Logo

Startovka závodu: ZODM 2018 – medium

Datum:
01.02.2018
Místo konání:
Čenkovice
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Rygl Miroslav
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kategorie:
D14     D16     CH16     CH14    

D14 3.09 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Chrástová Magdalena LBC 7204976
10:34:00 Dittrichová Lucie ZLN 53811
10:36:00 Tomčíková Eliška MOR 2067392
10:38:00 Navrátilová Ella UST 2081384
10:40:00 Miková Lenka JMO 410323 Jihomoravská oblast
10:42:00 Blažková Veronika JCO 2051486 Jihočeská oblast
10:44:00 Staňková Radka PLZ 2035169
10:46:00 Holíková Simona KVR 2087704
10:48:00 Malečková Hana PHA 2067999
10:50:00 Hloušková Marcela OLM 886293
10:52:00 Moskvová Agáta PCE 7506161
10:54:00 Srbová Michaela VYS 2059732 Oblast Vysočina
10:56:00 Randáková Adéla KRA 7207062
10:58:00 Mrskočová Markéta PCE 2049520
11:00:00 Haltofová Romana MOR 7209779
11:02:00 Venoušová Terezie OLM 1007346
11:04:00 Finstrlová Julie JMO 2051495 Jihomoravská oblast
11:06:00 Pelantová Martina STC 2051504 Středočeská oblast
11:08:00 Batani Valeria ZLN 7053853
11:10:00 Čadková Agáta UST 2102523
11:12:00 Teringlová Vendula JCO 2081379 Jihočeská oblast
11:14:00 Čechmánková Anna PHA 347887
11:16:00 Bartošová Maruška KVR 2073704
11:18:00 Metelková Michaela KRA 2056274
11:20:00 Richtrová Kamila PLZ 2111733
11:22:00 Matěásková Šárka LBC 2078451
11:24:00 Stoklasová Zuzana VYS 2080908 Oblast Vysočina

D16 3.30 km, 150 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Dittrichová Michaela ZLN 253379
10:33:00 Hájková Lucie MOR 7204988
10:35:00 Novotná Annie PLZ 2060390
10:37:00 Řeháková Gabriela UST 2103253
10:39:00 Randáková Alžběta KRA 7208078
10:41:00 Vedrová Ela JMO 438603 Jihomoravská oblast
10:43:00 Kosobudová Kateřina JCO 7208091 Jihočeská oblast
10:45:00 Nádeníčková Iva KVR 2035733
10:47:00 Smolková Barbora PHA 8654912
10:49:00 Ottová Michaela OLM 2108868
10:51:00 Pušová Bára PCE 8656522
10:53:00 Peňázová Vendula VYS 438608 Oblast Vysočina
10:55:00 Chrástová Tereza LBC 7201779
10:57:00 Koberová Kateřina PCE 8654913
10:59:00 Hovořáková Karolína JMO 416017 Jihomoravská oblast
11:01:00 Hubáčková Dagmar ZLN 9102885
11:03:00 Tichá Dorotea PHA 2051523
11:05:00 Bejvlová Karolína STC 2058463 Středočeská oblast
11:07:00 Kovářová Lucie PLZ 347913
11:09:00 Karlová Anna LBC 2078470
11:11:00 Macholdová Tereza UST 2102526
11:13:00 Kuchařová Rozálie KRA 8631581
11:15:00 Blažková Kateřina JCO 8636796 Jihočeská oblast
11:17:00 Mrózek Teresa MOR 7206554
11:19:00 Marková Ema OLM 7205017
11:21:00 Černá Kateřina KVR 2073702
11:23:00 Bártová Alexandra VYS 52970 Oblast Vysočina

CH16 4.05 km, 200 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Chaloupský Jakub KRA 682336
10:34:00 Peňáz Radek MOR 2092364
10:36:00 Richtr Lukáš PLZ 8629751
10:38:00 Štefan Vít LBC 7201763
10:40:00 Králik Pavel UST 2103277
10:42:00 Ehl Ondřej JMO 8654918 Jihomoravská oblast
10:44:00 Kolář Matyáš STC 8654897 Středočeská oblast
10:46:00 Novák Jakub JCO 7207620 Jihočeská oblast
10:48:00 Tokár Radim KVR 2049567
10:50:00 Malačka Milan PHA 446345
10:52:00 Patterman Prokop OLM 442865
10:54:00 Fejfar Lukáš PCE 232602
10:56:00 Nechanický Jan VYS 7205038 Oblast Vysočina
10:58:00 Chovanec Václav ZLN 218977
11:00:00 Šimša Martin PHA 8654907
11:02:00 Musil Štěpán JMO 2075632 Jihomoravská oblast
11:04:00 Peňáz Vojtěch MOR 2092391
11:06:00 Link Lukáš LBC 7204987
11:08:00 Hustý Adam ZLN 2096138
11:10:00 Mayer Šimon STC 8656537 Středočeská oblast
11:12:00 Prokůpek Matěj UST 2103237
11:14:00 Štregl Matyáš KRA 8636759
11:16:00 Silovský Vojtěch JCO 2027924 Jihočeská oblast
11:18:00 Hejduk Zdeněk KVR 1428921
11:20:00 Hasman Marek PLZ 2042505
11:22:00 Novotný Erik OLM 2020722
11:24:00 Moravec Jan PCE 8629818
11:26:00 Mareček Šimon VYS 7205032 Oblast Vysočina

CH14 3.29 km, 120 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Gryc Ondřej JMO 888648 Jihomoravská oblast
10:33:00 Blaha Jiří PHA 8653088
10:35:00 Malý Tomáš MOR 2067397
10:37:00 Čivrný Jan KRA 232649
10:39:00 Svoboda Jan JCO 7207619 Jihočeská oblast
10:41:00 Černý Jonáš KVR 1421915
10:43:00 Čermák Ondřej UST 2075647
10:45:00 Novosad Pavel ZLN 7209289
10:47:00 Hasman Jakub PLZ 2042516
10:49:00 Tománek Lukáš OLM 2108889
10:51:00 Zrník Tomáš PCE 1398988
10:53:00 Srb Vladimír VYS 2059733 Oblast Vysočina
10:55:00 Tkáč Matěj LBC 2027207
10:57:00 Krpata Michal PCE 8656545
10:59:00 Mrózek Paweł MOR 7209795
11:01:00 Štábl Adam OLM 2058480
11:03:00 Dohnálek Tomáš KRA 1400421
11:05:00 Pekárek Tobias ZLN 2070831
11:07:00 Bejvl Marek STC 2056261 Středočeská oblast
11:09:00 Stehlík Šimon PLZ 2082911
11:11:00 Benda Petr UST 2102521
11:13:00 Zřídkaveselý Adam JMO 9201067 Jihomoravská oblast
11:15:00 Štefan Jan LBC 7207035
11:17:00 Pelc Matyáš JCO 436432 Jihočeská oblast
11:19:00 Štěrba Marek KVR 9005143
11:21:00 Průša Dominik PHA 2032107
11:23:00 Pařízek Petr VYS 8706 Oblast Vysočina