Místo konání:
Lhota pod Kosířem - sál Minipivovaru Kosíř
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Mapa:
Dubový kopec, 1 : 8 000, E = 5 m, formát A4
Ředitel závodu:
Janeček Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Kolář Josef |
NNNXX01 |
7204981 |
|
P |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:19:00 |
19 |
Král Ondřej |
ASU0746 |
0 |
C |
H14 |
11:24:00 |
24 |
Ježek Tomáš |
ASU8419 |
7203337 |
C |
H19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:36:00 |
36 |
Dvořák Vlastimil |
BOV4901 |
51370 |
C |
H50 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Kratochvíl David |
HOB1101 |
53348 |
C |
HDR |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:02:00 |
02 |
Poláček Luboš |
JPV7214 |
2112735 |
C |
H35 |
11:03:00 |
03 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
D35 |
11:05:00 |
05 |
Chmelář Filip |
JPV0900 |
0 |
C |
H10 |
11:06:00 |
06 |
Kopecký Ivo |
JPV7505 |
1420762 |
C |
H19 |
11:10:00 |
10 |
Štorek David |
JPV0202 |
2075675 |
B |
H19 |
11:10:00 |
10 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
D14 |
11:11:00 |
11 |
Plachý Matyáš |
JPV1010 |
2115705 |
C |
H10 |
11:15:00 |
15 |
Poláčková Monika |
JPV7552 |
2109754 |
C |
D35 |
11:17:00 |
17 |
Cetkovská Tereza |
JPV8750 |
2109697 |
C |
D19 |
11:18:00 |
18 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
2075670 |
B |
H18 |
11:20:00 |
20 |
Martinek Pavel |
JPV7700 |
52740 |
C |
H19 |
11:22:00 |
22 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
D14 |
11:25:00 |
25 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
D35 |
11:27:00 |
27 |
Plachý Ondřej |
JPV0707 |
2108899 |
C |
H14 |
11:29:00 |
29 |
Plachá Andrea |
JPV7676 |
2102819 |
C |
D19 |
11:31:00 |
31 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
2127853 |
C |
D10 |
11:34:00 |
34 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
H35 |
11:34:00 |
34 |
Plachá Aneta |
JPV0555 |
2108881 |
C |
D14 |
11:37:00 |
37 |
Šebková Klára |
JPV8550 |
2109698 |
C |
D19 |
11:41:00 |
41 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
2075676 |
C |
D35 |
11:42:00 |
42 |
Chmelář Jan |
JPV7501 |
2113078 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Konečný Šimon |
KONYYYY |
361996 |
|
HDR |
11:04:00 |
04 |
Beneš Miroslav |
KON9915 |
1418762 |
B |
H19 |
11:05:00 |
05 |
Čeřovská Adéla |
KON8755 |
2020742 |
C |
D19 |
11:17:00 |
17 |
Čeřovský Filip |
KON1010 |
2020738 |
C |
H10 |
11:21:00 |
21 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
D35 |
11:22:00 |
22 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
H35 |
11:28:00 |
28 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
1418768 |
A |
H19 |
11:29:00 |
29 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
52417 |
C |
D35 |
11:38:00 |
38 |
Hlava Miroslav |
KON6515 |
500581 |
C |
H35 |
11:44:00 |
44 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:20:00 |
20 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
H35 |
11:28:00 |
28 |
Květoň Vladimír |
KSU6800 |
2090700 |
C |
H35 |
11:39:00 |
39 |
Krčová Martina |
KSU7272 |
442855 |
C |
D35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:02:00 |
02 |
Dadák Michal |
LCE9003 |
301552 |
C |
H19 |
11:16:00 |
16 |
Horčičková Vendula |
LCE9353 |
8644881 |
E |
H19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:12:00 |
12 |
Žebrák Zbyněk |
LOV7101 |
232429 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:03:00 |
03 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
H50 |
11:08:00 |
08 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
H35 |
11:33:00 |
33 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
H50 |
11:39:00 |
39 |
Pilc Oldřich |
OOL5100 |
1400440 |
C |
H50 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:05:00 |
05 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
8660570 |
A |
D18 |
11:08:00 |
08 |
Začal Martin |
PLU8100 |
0 |
C |
H19 |
11:08:00 |
08 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
8667538 |
B |
H18 |
11:12:00 |
12 |
Pelikán Daniel |
PLU6800 |
352344 |
C |
H50 |
11:19:00 |
19 |
Soldánová Pavlína |
PLU0999 |
49873 |
C |
D10 |
11:23:00 |
23 |
Otruba František |
PLU0501 |
8667537 |
B |
H18 |
11:33:00 |
33 |
Karásek František |
PLU0301 |
2124774 |
B |
H18 |
11:35:00 |
35 |
Vidmuchová Martina |
PLU7171 |
49883 |
C |
D35 |
11:35:00 |
35 |
Karásek Luboš |
PLUXX01 |
0 |
|
H14 |
11:43:00 |
43 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
2124798 |
B |
H14 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:26:00 |
26 |
Možný Stanislav |
PVP7700 |
2115730 |
C |
H35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:24:00 |
24 |
Henek Milan |
RBK5307 |
52078 |
C |
H50 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Daňková Viktorie |
SBK1353 |
219251 |
|
HDR |
11:00:00 |
00 |
Daněk František |
SBK1010 |
811213 |
C |
HDR |
11:00:00 |
00 |
Dressler Jan |
SBK7911 |
2045244 |
C |
P |
11:05:00 |
05 |
Daňková Veronika |
SBK8151 |
8007503 |
C |
D35 |
11:34:00 |
34 |
Daněk Roman |
SBK7541 |
8008112 |
C |
H19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:09:00 |
09 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
D35 |
11:21:00 |
21 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
H50 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Vaculová Ester |
STE0752 |
1007548 |
|
HDR |
11:00:00 |
00 |
Tomášková Lucie |
STE1350 |
232959 |
C |
HDR |
11:00:00 |
00 |
Marek Martin |
STE1100 |
2073656 |
C |
HDR |
11:00:00 |
00 |
Poštulková Milada |
STE6850 |
2080842 |
C |
P |
11:00:00 |
00 |
Kučera Martin |
STE7602 |
0 |
|
P |
11:04:00 |
04 |
Burda Tomáš |
STE7600 |
2118486 |
C |
H35 |
11:08:00 |
08 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
H10 |
11:11:00 |
11 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
H14 |
11:13:00 |
13 |
Kučerová Klaudie |
STE0853 |
2122246 |
C |
D10 |
11:13:00 |
13 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
2102549 |
B |
D19 |
11:14:00 |
14 |
Svoboda Radek |
STE0207 |
8655381 |
A |
H19 |
11:14:00 |
14 |
Tomášek Josef |
STE0808 |
2106723 |
C |
H10 |
11:16:00 |
16 |
Burdová Helena |
STE0653 |
2108904 |
B |
D14 |
11:21:00 |
21 |
Marková Eva |
STE7550 |
2080963 |
C |
D19 |
11:23:00 |
23 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
2112743 |
C |
D35 |
11:24:00 |
24 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
H35 |
11:25:00 |
25 |
Burdová Hana |
STE0852 |
2112745 |
C |
D10 |
11:26:00 |
26 |
Marek Antonín |
STE7501 |
2049564 |
C |
H19 |
11:28:00 |
28 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
H18 |
11:28:00 |
28 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
B |
D14 |
11:30:00 |
30 |
Poštulka Tomáš |
STE9700 |
2060296 |
C |
H19 |
11:30:00 |
30 |
Tomášek Petr |
STE8001 |
52462 |
C |
H35 |
11:33:00 |
33 |
Marková Ema |
STE0252 |
8655379 |
A |
D19 |
11:33:00 |
33 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
D35 |
11:36:00 |
36 |
Mikoška Eman |
STE7103 |
2112775 |
C |
H35 |
11:37:00 |
37 |
Tomášková Anna |
STE1051 |
2102861 |
C |
D10 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:00:00 |
00 |
Svoboda Ondřej |
UOL1201 |
2121010 |
C |
HDR |
11:00:00 |
00 |
Šubrt Zdeněk |
UOL4201 |
52467 |
C |
P |
11:06:00 |
06 |
Vrána Jan |
UOL7300 |
7300185 |
C |
H35 |
11:07:00 |
07 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
D35 |
11:09:00 |
09 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
H50 |
11:10:00 |
10 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
H35 |
11:12:00 |
12 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
H19 |
11:13:00 |
13 |
Janošíková Jaroslava |
UOL5858 |
2059758 |
C |
D35 |
11:15:00 |
15 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
H50 |
11:18:00 |
18 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
H19 |
11:22:00 |
22 |
Hálek Jan |
UOL7000 |
436448 |
C |
H19 |
11:27:00 |
27 |
Janošík Zdeněk |
UOL5600 |
682075 |
C |
H50 |
11:37:00 |
37 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
D35 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:25:00 |
25 |
Jemelíková Lada |
VBM6555 |
53489 |
C |
D19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:09:00 |
09 |
Kmentová Lenka |
ZAM8552 |
2108886 |
C |
D19 |
11:32:00 |
32 |
Andrš Petr |
ZAM8401 |
7210085 |
C |
H19 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:14:00 |
14 |
Dokoupil Vojtěch |
ZPV6425 |
52596 |
C |
H35 |
11:30:00 |
30 |
Jirka Jiří |
ZPV5501 |
206496 |
C |
H50 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Klub |
Kategorie |
11:00 |
00 |
Zatloukalová Štěpánka |
37C9851 |
0 |
Bez registrace |
P |
11:06 |
06 |
Ženčák Jaroslav |
47C6100 |
2060274 |
ASPV OA Šumperk |
H50 |
11:11 |
11 |
Ženčáková Marie |
47C6850 |
2032185 |
ASPV OA Šumperk |
D35 |
11:17 |
17 |
Felklová Jarmila |
47C6050 |
433098 |
ASPV OA Šumperk |
D35 |
11:18 |
18 |
Felkl Luděk |
47C6000 |
52589 |
ASPV OA Šumperk |
H50 |
11:00 |
00 |
Oklešťková Zuzana |
3SX0950 |
2121889 |
ZŠ Těšetice |
HDR |
11:00 |
00 |
Vittorio Martin |
3SX0800 |
2125324 |
ZŠ Těšetice |
HDR |
11:00 |
00 |
Vittorio Andrea |
3SX0150 |
2125334 |
ZŠ Těšetice |
HDR |
11:00 |
00 |
Okleštěk Oldřich |
3SX0000 |
2125314 |
ZŠ Těšetice |
HDR |
11:00 |
00 |
Sojka Pavel |
3SX7400 |
2141937 |
ZŠ Těšetice |
P |
11:00 |
00 |
Sojková Monika |
3SX0651 |
2141935 |
ZŠ Těšetice |
P |
11:07 |
07 |
Obranský Tomáš |
3SX0401 |
2127591 |
ZŠ Těšetice |
H14 |
11:15 |
15 |
Navrátil Adam |
3SX0601 |
2125332 |
ZŠ Těšetice |
H14 |
11:23 |
23 |
Pouč Michal |
3SX0602 |
2127603 |
ZŠ Těšetice |
H14 |
11:27 |
27 |
Roubalíková Iva |
3SX6450 |
2102820 |
ZŠ Těšetice |
D35 |
11:31 |
31 |
Schaffer Matěj |
3SX0501 |
2125326 |
ZŠ Těšetice |
H14 |
11:39 |
39 |
Škarda Josef |
3SX0700 |
2125328 |
ZŠ Těšetice |
H14 |
11:40 |
40 |
Roubalík Radovan |
3SX6400 |
2102813 |
ZŠ Těšetice |
H35 |
11:13 |
13 |
Krampla Michal |
2FX0300 |
0 |
TTC Olomouc |
H18 |
11:16 |
16 |
Krampla Tomáš |
2FX6600 |
0 |
TTC Olomouc |
H35 |