00 63 Ančicová Stanislava VBA8454 2008512 E ŠK VAZKA Bratislava
13:09:00 64 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 E SPORTICUS team
13:12:00 65 Paulíčková Renata SJI8057 7260022 E OK Jihlava
13:15:00 66 Waldmann Brigitte 21A9751 2025486 OLT Transdanubien
13:21:00 68 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
13:24:00 69 Shipilova-Vinogradova Olg 27R9050 1302127 Russia National Team
13:27:00 70 Reiner Marina 54A9150 8282011 Austria MTBO Team
13:33:00 72 Gigon Michaela TBM7753 8177771 E KOS TJ Tesla Brno
13:36:00 73 Lacigová Michaela VSP8152 887608 E USK Praha
13:39:00 74 Reifová Naděžda TSU8889 1400406 E LKT 80 Šumperk
13:45:00 76 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
13:48:00 77 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E TJ Slovan Karlovy Vary
13:51:00 78 Staňková Štěpánka TSU8992 920678 E LKT 80 Šumperk
13:54:00 79 Tichovská Martina VSP8650 920677 E USK Praha

W21A 14.60 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 301 Honnerová Blanka VPM8051 8052217 A KOS Slavia Plzeň
12:05:00 302 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
12:08:00 303 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A KOB START Blansko, z. s.
12:11:00 304 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
12:14:00 305 Trčková Helena EKP8756 2087687 A VŠTJ Ekonom Praha
12:17:00 306 Jirková Petra VPM8450 8416122 A KOS Slavia Plzeň
12:20:00 307 Křivancová Zdeňka LBE9450 7200131 A TJ Lokomotiva Beroun
12:23:00 308 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A SNS Smržovka
12:26:00 309 Daňková Veronika SBK8151 8007503 A KOB START Blansko, z. s.
12:29:00 330 Chromá Adéla TBM8870 888602 A KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 311 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 E SNS Smržovka
12:35:00 312 La Carbonara Hana TBM7652 515049 E KOS TJ Tesla Brno
12:38:00 313 Bártíková Zuzana XPU8954 9345 A PARDUBICE BIKERS
12:41:00 314 Kratschmerová Kateřina TBM8558 51944 A KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 315 Bogarová Adélka VSP9050 682103 A USK Praha
12:47:00 316 Haltof Ewa ABR9499 1436949 E A-team NOVO Bruntál
12:50:00 317 Tomečková Zuzana TSU8279 1400407 A LKT 80 Šumperk
12:53:00 318 Pospíšková Magdalena TBM9150 2011851 A KOS TJ Tesla Brno
12:59:00 320 Kubínová Romana SKV9452 7260021 A TJ Slovan Karlovy Vary
13:02:00 321 Křístková Veronika SBK8379 52865 A KOB START Blansko, z. s.
13:05:00 322 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A SNS Smržovka
13:08:00 323 Beržinská Soňa SBK8554 1985526 A KOB START Blansko, z. s.
13:11:00 324 Veličková Monika ABR8951 7201773 A A-team NOVO Bruntál
13:14:00 325 Puchernová Radka ZUP8759 886276 A MTBO ČZU Praha
13:17:00 326 Lesová Markéta VPM8494 7210310 A KOS Slavia Plzeň
13:20:00 327 Folprechtová Kateřina ZUP7452 416221 A MTBO ČZU Praha
13:23:00 328 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A OK Lokomotiva Plzeň
13:26:00 331 Hanzlíčková Martina EKP8452 2053578 A VŠTJ Ekonom Praha

W21B 12.20 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 501 Štembergová Lucie EKP8851 438648 B VŠTJ Ekonom Praha
12:43:00 525 Malá Alice TBM7991 53228 B KOS TJ Tesla Brno
12:46:00 503 Prylová Pavla ZUP7552 2069042 B MTBO ČZU Praha
12:49:00 504 Masopustová Elis VLI8656 49844 B Slavia Liberec orienteering
12:52:00 505 Štěpánová Dita DOB7956 7226 B KOB Dobruška
12:55:00 506 Kalošová TerKa SMR8950 981824 A SNS Smržovka
12:58:00 507 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 B VŠTJ Ekonom Praha
13:01:00 508 Kuhelnik Ina 45S9550 2102049 OK Slovenj Gradec
13:04:00 509 Hejnová Aneta SPC9356 2075634 C SPORTICUS team
13:07:00 510 Kolářová Renáta ABR9351 995795 B A-team NOVO Bruntál
13:10:00 511 Kratochvílová Lucie VPM9251 7205019 B KOS Slavia Plzeň
13:13:00 512 Lamichová Martina XHK9150 888619 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:16:00 513 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 B OK Jiskra Nový Bor
13:19:00 514 Hápová Petra XHK0051 2075681 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:22:00 515 Hnátková Tereza SPC9271 8660505 C SPORTICUS team
13:25:00 516 Kuncová Jana UOL7854 9803 B SOB Olomouc
13:28:00 517 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 B OK Jiskra Nový Bor
13:31:00 518 Klíchová Jana SSU8151 9480 B SK Severka Šumperk
13:34:00 519 Tomešová Daniela SJC8451 981842 A Sportcentrum Jičín
13:37:00 520 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 B OK Jiskra Nový Bor
13:40:00 521 Tomešová Stela TZL8251 330608 B SKOB Zlín
13:43:00 522 Trojanova Zuzana VBA8151 307370 B ŠK VAZKA Bratislava
13:46:00 523 Odvodyová Šárka XPU8352 835307 B PARDUBICE BIKERS
13:49:00 524 Jiranová Kateřina XHK8350 888650 A MTBO Racing team Hradec Králové

W35 13.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 530 Raj Nastja 45S0000 2102048 OK Slovenj Gradec

W40 13.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 861 Králová Dana XBM7650 446404 C PELL´S ABND RACING TEAM
12:16:00 862 Patková Kateřina BOR7853 7209370 A OK Jiskra Nový Bor
12:19:00 863 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:22:00 864 Vanková Jana OKP7750 7207344 E SK OK 24 Praha
12:25:00 865 Akrmanová Jitka SPC7651 2118493 C SPORTICUS team
12:28:00 866 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
12:31:00 867 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 868 Konečná Marcela EKP7257 725724 C VŠTJ Ekonom Praha
12:37:00 869 Jašková Šárka ABR7751 886811 C A-team NOVO Bruntál
12:40:00 870 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C KOS TJ Tesla Brno
12:43:00 871 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:46:00 872 Jágrová Vlasta SBK7789 53205 C KOB START Blansko, z. s.
12:49:00 873 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor
12:52:00 874 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:55:00 875 Mědílková Iva SPC7160 7204522 E SPORTICUS team
12:58:00 876 Svobodová Petra VPM7455 7207338 C KOS Slavia Plzeň
13:01:00 877 Zemková Helena SLA7450 425546 C SKOB Slaný
13:04:00 878 Lánerová Leona ABR7752 9101702 B A-team NOVO Bruntál

W45 13.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:13:00 540 Šmelíková Barbora VBA6952 8228888 C ŠK VAZKA Bratislava
13:16:00 541 Thomas Sylvia 48D6950 8060669 OL-Team Wehrsdorf
13:19:00 542 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín

W50 10.90 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 961 Jánošková Taťjana RBA6051 307440 C TJ Rapid Bratislava
12:05:00 962 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:08:00 963 Skácelová Naděžda TSU6183 8906 C LKT 80 Šumperk
12:11:00 964 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 42258 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:14:00 965 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:17:00 966 Hnilica Sonja 55A6051 8050268 Austria MTBO Youth Team
12:20:00 967 Abelová Ivana STB6798 682366 C TJ Stadion Nový Bor
12:23:00 968 Finder Gaby 55A6050 9650628 Austria MTBO Youth Team
12:26:00 969 Maliňáková Eva TSU6550 887151 C LKT 80 Šumperk

W55 10.90 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 550 Pospíšková Luisa TBM5959 53260 C KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 551 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C SK VIPrahlo
12:38:00 552 Somers Cocks Charlie 11G6051 8012595 GB MTBO squad

W60 10.90 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:44:00 560 Kralova Eva VBA4751 2051947 C ŠK VAZKA Bratislava
12:47:00 561 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
12:50:00 562 Jackson Carolyn 24A5750 8633225 Bayside Kangaroos
12:53:00 563 Sonnenberg Olga 1ZD5850 6378 Osnabrücker TB

WM11 3.00 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 570 Patka Marek BOR0902 7207504 C OK Jiskra Nový Bor
12:04:00 571 Schwab Filip TBM0710 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 572 Mudrák Matouš LCE0901 53866 OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 573 Honner Jaroslav TZL0701 8877 SKOB Zlín
12:13:00 574 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 575 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
12:19:00 576 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 577 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
12:25:00 578 Akrmanová Marie SPC0755 8660502 C SPORTICUS team
12:28:00 579 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor