Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
27.04.2019
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Pintovka, měřítko 1 : 10 000, ekv. 5 m, stav revize jaro 2019, vytvořená podle ISOM 2017
Ředitel závodu:
Ruda Petr
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1, Vébr Jiří - R2
Kluby:
26A     21G     API     BBM     BZP     CST     DKP     KCK     KRE     KTA     LTP     MIL     OCB     OPI     PCB     PGP     SCP     SJH     SJI     SOB     STA     TCB     TTR     UVP     VCB     VIC     VTA     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Hill Daisy 21G0950 7210809 D10
11:14:00 Hill Richard 21G7600 2019559 H35
11:26:00 Hill Radka 21G8450 2019551 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:53:00 Funda Jiří API6401 2102854 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
11:15:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45
11:11:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C D35
11:03:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D45
11:10:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C D35
11:25:00 Málek Martin CST6501 1418753 C H45
11:41:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C H55
11:54:00 Pelc Tadeáš CST0601 51330 B H14
11:55:00 Pelc Matyáš CST0401 436432 B H16
12:16:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C H21
12:24:00 Málek Martin CST8902 1425376 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C HF
11:15:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21
11:38:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C D45
11:27:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jungvirtová Tereza KRE1251 7207776 C HDR
11:02:00 Vačkář Štěpán KRE0801 428714 C H12
11:08:00 Stráský Přemysl KRE0703 2127625 C H12
11:08:00 Fialová Irena KRE7950 7204487 D35
11:09:00 Kovaříčková Darja KRE6352 51413 C D45
11:12:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C D35
11:14:00 Fiala Ondřej KRE0800 2127621 C H12
11:16:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C D35
11:22:00 Padrta Ondřej KRE0705 2127618 C H12
11:22:00 Petrášková Olga KRE8250 2127615 C D35
11:28:00 Fialová Markéta KRE1050 2019552 C DF
11:34:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C D55
11:35:00 Fiala Tomáš KRE7400 2019560 H45
11:36:00 Padrtová Simona KRE1051 2019558 C DF
11:36:00 Čerklová Eva KRE0751 7207867 C D12
11:38:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B H18
11:40:00 Zemanová Barbora KRE0750 2126283 C D12
11:40:00 Štráchalová Diana KRE0150 7207771 B D18
11:44:00 Jungvirtová Adéla KRE0752 7207620 C D12
11:44:00 Hendrychová Veronika KRE0650 2126293 C D14
11:50:00 Maršíková Lucie KRE0850 428715 C D12
11:56:00 Novák Vítek KRE0600 8656659 C H14
12:02:00 Prais Marcel KRE9302 8662359 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C D75
11:42:00 Zemanová Alena KTA6351 232359 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C D35
11:13:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C D10
11:42:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Ash Adam OCB9701 51409 C P
11:00:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C P
11:25:00 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C D75
11:49:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kopecký Jan OPI1301 2088196 C HDR
11:00:00 Velátová Jana OPI7350 7300182 C P
11:02:00 Kopecká Květa OPI8050 2800333 C D35
11:12:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 2088203 C H12
11:16:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C H65
11:18:00 Hartvich Otto OPI6900 889291 C H35
11:20:00 Pazderník Tomáš OPI0800 2064775 C H12
11:26:00 Kopecky Martin OPI7400 2800341 C H35
11:29:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C H45
11:31:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B D20
11:33:00 Pazderník Petr OPI7301 2064774 C H45
11:35:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C D20
11:37:00 Balek Zdeněk OPI6300 2088146 C H55
11:38:00 Paulerová Eva OPI5550 2064785 C D55
11:39:00 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C H45
11:40:00 Kopecká Zuzana OPI1050 2088195 C DF
11:40:00 Valenta Adam OPI0102 2091528 B H18
11:42:00 Hrdlička Šimon OPI0601 2064776 C H14
11:42:00 Kahudová Dominika OPI0158 2116200 C D18
11:43:00 Hrdlička Pavel OPI6500 2080821 C H45
11:50:00 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 C H14
11:51:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B H16
11:57:00 Balková Markéta OPI0450 2111767 B D16
12:00:00 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C H21
12:00:00 Pazderníková Petra OPI0651 2064773 B D14
12:01:00 Velát Vojtěch OPI0400 7300468 C H16
12:01:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 C D16
12:05:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 B D16
12:08:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Ševčík Marek PCB6701 7200379 C H35
11:16:00 Majer Vítek PCB8301 2073713 C H35
11:48:00 Ševčíková Kateřina PCB0151 434588 C D18
11:57:00 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C H55
12:03:00 Ševčíková Eliška PCB0451 53727 C D16
12:10:00 Hulec Filip PCB9401 7008009 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Matějů Antonín PGP1501 8680605 C HDR
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C P
11:16:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C H12
11:28:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D35
11:56:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21
12:04:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C H21
12:14:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R H21
12:20:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C H65
11:12:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H35
11:31:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55
