Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 14. kolo

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Heřmanův Městec - Konopáč
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Mapa:
Žlutá žíla
Ředitel závodu:
Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí:
Kalina Miroslav
Stavitel tratí:
Kalinová Markéta
JURY:
Rygl Miroslav, Staňková Štěpánka, Urbaník Robert
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     MW11     MW10     OPEN     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    

M14 6.20 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
10:37:00 Vanka Matouš OKP0701 7207344 C SK OK 24 Praha
10:40:00 Munzar Jakub XPU0600 7210209 C PARDUBICE BIKERS
10:43:00 Meier David VLI0606 7003010 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering
10:49:00 Patka Kryštof BOR0702 8660502 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C GIGANT Orienteering
10:55:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660523 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C GIGANT Orienteering
11:01:00 Žák Jakub ABR0606 7003003 C A-team NOVO Bruntál
11:04:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C KOS TJ Tesla Brno

M17 8.50 km, 165 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A KOS Slavia Plzeň
11:33:00 Humlíček Tomáš SBK0101 8076001 B KOB START Blansko, z. s.
11:36:00 Kroc Kryštof GIG0100 8660532 B GIGANT Orienteering
11:39:00 Svoboda Vojtěch VPM0207 8656520 B KOS Slavia Plzeň
11:42:00 Břeň Daniel SKL0100 8644874 B SMS Team Kladno
11:45:00 Kopecký Jan PZR0202 8655465 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

M20 10.30 km, 220 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Kubát Tomáš VRL0001 8660543 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 Müller Tomáš LCE9910 433087 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:38:00 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A A-team NOVO Bruntál
10:41:00 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín

M21E 12.90 km, 295 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Kouřimský Jan SLA7200 8660548 E SKOB Slaný
11:11:00 Jalový Milan RBK8347 980373 E SK Radioklub Blansko
11:13:00 Honner Jaroslav VPM7802 7207358 E KOS Slavia Plzeň
11:15:00 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
11:17:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E KOS Slavia Plzeň
11:19:00 Tišnovský Martin TBM9120 8663201 E KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Stránský Vojtěch SJC9000 7201827 E Sportcentrum Jičín
11:23:00 Stránský Jiří STB8100 8663143 E TJ Stadion Nový Bor
11:25:00 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 E SNS Smržovka
11:27:00 Štochel Miroslav MFP9300 2081364 E Matfyz Praha
11:29:00 Kanta Martin XPU9705 8660529 E PARDUBICE BIKERS
11:31:00 Štáfek Pavel SKL7401 8660542 E SMS Team Kladno
11:33:00 Ludvík Matyáš STB9801 8656730 E TJ Stadion Nový Bor
11:35:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 E OOB Slavia Praha
11:37:00 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 E Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko, z. s.
11:41:00 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
11:43:00 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 E KOS Slavia Plzeň
11:45:00 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
11:47:00 Rygl Jaroslav TBM7044 8660512 E KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Les Martin VPM7906 8660509 E KOS Slavia Plzeň
11:51:00 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
11:55:00 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E SKOB Zlín
11:57:00 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
12:01:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
12:05:00 Štěpánek Martin TBM7327 8660511 E KOS TJ Tesla Brno

M21A 11.30 km, 230 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 Jedlička Michal XHK7309 7208023 A MTBO Racing team Hradec Králové
10:54:00 Hegner Lukáš LPM8104 446347 A OK Lokomotiva Plzeň
10:56:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 E Slavia Liberec orienteering
10:58:00 Polášek Radek TBM8008 2067203 A KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Kopecký Pavel VSP7800 49385 A USK Praha
11:02:00 Tomeček Karel TSU8300 8905 A LKT 80 Šumperk
11:04:00 Maňásek Josef SVR7700 9200522 A TJ Švýcárna
11:06:00 Bartoš Marián VSP8201 887933 A USK Praha
11:08:00 Haničák Tomáš DMS7700 436937 A Dynamo Malá Skála
11:10:00 Schwab David TBM7401 1700079 A KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Šafář Jan XHK7700 1700078 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:14:00 Janda Martin DOB8002 920696 A KOB Dobruška
11:16:00 Šimon Václav LBE9100 7200132 A TJ Lokomotiva Beroun
11:18:00 Sedláček Petr TSU8109 8662355 A LKT 80 Šumperk
11:20:00 Kříž Libor XHK7804 8660549 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:22:00 Musil Pavel SJC7705 8250250 A Sportcentrum Jičín
11:24:00 Buriánek Vojta SMR7801 426395 A SNS Smržovka
11:26:00 Šabatka Zdeněk XHK8900 8660923 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:28:00 Anděl Robert VPM8001 8660514 A KOS Slavia Plzeň
11:30:00 Müller Pavel JEP7900 9102090 A Jehlanka Team
11:32:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 A KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Jedlička Marek XHK7502 8655416 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:36:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 A Sportcentrum Jičín
11:38:00 Jiran Jan XHK7701 7209426 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:40:00 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:42:00 Klemsa Jakub EKP9001 2118488 A VŠTJ Ekonom Praha
11:44:00 Jedlička Lukáš XHK8100 8656667 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:46:00 Císař Jan EKP8503 886253 A VŠTJ Ekonom Praha
11:48:00 Havlíček Tomáš KNC8700 7260002 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:50:00 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A ŠK VAZKA Bratislava
11:52:00 Červinka Jan SBK7900 8660526 A KOB START Blansko, z. s.
11:54:00 Odvody Zdeněk XPU8206 828384 A PARDUBICE BIKERS
11:56:00 Urban Jan SBK7537 8303038 A KOB START Blansko, z. s.
11:58:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 A VŠTJ Ekonom Praha

M21B 9.40 km, 185 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Šafek Jiří SBK7621 8000013 B KOB START Blansko, z. s.
10:33:00 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 B Sportcentrum Jičín
10:35:00 Meier Milan VLI7301 8662311 B Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Linhart Tomáš TSU8540 301146 B LKT 80 Šumperk
10:39:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 B USK Praha
10:41:00 Jiráček Josef SBK8501 8076005 B KOB START Blansko, z. s.
10:43:00 Vaněček Jan ZUP8003 2069047 B MTBO ČZU Praha
10:45:00 Tomeš Petr SJC7531 8660535 B Sportcentrum Jičín
10:47:00 David Josef DMS8101 1602620 B Dynamo Malá Skála
10:49:00 Černý Ladislav ZUP8200 8660547 B MTBO ČZU Praha
10:51:00 Zít Jan LDC8200 7205956 B KOB Děčín
10:53:00 Karkoš Petr XCR7300 8660534 B MTB Chrudim
10:55:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 B Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Popule Tomáš LPM8803 236982 B OK Lokomotiva Plzeň
10:59:00 Patka Miroslav BOR7715 8660503 B OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 Humlíček Aleš SBK7539 8303303 B KOB START Blansko, z. s.
11:03:00 Zavrtálek Petr SMR8401 8660510 B SNS Smržovka
11:05:00 Háp Pavel XHK7101 8651738 B MTBO Racing team Hradec Králové
11:07:00 Horák Pavel VSP7200 8660356 B USK Praha
11:09:00 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:11:00 Ohera Karel BLI7803 2019239 B MTBO Bludný kořen
11:13:00 Štemberg Milan EKP8608 2067963 B VŠTJ Ekonom Praha
11:15:00 Paulíček Jiří SJI7727 8660515 B OK Jihlava
11:17:00 Jirásek Radek XPU7802 8656626 B PARDUBICE BIKERS
11:19:00 Horák Jan LDC9800 7404404 B KOB Děčín
11:21:00 Netuka Martin XHK7302 8197304 B MTBO Racing team Hradec Králové
11:23:00 Sochor Jan SBK6922 8663124 B KOB START Blansko, z. s.
11:25:00 Ištok Martin BLI8001 2019222 B MTBO Bludný kořen
11:27:00 Hýbl Lukáš VIP7504 7210112 B SK VIPrahlo

M21C 8.60 km, 145 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Žemlička Jan XPU8303 9283 C PARDUBICE BIKERS
10:42:00 Láner Roman ABR8100 9101620 C A-team NOVO Bruntál
10:44:00 Starý Milan XPU7301 224865 C PARDUBICE BIKERS
10:48:00 Hons Lukáš XPU8005 7800109 C PARDUBICE BIKERS
10:52:00 Jirásek Aleš XPU7601 997601 C PARDUBICE BIKERS

M40 11.40 km, 235 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
10:35:00 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Kunz Martin GIG7100 553435 C GIGANT Orienteering
10:41:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 Šňupárek Martin XBM7107 7205008 C PELL´S ABND RACING TEAM
10:47:00 Hruška Miloš ABR7501 7201199 A A-team NOVO Bruntál
10:50:00 Faltejsek Lukáš XPU7725 7708877 A PARDUBICE BIKERS
10:53:00 Malý Martin TBM7610 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Munzar Martin XPU7311 2104618 C PARDUBICE BIKERS
10:59:00 Ambrož Pavel TBM7339 2081389 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Šňupárek Ondřej TZL6949 8662695 C SKOB Zlín
11:05:00 Žák Pavel ABR7600 8662295 C A-team NOVO Bruntál
11:08:00 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C GIGANT Orienteering
11:11:00 Nedopílek David ABR7602 8663195 A A-team NOVO Bruntál
11:14:00 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:17:00 Klimeš Petr DOB7733 682673 C KOB Dobruška
11:20:00 Jašek Petr ABR7601 8662350 C A-team NOVO Bruntál
11:23:00 Pažický Ľudovít RCP6941 211408 C RC&P TEAM Bratislava
11:26:00 Kroc Dalibor GIG7400 53355 C GIGANT Orienteering
11:29:00 Horák Martin LDC7100 8660517 C KOB Děčín
11:32:00 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
11:35:00 Arnošt Kamil DOR7301 8660544 C OK Dobříš
11:38:00 Fišer Petr GIG7502 53899 C GIGANT Orienteering
11:41:00 Linhart Michal XBM7801 8660912 C PELL´S ABND RACING TEAM
11:44:00 Gryc Tomáš TBM6903 8659389 C KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Pařízek Petr SMR7001 8660507 C SNS Smržovka
11:50:00 Folprecht Eduard ZUP7300 9056 C MTBO ČZU Praha
11:53:00 Jirásek Milan VSP7403 7205010 C USK Praha
11:56:00 Král Jan XBM6903 8645929 C PELL´S ABND RACING TEAM
11:59:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 E KOB START Blansko, z. s.

M50 9.50 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 C OOB SK Chrast
10:34:00 Mlynárik Peter VBA6501 8660540 C ŠK VAZKA Bratislava
10:37:00 Vanka Petr OKP6801 7207352 A SK OK 24 Praha
10:40:00 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C A-team NOVO Bruntál
10:46:00 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
10:49:00 Autrata Vlastimil RCP6041 2051944 C RC&P TEAM Bratislava
10:52:00 Kamenický Radan OSN6004 8660513 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OOB Vamberk
10:58:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
11:01:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 Tišnovský Zdeněk TBM6620 8663210 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Kareis Martin VLI6501 8660527 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Bogar Leoš BOR6603 515014 C OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Argaláš Jaroslav TBM6213 8662374 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C A-team NOVO Bruntál
11:19:00 Veselý Jan ZUP6500 2102780 C MTBO ČZU Praha
11:22:00 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Piše Dušan LCE6702 331231 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:28:00 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C A-team NOVO Bruntál
11:34:00 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
11:37:00 Kiac Jiří XPU6305 8660501 C PARDUBICE BIKERS
11:40:00 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
11:43:00 Jánoška Jozef RBA5902 8660531 C TJ Rapid Bratislava
11:46:00 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
11:49:00 Náhlovský David TBM6512 8660521 C KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov
11:55:00 Janda Luboš CHT6001 888637 C OOB SK Chrast
11:58:00 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C SKOB Kobra Vsetín
12:01:00 Svoboda Petr SLA6803 8660530 C SKOB Slaný
12:04:00 Sturm Michael 67D6800 8000034 ESV Lok Bitterfeld

M60 9.30 km, 190 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 Ludvík Petr STB5701 8660520 C TJ Stadion Nový Bor
11:47:00 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C YETTI Vejprty
11:50:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
11:53:00 Nejedlý Petr TZL5101 8660518 C SKOB Zlín
11:56:00 Flašar Jan KCK5701 8660541 C KOB Český Krumlov
11:59:00 Dawson Keith EKP5802 981000 C VŠTJ Ekonom Praha
12:02:00 Dravetz Walter TZL5418 8007800 C SKOB Zlín

MW11 3.10 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha
10:30:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Schwab Filip TBM0710 8660525 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 SKOB Zlín
10:30:00 Honner Tomáš TZL1001 8877 SKOB Zlín
10:30:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Šimková Anežka LME0950 416325 SK Los Mělník
10:30:00 Patka Marek BOR0902 8660505 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor

MW10 2.70 km, 35 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 Sportcentrum Jičín
10:30:00 Ryglová Beáta TBM1158 0 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Malá Lucie TBM1165 8660546 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 Schwabová Barbora TBM1188 53273 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
10:30:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 USK Praha
10:30:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 USK Praha
10:30:00 Jirásková Laura VSP0952 8253 USK Praha
10:30:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 USK Praha
10:30:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 USK Praha
10:30:00 Zít Václav LDC1300 2111720 KOB Děčín
10:30:00 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
10:30:00 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
10:30:00 Jedličková Lucie XHK1050 51781 MTBO Racing team Hradec Králové
10:30:00 Jedličková Veronika XHK0850 4145 MTBO Racing team Hradec Králové
10:30:00 Jalová Kristýna RBK1150 8812 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Fišerová Markéta TZL0851 8940 SKOB Zlín
10:30:00 Šimková Šárka LME1150 2118498 SK Los Mělník
10:30:00 Jedlička Tomáš XHK1001 9131 MTBO Racing team Hradec Králové

OPEN 7.10 km, 140 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Folprecht Jaroslav TBM7305 2083390 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Boušková Jitka NNN79 0 Neregistrovaní
10:30:00 Provazník Dušan ADA7301 2127612 OOB Spartak Adamov
10:30:00 Tichá Jana KNC9201 9201322 Sokol Kostelec n. Č. l.
10:30:00 Knitlová Eva 3WC6200 2112744 Javorníček
10:30:00 Háp Ondřej XHK9702 336739 MTBO Racing team Hradec Králové
10:30:00 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 K.O.B. Choceň
10:30:00 Jalová Martina RBK8355 232117 SK Radioklub Blansko
10:30:00 Bouchalová Vendula VPM8787 995858 B KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Wohanková Julie SLA9850 8656731 SKOB Slaný

W14 6.20 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Zemková Pavlína SLA0551 436970 C SKOB Slaný
11:28:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 USK Praha
11:31:00 Chamraďa Natali GIG0450 2069080 C GIGANT Orienteering
11:34:00 Stránská Sofie STB0851 920668 C TJ Stadion Nový Bor
11:37:00 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
11:40:00 Riedelová Adéla BOR0451 8660533 C OK Jiskra Nový Bor
11:43:00 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
11:46:00 Králová Denisa TBM0559 1403420 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Arnoštová Veronika DOR0455 8660545 C OK Dobříš
11:52:00 Vanková Anna OKP0550 887947 C SK OK 24 Praha

W17 8.50 km, 165 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Kovářová Lucie VPM0350 8656583 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
11:12:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 C OOB TJ Slovan Luhačovice

W20 8.50 km, 185 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 C GIGANT Orienteering
10:34:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
10:37:00 Grycová Veronika TBM9859 8656725 E KOS TJ Tesla Brno

W21E 10.30 km, 220 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Ančicová Stanislava VBA8454 8660539 E ŠK VAZKA Bratislava
10:57:00 Březinová Marie TSU9191 8662287 E LKT 80 Šumperk
10:59:00 Nováková Kateřina OKP9450 887935 E SK OK 24 Praha
11:01:00 Kurková Martina SMR8850 7260003 E SNS Smržovka
11:03:00 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E MTBO ČZU Praha
11:05:00 Lacigová Michaela VSP8152 887608 E USK Praha
11:07:00 Paulíčková Renata SJI8057 8660537 E OK Jihlava
11:09:00 Reifová Naděžda TSU8889 8656575 E LKT 80 Šumperk
11:11:00 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
11:13:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
11:15:00 Staňková Štěpánka TSU8992 8660506 E LKT 80 Šumperk
11:17:00 Králová Vilma TBM9950 8636189 E KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Tichovská Martina VSP8650 8656501 E USK Praha

