Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 15. kolo

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Lužany
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Musil Pavel
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav
Stavitel tratí:
Kovář Miroslav
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW11     MW10     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M14 8.67 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Bogar Vojtěch BOR0604 515014 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Weber Maxmilian 0080003 8268 Nereg.
10:23:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 C SKOB Zlín
10:25:00 Faltejsek Tobiáš XPU0500 7708877 C PARDUBICE BIKERS
10:27:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 Vlach František SJC0603 2114992 Sportcentrum Jičín
10:33:00 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering
10:35:00 Vít Tomáš BSO0800 8116771 C KOB Baník Sokolov
10:37:00 Malý Rostislav VEY0600 361972 C YETTI Vejprty
10:39:00 Munzar Jakub XPU0600 7210209 C PARDUBICE BIKERS
10:41:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Žák Jakub ABR0606 7003003 C A-team NOVO Bruntál
10:49:00 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 C KOS Slavia Plzeň
10:51:00 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C GIGANT Orienteering

M17 8.67 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A KOS Slavia Plzeň
11:14:00 Suchánek Jakub XBM0201 8028806 C PELLS ABND RACING TEAM
11:16:00 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
11:18:00 Hasman Marek VPM0201 2042505 C KOS Slavia Plzeň
11:20:00 Černík Adam XHK0400 8028836 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:22:00 Staňa Ondřej BOR0301 8028834 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Svoboda Vojtěch VPM0207 232356 C KOS Slavia Plzeň
11:26:00 Smolen Karel GIG0300 107549 C GIGANT Orienteering

M20 10.34 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Towarek Michał 71P0300 8629802 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:02:00 Břeň Daniel SKL0100 8644874 C SMS Team Kladno
10:04:00 Müller Tomáš LCE9910 433087 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Hyla Damian 71P0101 8631700 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:08:00 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 Hruška Tomáš ABR0001 8656726 A A-team NOVO Bruntál
10:12:00 Niebielski Bartosz 71P0100 8000846 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:14:00 Kroc Kryštof GIG0100 8680420 C GIGANT Orienteering

M21E 12.61 km, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko
10:43:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 E KOS Slavia Plzeň
10:45:00 Jaroszek Radosław 71P9400 8640906 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:47:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 E OK Jihlava
10:49:00 Sedláček Petr TSU8109 8662355 E LKT 80 Šumperk
10:51:00 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
10:53:00 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E SKOB Zlín
10:55:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E SPORTICUS team
10:57:00 Jalový Milan RBK8347 8667513 E SK Radioklub Blansko
10:59:00 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
11:01:00 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E Matfyz Praha
11:03:00 Sajal Martin SPC7803 8033209 E SPORTICUS team
11:05:00 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 E OK Lokomotiva Plzeň
11:07:00 Wohanka Richard SLA0100 8656731 E SKOB Slaný
11:09:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
11:11:00 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E SMS Team Kladno
11:15:00 Boček Milan TBM9228 8019217 E KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 E KOS Slavia Plzeň
11:19:00 Vacek Jan SPC0009 8028808 E SPORTICUS team
11:21:00 Jaroszek Jakub 71P9800 8631672 Polski Związek Orientacji Sportowej
11:23:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
11:27:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
11:33:00 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E TJ Stadion Nový Bor
11:37:00 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Stránský Jiří STB8100 8663143 E TJ Stadion Nový Bor
11:41:00 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
11:43:00 Marcinkiewicz Grzegorz 71P8600 8660492 Polski Związek Orientacji Sportowej
11:45:00 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín

M21A 10.23 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pucherna Petr ZUP8002 8001090 A MTBO ČZU Praha
10:02:00 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 A OK Jihlava
10:04:00 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A PARDUBICE BIKERS
10:06:00 Kopecký Pavel VSP7800 49385 A USK Praha
10:08:00 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 A Sokol Kostelec n. Č. l.
10:10:00 Bergl Tomáš ZUP7800 8201978 A MTBO ČZU Praha
10:12:00 Jedlička Marek XHK7502 8028863 A MTBO Racing team Hradec Králové
10:14:00 Hora Vojtěch VSP8301 8663123 A USK Praha
10:16:00 Pruner Petr SPC8207 8660573 A SPORTICUS team
10:18:00 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
10:20:00 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 Jiran Jan XHK7701 8662364 A MTBO Racing team Hradec Králové
10:24:00 Havlíček Tomáš KNC8700 8012061 A Sokol Kostelec n. Č. l.
10:26:00 Moravec Štěpán SJI8101 8028855 A OK Jihlava
10:28:00 Šebesta Petr TAP7604 8032476 A KOB Tretra Praha
10:30:00 Horák Jan LDC9800 8019937 C KOB Děčín
10:32:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A USK Praha
10:34:00 Černý Ladislav ZUP8200 8200339 A MTBO ČZU Praha
10:36:00 Pucherna Jan TAP7701 8151177 A KOB Tretra Praha
10:38:00 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
10:40:00 Tomeček Karel TSU8300 1400407 A LKT 80 Šumperk
10:42:00 Husák Václav XHK7702 8680618 A MTBO Racing team Hradec Králové
10:44:00 Müller Pavel JEP7900 8116706 E Jehlanka Team
10:46:00 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 Paulíček Jiří SJI7727 8116713 A OK Jihlava
10:50:00 Polášek Radek TBM8008 8008780 A KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Vedral Martin SPC8306 8660565 A SPORTICUS team
10:54:00 Vávra Martin HOR9700 8680322 A TJ Jiskra Hořice
10:56:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 A ŠK VAZKA Bratislava
10:58:00 Jiráček Josef SBK8501 8201285 A KOB START Blansko
11:00:00 Vala Radek ABR8401 8028862 A A-team NOVO Bruntál
11:02:00 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 A SNS Smržovka
11:04:00 Urban Jan SBK7537 8303038 A KOB START Blansko
11:06:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
11:44:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

M21B 8.59 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šafář Jan XHK7700 8116828 A MTBO Racing team Hradec Králové
10:03:00 Zít Jan LDC8200 7205956 C KOB Děčín
10:05:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
10:07:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
10:09:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko
10:15:00 Ohera Karel BLI7803 8028830 C MTBO Bludný kořen
10:17:00 Král Luboš TJN8401 2020747 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 Jedlička Lukáš XHK8100 1398686 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:21:00 Gebas Miroslav XBM8102 9365 C PELLS ABND RACING TEAM
10:23:00 Šafek Jiří SBK7621 8000013 C KOB START Blansko
10:25:00 Medlík Jan TSU8246 52567 C LKT 80 Šumperk
10:27:00 Jirásek Radek XPU7802 8656626 C PARDUBICE BIKERS
10:29:00 Linhart Tomáš TSU8540 301146 C LKT 80 Šumperk
10:31:00 Ištok Martin BLI8001 8028843 C MTBO Bludný kořen
10:33:00 Horák Pavel VSP7200 8660356 A USK Praha
10:35:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Suchý Jiří SJI9201 301278 C OK Jihlava
10:39:00 Vlček Petr LDC8700 8348 C KOB Děčín
10:41:00 Vozka Radim BLI7402 8028848 B MTBO Bludný kořen
10:43:00 Žemlička Jan XPU8303 8116799 C PARDUBICE BIKERS
10:45:00 Skoupý Jan GIG7001 8655402 C GIGANT Orienteering
10:47:00 Láner Roman ABR8100 9101620 C A-team NOVO Bruntál
10:49:00 Jirásek Aleš XPU7601 8100176 C PARDUBICE BIKERS

M40A 10.46 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELLS ABND RACING TEAM
10:54:00 Faltejsek Lukáš XPU7725 8224223 C PARDUBICE BIKERS
10:56:00 Žák Pavel ABR7600 8662295 C A-team NOVO Bruntál
10:58:00 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C GIGANT Orienteering
11:00:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C KOS Slavia Plzeň
11:02:00 Pařízek Petr SMR7001 8414115 C SNS Smržovka
11:04:00 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C OK Chrastava
11:06:00 Hruška Miloš ABR7501 8680603 C A-team NOVO Bruntál
11:08:00 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
11:10:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
11:12:00 Rejholec Michal BOR7412 8518 C OK Jiskra Nový Bor
11:14:00 Prevužňák Martin SMR7400 410729 C SNS Smržovka
11:16:00 Kovář Vladimír VPM7200 8028850 C KOS Slavia Plzeň
11:18:00 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C GIGANT Orienteering
11:20:00 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C SNS Smržovka
11:22:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Jašek Petr ABR7601 8662350 C A-team NOVO Bruntál
11:26:00 Horák Martin LDC7100 8019924 C KOB Děčín
11:28:00 Nedopílek David ABR7602 8663195 C A-team NOVO Bruntál
11:30:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 Rovensky Milan TBM7711 8301177 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Kunz Martin GIG7100 8009153 C GIGANT Orienteering
11:36:00 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C MTBO ČZU Praha
11:38:00 Hons Miši SMR7700 8414103 C SNS Smržovka
11:40:00 Klech Richard VRB7201 436946 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:42:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C VŠTJ Ekonom Praha
11:44:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:46:00 Černý Radomír HCE6901 8028865 C TJ Hostivice
11:48:00 Munzar Martin XPU7311 2104618 C PARDUBICE BIKERS
11:50:00 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno

M40B 8.59 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Malý Martin TBM7610 8470600 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
11:09:00 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
11:13:00 Kohout Pavel JIL7502 8648626 C OK Jilemnice
11:15:00 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering

M50 8.72 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kiac Jiří XPU6305 8414096 C PARDUBICE BIKERS
10:03:00 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
10:05:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 Mlynárik Peter VBA6501 8402555 C ŠK VAZKA Bratislava
10:09:00 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C KOB Baník Sokolov
10:11:00 Náhlovský David TBM6512 8028874 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
10:15:00 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C MTBO ČZU Praha
10:17:00 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 Piše Dušan LCE6702 1400427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
10:25:00 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
10:27:00 Vávra Martin HOR6302 8680422 C TJ Jiskra Hořice
10:29:00 Argaláš Jaroslav TBM6213 8662684 C KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 Šňupárek Ondřej ZUP6949 8662695 C MTBO ČZU Praha
10:33:00 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C A-team NOVO Bruntál
10:35:00 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OB Vamberk
10:37:00 Autrata Vlastimil RCP6041 8116670 C RC&P TEAM Bratislava
10:39:00 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
10:43:00 Král Jan TBM6901 8645929 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
10:47:00 Kareis Martin VLI6501 8680572 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C SKOB Slaný

M60 7.93 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Laciga Zdeněk VSP5200 8667549 C USK Praha
11:32:00 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C SKOB Kobra Vsetín
11:34:00 Kadlec Luděk VEY5600 8116733 C YETTI Vejprty
11:36:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
11:38:00 Maennel Harald BOR5501 8644826 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 Ludvík Petr STB5701 8660582 C TJ Stadion Nový Bor
11:42:00 Nejedlý Petr TZL5101 8680304 C SKOB Zlín
11:44:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
11:46:00 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C TJ Rapid Bratislava
11:48:00 Bochenek Milan EKP5601 8116818 C VŠTJ Ekonom Praha

MW11 2.98 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Malý Matyáš TBM0910 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Honsová Andrea SMR0850 7203328 C SNS Smržovka
10:00:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 USK Praha
10:00:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
10:00:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
10:00:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Vilém Štěpán 0020002 4411246 007 Vilémovi
10:00:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
10:00:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Černá Adéla HCE0850 1417259 TJ Hostivice
10:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Honner Tomáš TZL1001 7207358 SKOB Zlín
10:00:00 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C GIGANT Orienteering
10:00:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Patka Marek BOR0902 8304112 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Burešová Ema XBM0950 416112 PELLS ABND RACING TEAM
10:00:00 Weber Sebastian 0080004 8269 Nereg.
10:00:00 Rypáčková Šárka SPC1151 426455 C SPORTICUS team
10:00:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín

MW10 1.00 km, 2 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Malá Lucie TBM1165 53228 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 USK Praha
10:00:00 Honsová Magda SMR1150 7203329 C SNS Smržovka
10:00:00 Kopecký Hynek VSP1300 52760 USK Praha
10:00:00 Urban Jan SBK1234 500884 KOB START Blansko
10:00:00 La Carbonara Noemi TBM1156 515049 KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Vaněčková Anna ZUP1050 2113500 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 Vaněček Jan ZUP0801 2113370 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 Šňupárek Jenda ZUP1000 899160 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 Šňupárková Barbora ZUP1150 51718 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
10:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
10:00:00 Odvodyová Nikola XPU1252 1234562 PARDUBICE BIKERS
10:00:00 Lauerman Jan 0030001 886813 jihlava
10:00:00 Lauermanová Eva 0030002 2103711 jihlava
10:00:00 Horák Kryštof VSP1400 897376 C USK Praha
10:00:00 Rolný Toník SMR1300 0 C SNS Smržovka
10:00:00 Rolný Jakub SMR1101 428294 C SNS Smržovka
10:00:00 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
10:00:00 Zít Václav LDC1300 2111720 KOB Děčín
10:00:00 Jirásková Julie XPU1352 2080983 PARDUBICE BIKERS
10:00:00 Buriánek Max SMR1102 0 C SNS Smržovka
10:00:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Jedličková Lucie XHK1050 1008173 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:00:00 Müllerová Karla VSP1351 886789 C USK Praha
10:00:00 Jedlička Tomáš XHK1001 9131 C MTBO Racing team Hradec Králové

Open 6.30 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Thomas Sylvia 48D6950 0 OL-Team Wehrsdorf
10:00:00 Kröber Andrea 48D6500 8150105 OL-Team Wehrsdorf
10:00:00 Svízela Vojtěch 0100001 8663204 LCE
10:00:00 Vilém Stanislav 0020001 2080992 007 Vilémovi
10:00:00 Černá Petra HCE7751 1413899 TJ Hostivice
10:00:00 Krausová Veronika HOR9750 2078473 TJ Jiskra Hořice
10:00:00 Vojtěch Richard 0040001 8307 LH Vojtěchovi
10:00:00 Kotyk Karel 0060001 0 Velocipédklub Nová Paka
10:00:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
10:00:00 Fejk Zbyněk 0070001 9911 Rotující Kedluben
10:00:00 Weber Roman 0080001 0 Nereg.
10:00:00 Weberová Ivana 0080002 0 Nereg.
10:00:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C lepus.cz
10:00:00 Hašková Eva VPM7352 515112 KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Poláková Veronika CHA8150 7201775 OK Chrastava
10:00:00 Šubr Martin 0050001 8250250 -
10:00:00 Pospíšková Magdalena TBM9150 2011851 A KOS TJ Tesla Brno

W14 7.03 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 Sportcentrum Jičín
10:48:00 Burešová Veronika XBM0550 8033210 C PELLS ABND RACING TEAM
10:50:00 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
10:54:00 Faltejsková Laura XPU0750 8330550 C PARDUBICE BIKERS
10:56:00 Stránská Sofie STB0851 8660578 C TJ Stadion Nový Bor
10:58:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
11:00:00 Černá Justina HCE0652 1417251 C TJ Hostivice
11:02:00 Králová Denisa TBM0559 8670799 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný

W17 7.03 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
11:22:00 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
11:24:00 Nedomlelová Lucie TJN0256 8662718 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00 Vedrová Ela TBM0357 8033220 C KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 OK Lokomotiva Plzeň
11:30:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C OK Jiskra Nový Bor
11:32:00 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:36:00 Chamraďa Natali GIG0450 8656746 C GIGANT Orienteering
11:38:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 A KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Mišoňová Verča SMR0450 7201762 C SNS Smržovka

W20 8.56 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Dammfeld Karolina 71P0250 8631682 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:05:00 Kiacová Veronika XPU9953 8116780 C PARDUBICE BIKERS
10:07:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 OK Doksy
10:09:00 Polewka Aleksandra 71P0650 8629801 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:11:00 Lacigová Marie VSP0050 8670500 A USK Praha
10:13:00 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 E GIGANT Orienteering
10:15:00 Nyga Julia 71P0651 8627432 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:17:00 Mišoňová Magdalena SMR0150 7202862 C SNS Smržovka

W21E 9.91 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C KOS Slavia Plzeň
10:22:00 Kamińska Anna 71P8350 8631677 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:24:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 E KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Lisewska Agnieszka 71P9850 8631696 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:28:00 Ryšavá Vendula ZUP8151 8662726 E MTBO ČZU Praha
10:30:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
10:32:00 Králová Vilma TBM9950 8636189 E KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 E SK OK 24 Praha
10:36:00 Tučková Dagmar SPC8653 8033208 E SPORTICUS team
10:38:00 Haltof Ewa ABR9499 8660544 E A-team NOVO Bruntál
10:40:00 Staňková Štěpánka TSU8992 8660564 E LKT 80 Šumperk
10:42:00 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E SPORTICUS team
10:44:00 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha

W21A 8.56 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 A SPORTICUS team
11:01:00 Kurková Martina SMR8850 8116727 A SNS Smržovka
11:03:00 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A MTBO ČZU Praha
11:05:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 E KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Tomečková Zuzana TSU8279 8660549 A LKT 80 Šumperk
11:09:00 Svobodová Katu SMR8451 8033266 A SNS Smržovka
11:11:00 Jansová Doubravka XPU9750 2070818 C PARDUBICE BIKERS
11:13:00 Křístková Veronika SBK8379 52865 A KOB START Blansko
11:15:00 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 A VŠTJ Ekonom Praha
11:17:00 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A KOB START Blansko
11:19:00 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A PARDUBICE BIKERS
11:21:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 A SK Severka Šumperk
11:23:00 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 A PARDUBICE BIKERS
11:25:00 Lamichová Martina XHK9150 8660523 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:27:00 Honnerová Blanka TZL8052 8052217 A SKOB Zlín
11:29:00 Folprechtová Kateřina ZUP7452 8670466 A MTBO ČZU Praha
11:31:00 Rolná Janka SMR8150 428212 A SNS Smržovka
11:33:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E TJ Slovan Karlovy Vary
11:35:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 A KOB Tretra Praha
11:37:00 Košíková Jitka VSP7799 887910 A USK Praha
11:39:00 Veličková Monika ABR8951 7201773 A A-team NOVO Bruntál
11:41:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 A Slavia Liberec orienteering
11:43:00 Jiranová Kateřina XHK8350 8667992 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:45:00 Puchernová Radka ZUP8759 8708013 A MTBO ČZU Praha
11:47:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 A KOB START Blansko
11:49:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656749 A SNS Smržovka
11:51:00 Csakvaryová Lenka SBK8383 8667958 A KOB START Blansko

W21B 7.35 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 A KOS Slavia Plzeň
10:02:00 Petrová Daniela XPU8454 8400365 C PARDUBICE BIKERS
10:04:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
10:06:00 Kolářová Renáta ABR9351 995795 C A-team NOVO Bruntál
10:08:00 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A KOB Dobruška
10:10:00 Matoušková Petra BLI7650 2134280 C MTBO Bludný kořen
10:12:00 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 A OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Coufalová Markéta TSU8894 426350 C LKT 80 Šumperk
10:16:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 C VŠTJ Ekonom Praha
10:18:00 Kopecká Anežka VSP8150 51642 A USK Praha
10:20:00 Tichá Jana KNC9250 8033273 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:22:00 Jedličková Adéla XHK8253 8028847 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:24:00 Žemličková Lenka XPU8660 8033255 C PARDUBICE BIKERS
10:26:00 Pařízková Anežka SMR9350 2011824 C SNS Smržovka
10:28:00 Streckerová Jana VPM8850 887616 C KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Jahn Odvody Dana XPU8355 9292 C PARDUBICE BIKERS
10:32:00 Buriánková Ivka SMR7450 410730 C SNS Smržovka
10:34:00 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 C GIGANT Orienteering
10:36:00 Horová Klára VSP8455 8008455 C USK Praha
10:38:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Vosecká Veronika SPC8853 8667998 C SPORTICUS team
10:42:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc
10:44:00 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 C OK Jiskra Nový Bor

W40 8.28 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
11:21:00 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
11:23:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Honsová Lenka SMR7750 8116767 A SNS Smržovka
11:27:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 A OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Králová Dana TBM7650 8663118 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Rychterová Dana SMR6950 8116694 A SNS Smržovka
11:33:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 Faltejsková Jana XPU7652 8221222 C PARDUBICE BIKERS
11:37:00 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál
11:39:00 Malá Alice TBM7991 8670786 A KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Veselá Iva ZUP7551 8201275 C MTBO ČZU Praha
11:43:00 Michálková Alice GIG7650 2011792 C GIGANT Orienteering
11:45:00 Lánerová Leona ABR7752 9101702 C A-team NOVO Bruntál
11:47:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:49:00 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
11:51:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

W50 6.23 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk
11:18:00 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C SK VIPrahlo
11:21:00 Kubínová Jana SKV6751 8033243 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:24:00 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
11:27:00 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:30:00 Straussová Petra LDC6951 1420808 C KOB Děčín
11:33:00 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor

W60 5.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Perůtková Ivana TSU5850 8680404 C LKT 80 Šumperk
10:54:00 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha
10:57:00 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk
11:03:00 Kralova Eva VBA4751 8478747 C ŠK VAZKA Bratislava