11:49:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H65
11:10:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C H35
11:19:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C D45
11:43:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C HDR
11:00:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C P
11:00:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C P
11:05:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C D10
11:08:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C H35
11:14:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C D35
11:20:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35
11:37:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
11:55:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55
12:18:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:39:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vítovcová Radana STA7651 2118113 C P
11:04:00 Krätzer Matěj STA0702 2118112 C H12
11:48:00 Krätzer Jakub STA0501 2118111 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D45
11:12:00 Pokorný Karel TCB4701 301187 C H65
11:24:00 Princ David TCB6901 515069 C H35
11:51:00 Pšenička Miloslav TCB6101 2073741 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Prášil Šimon TTR0901 232322 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C H65
12:01:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C HDR
11:00:00 Kozák Martin VCB7720 426363 P
11:01:00 Kršková Lenka VCB8851 232351 C D21
11:02:00 Gottfried Adam VCB0005 426392 B H20
11:02:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C H35
11:02:00 Gotfried Štěpán VCB0905 2127640 C HF
11:05:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C D21
11:09:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C D21
11:13:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C D21
11:14:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 H65
11:14:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C HF
11:17:00 Staňková Tereza VCB8859 9187 C D21
11:17:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C D45
11:18:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C HF
11:21:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C D21
11:22:00 Minařík František VCB1103 2104594 C HF
11:26:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B H12
11:27:00 Kozák Matěj VCB0920 426356 C H10
11:35:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C H10
11:44:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C DF
11:46:00 Mikuláš Jan VCB0103 426391 C H18
11:46:00 Janošíková Marie VCB0752 416309 B D12
11:48:00 Janošíková Eva VCB0552 416310 B D14
12:03:00 Kozák Ondřej VCB0420 2104584 C H16
12:22:00 Hošek Lubomír VCB6101 1401041 C H21
12:26:00 Krška Vojtěch VCB8901 2080931 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B H12
11:00:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C P
11:01:00 Rybáková Ella VTA0951 2019554 C D10
11:06:00 Vondruška Jan VTA0001 7207488 B H20
11:06:00 Pokorný Vítek VTA1102 2019545 C HF
11:07:00 Novotná Barbora VTA0957 886294 C D10
11:10:00 Kouba Martin VTA0702 2025204 C H12
11:10:00 Kotek Matěj VTA1101 2116455 C HF
11:11:00 Legátová Alice VTA0952 2019553 C D10
11:18:00 Krákora Antonín VTA0803 2025216 C H12
11:27:00 Svobodová Jana VTA9951 682657 B D20
11:31:00 Snášel Dominik VTA0901 2019557 C H10
11:34:00 Kouba Marek VTA0202 7210239 C H18
11:38:00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074 B D18
11:39:00 Rudová Anna VTA0051 7208097 B D20
11:40:00 Přílepková Radka VTA0651 7210078 B D14
11:42:00 Pokorná Bára VTA0752 2019546 C D12
11:44:00 Novisedlák Patrik VTA0601 7210406 C H14
11:44:00 Nývlt Matouš VTA0203 2025203 C H18
11:46:00 Kůrková Kateřina VTA0657 2019556 C D14
11:46:00 Svobodová Anna VTA0151 682635 A D18
11:48:00 Niesytová Nikola VTA0854 2025220 C D12
11:50:00 Krejčová Petra VTA0658 2025208 C D14
11:54:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 B D14
11:57:00 Dlouhý Matěj VTA0302 2025219 C H16
11:58:00 Khýn Hubert VTA0603 2025201 C H14
11:58:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 A D14

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Vakant 0 H20
11:00 Vakant 0 H65
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 HDR
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:00 Vakant 0 P
11:03 Vakant 0 D21
11:04 Vakant 0 H20
11:04 Vakant 0 HF
11:05 Vakant 0 D45
11:06 Vakant 0 H12
11:06 Vakant 0 H35
11:07 Vakant 0 D21
11:08 Vakant 0 H20
11:08 Vakant 0 HF
11:09 Vakant 0 D10
11:10 Vakant 0 H65
11:12 Vakant 0 HF
11:13 Vakant 0 D45
11:15 Vakant 0 D10
11:16 Vakant 0 HF
11:18 Vakant 0 D35
11:19 Vakant 0 D21
11:20 Vakant 0 HF
11:21 Vakant 0 D75
11:22 Vakant 0 H35
11:23 Vakant 0 D75
11:23 Vakant 0 H45
11:24 Vakant 0 H12
11:24 Vakant 0 D35
11:29 Vakant 0 H10
11:29 Vakant 0 D20
11:30 Vakant 0 DF
11:33 Vakant 0 H10
11:33 Vakant 0 D20
11:34 Vakant 0 DF
11:34 Vakant 0 D12
11:35 Vakant 0 H55
11:36 Vakant 0 H18
11:36 Vakant 0 D18
11:36 Vakant 0 D55
11:37 Vakant 0 D20
11:38 Vakant 0 DF
11:40 Vakant 0 D55
11:41 Vakant 0 H45
11:42 Vakant 0 DF
11:42 Vakant 0 H18
11:44 Vakant 0 D18
11:46 Vakant 0 DF
11:46 Vakant 0 H14
11:47 Vakant 0 H55
11:47 Vakant 0 H75
11:51 Vakant 0 H75
11:52 Vakant 0 H14
11:52 Vakant 0 D12
11:52 Vakant 0 D14
11:53 Vakant 0 H16
11:56 Vakant 0 D14
11:58 Vakant 0 H21
11:59 Vakant 0 D65
11:59 Vakant 0 H16
11:59 Vakant 0 D16
12:03 Vakant 0 D65
12:06 Vakant 0 H21
12:07 Vakant 0 D16
12:12 Vakant 0 H21
11:20 Zámečnická Jitka 10002 2103763 Zámečníci D35
11:31 Zámečník Pavel 10001 2801012 Zámečníci H45
11:33 Ledvina Tomáš 20001 2019561 Chrobkov-Bonbon H55
11:00 Kůrka František 40001 2019563 F.Kůrka P
11:32 Kůrková Ema 40002 2019555 F.Kůrka DF
11:00 Hrodková Markéta 50001 2019562 OPI Písek P