W21A 8.50 km, 185 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Odvodyová Šárka XPU8352 835307 A PARDUBICE BIKERS
10:53:00 La Carbonara Hana TBM7652 515049 E KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Tomečková Zuzana TSU8279 1400407 A LKT 80 Šumperk
10:57:00 Nováková Lenka EKP8062 2051473 A VŠTJ Ekonom Praha
10:59:00 Lamichová Martina XHK9150 888619 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:01:00 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A OK Lokomotiva Plzeň
11:03:00 Kubínová Romana SKV9452 8660522 A TJ Slovan Karlovy Vary
11:05:00 Jiranová Kateřina XHK8350 888650 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:07:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 A Sportcentrum Jičín
11:09:00 Svobodová Katu SMR8451 428294 A SNS Smržovka
11:11:00 Křivancová Zdeňka LBE9450 7200131 A TJ Lokomotiva Beroun
11:13:00 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 A OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 Kopecká Anežka VSP8150 51642 A USK Praha
11:17:00 Bártíková Zuzana XPU8954 8660500 A PARDUBICE BIKERS
11:19:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 A VŠTJ Ekonom Praha
11:21:00 Pařízková Věrka SMR7151 8660508 E SNS Smržovka
11:23:00 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A Dynamo Malá Skála
11:25:00 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A SNS Smržovka
11:27:00 Jirásková Markéta VSP7653 9101188 A USK Praha
11:29:00 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
11:31:00 Lesová Markéta VPM8494 8660516 A KOS Slavia Plzeň
11:33:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
11:35:00 Honnerová Blanka VPM8051 8052217 A KOS Slavia Plzeň
11:37:00 Folprechtová Kateřina ZUP7452 416221 A MTBO ČZU Praha
11:39:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 A KOB START Blansko, z. s.
11:41:00 Haltof Ewa ABR9499 8660538 E A-team NOVO Bruntál
11:43:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 A KOB START Blansko, z. s.
11:45:00 Tomešová Daniela SJC8451 8660536 A Sportcentrum Jičín
11:47:00 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A KOB START Blansko, z. s.

W21B 8.60 km, 145 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
11:02:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 B KOB Děčín
11:04:00 Petrová Daniela XPU8454 998454 C PARDUBICE BIKERS
11:06:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 B OK Jiskra Nový Bor
11:08:00 Studihradová Barbora EKP9159 8660587 B VŠTJ Ekonom Praha
11:10:00 Malá Alice TBM7991 53228 B KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Košíková Jitka VSP7799 887910 B USK Praha
11:14:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 B KOB Dobruška
11:16:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 B SK Severka Šumperk
11:18:00 Drahorádová Lenka XPU8660 9254 C PARDUBICE BIKERS
11:20:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 A OOB SK Chrast
11:22:00 Štembergová Lucie EKP8851 438648 B VŠTJ Ekonom Praha
11:24:00 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 B OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 C GIGANT Orienteering
11:28:00 Kolářová Renáta ABR9351 995795 B A-team NOVO Bruntál
11:30:00 Buriánková Ivka SMR7450 410730 B SNS Smržovka
11:32:00 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 B OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 Fišerová Zuzana GIG7962 0 B GIGANT Orienteering
11:36:00 Jedličková Jana XHK8351 7208202 C MTBO Racing team Hradec Králové

W40 8.50 km, 160 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Patková Kateřina BOR7853 8660504 A OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Thomas Sylvia 48D6950 8060669 OL-Team Wehrsdorf
10:42:00 Stará Marta XPU7557 9348 C PARDUBICE BIKERS
10:45:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň
10:48:00 Králová Dana XBM7650 446404 C PELL´S ABND RACING TEAM
10:51:00 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 Lánerová Leona ABR7752 9101702 B A-team NOVO Bruntál
10:57:00 Humlíčková Kateřina SBK7664 8076002 C KOB START Blansko, z. s.
11:00:00 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál
11:03:00 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 C PARDUBICE BIKERS
11:06:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Tumová Jana SJC7452 8001802 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8660524 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Svobodová Petra VPM7455 7207338 C KOS Slavia Plzeň
11:18:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Šmelíková Barbora VBA6952 8662438 C ŠK VAZKA Bratislava
11:24:00 Chmelíková Michaela GIG7550 8662361 C GIGANT Orienteering
11:27:00 Zemková Helena SLA7450 425546 C SKOB Slaný
11:30:00 Michálková Alice GIG7650 2011792 C GIGANT Orienteering
11:33:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

W50 8.50 km, 160 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:48:00 Abelová Ivana STB6798 8660519 C TJ Stadion Nový Bor
11:51:00 Kralova Eva VBA4751 8228888 C ŠK VAZKA Bratislava
11:54:00 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C USK Praha
12:00:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
12:03:00 Kubínová Jana SKV6751 8660528 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:06:00 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk