Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 18. kolo

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Pražákova hora
Ředitel závodu:
Mikanová Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Domín Nikolas
Stavitel tratí:
Smrt Martin
JURY:
Kalina Miroslav, Pospíšek Zbyněk, Lacigová Michaela
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW11     MW10     OPEN     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M14 5.70 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 188 Weber Maxmilian NNN7004 8109423 Neregistrovaní
13:06:00 189 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 C SKOB Zlín
13:08:00 190 Žák Jakub ABR0606 7003003 C A-team NOVO Bruntál
13:10:00 191 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 192 Geisler Richard SPC0703 7205029 C SPORTICUS team
13:14:00 193 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
13:18:00 195 Malý Rostislav VEY0600 361972 C YETTI Vejprty
13:22:00 197 Vít Tomáš BSO0800 8116771 C KOB Baník Sokolov
13:24:00 198 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering

M17 8.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 132 Gaudernak Benjamin 25A0200 8251002 MTBO Youth Team Austria
13:05:00 133 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A KOS Slavia Plzeň
13:07:00 134 Smolen Karel GIG0300 8655402 C GIGANT Orienteering
13:09:00 135 Staňa Ondřej BOR0301 8028834 C OK Jiskra Nový Bor
13:13:00 137 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
13:15:00 138 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 C OK Dobříš
13:17:00 139 Sinyavskiy Timofey 0051004 8670661 Orienta-SKI-O Russia
13:19:00 140 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín
13:21:00 141 Bohuslav Josef LPM0401 8667972 C OK Lokomotiva Plzeň
13:23:00 142 Hnilica Hannes 25A0400 8070504 MTBO Youth Team Austria
13:25:00 143 Svoboda Vojtěch VPM0207 8656719 C KOS Slavia Plzeň

M20 11.00 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:38:00 402 Kuznetsov Vladimir 0051003 8648660 Orienta-SKI-O Russia
13:40:00 403 Kroc Kryštof GIG0100 8680420 C GIGANT Orienteering
13:42:00 404 Černý Petr HCE0100 1421903 C TJ Hostivice
13:44:00 405 Illig Martin 25A0102 8122609 MTBO Youth Team Austria
13:46:00 406 Černý David HCE0000 1421891 C TJ Hostivice
13:50:00 408 Ceremnyh Jaroslav 0020002 8122892 orient.nsk.ru
13:52:00 409 Hruška Tomáš ABR0001 8656726 A A-team NOVO Bruntál
13:54:00 410 Břeň Daniel SKL0100 8644874 C SMS Team Kladno

M21E 12.30 km, 27 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:08:00 2 Rossetto Riccardo 0010002 8635862 Italian MTBO National Team
14:10:00 3 Marcinkiewicz Grzegorz He 94P8602 2034197 Polish National MTBO Team
14:12:00 4 Bettega Fabiano 0010004 8670980 Italian MTBO National Team
14:14:00 5 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
14:16:00 6 Osti Dante 0010003 0 Italian MTBO National Team
14:18:00 7 Tišnovský Martin TBM9120 8663201 E KOS TJ Tesla Brno
14:20:00 8 Wohanka Richard SLA0100 8656731 E SKOB Slaný
14:22:00 9 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
14:24:00 10 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E SPORTICUS team
14:26:00 11 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E KOS TJ Tesla Brno
14:28:00 12 Waldmann Andreas 25A9401 8112114 MTBO Youth Team Austria
14:30:00 13 Sajal Martin SPC7803 8033209 E SPORTICUS team
14:32:00 14 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 E KOS Slavia Plzeň
14:36:00 16 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
14:38:00 17 Boček Milan TBM9228 8019217 E KOS TJ Tesla Brno
14:40:00 18 Medvedev Grigory 0051001 8670659 Orienta-SKI-O Russia
14:42:00 19 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E KOS Slavia Plzeň
14:44:00 20 Gritsan Ruslan 0051002 8004583 Orienta-SKI-O Russia
14:46:00 21 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E KOS TJ Tesla Brno
14:48:00 22 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E SKOB Zlín
14:50:00 23 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
14:52:00 24 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
14:54:00 25 Chmelař Lukáš XHK9100 8663200 E MTBO Racing team Hradec Králové
14:56:00 26 Kanta Martin XPU9705 8116811 E PARDUBICE BIKERS
14:58:00 27 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
15:00:00 28 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
15:02:00 29 Stránský Vojtěch SJC9000 8656552 E Sportcentrum Jičín
15:04:00 30 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
15:08:00 32 Les Martin VPM7906 8028813 E KOS Slavia Plzeň
15:10:00 33 Angel García García NNN7003 8010485 Neregistrovaní
15:12:00 34 Turra Piero 0010001 8670982 Italian MTBO National Team

M21A 11.00 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:35:00 261 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 A SNS Smržovka
13:37:00 262 Štregl Petr VRL7303 2017676 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:39:00 263 Jedlička Marek XHK7502 8028863 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:41:00 264 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:43:00 265 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
13:47:00 267 Müller Pavel JEP7900 8116706 E Jehlanka Team
13:49:00 268 Hora Vojtěch VSP8301 8663123 A USK Praha
13:51:00 269 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A PARDUBICE BIKERS
13:53:00 270 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A OK Lokomotiva Plzeň
13:55:00 271 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 A Sokol Kostelec n. Č. l.
13:57:00 272 Fajtl Jaroslav VPM9001 8680613 A KOS Slavia Plzeň
13:59:00 273 Horák Jan LDC9800 8019937 A KOB Děčín
14:01:00 274 Polášek Radek TBM8008 8008780 A KOS TJ Tesla Brno
14:05:00 276 Paulíček Jiří SJI7727 8116713 A OK Jihlava
14:07:00 277 Havlíček Tomáš KNC8700 8012061 A Sokol Kostelec n. Č. l.
14:09:00 278 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 A Sportcentrum Jičín
14:11:00 279 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
14:13:00 280 Wohanka Pavel VRL7501 8033260 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:15:00 281 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 A Sportcentrum Jičín
14:17:00 282 Vávra Martin HOR9700 8680322 A TJ Jiskra Hořice
14:19:00 283 Vedral Martin SPC8306 8660565 A SPORTICUS team
14:21:00 284 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:23:00 285 Honner Jaroslav TZL7803 7207358 E SKOB Zlín
14:25:00 286 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A USK Praha
14:27:00 287 Pucherna Petr ZUP8002 8001090 A MTBO ČZU Praha

M21B 8.50 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:39:00 532 Šafář Jan XHK7700 8116828 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:41:00 533 Tomeš Petr SJC7531 8008015 B Sportcentrum Jičín
13:43:00 534 David Josef DMS8101 1602620 C Dynamo Malá Skála
13:47:00 536 Ohera Karel BLI7803 8028830 C MTBO Bludný kořen
13:49:00 537 Laciga Zdeněk VSP5200 8667549 C USK Praha
13:51:00 538 Ištok Martin BLI8001 8028843 C MTBO Bludný kořen
13:53:00 539 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko
13:55:00 540 Horák Pavel VSP7200 8660356 A USK Praha
13:57:00 541 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
13:59:00 542 Jedlička Lukáš XHK8100 8670498 C MTBO Racing team Hradec Králové

M40A 11.20 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:21:00 302 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C MTBO ČZU Praha
14:23:00 303 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
14:25:00 304 Gerasko Timofei 0020001 8116701 orient.nsk.ru
14:27:00 305 Rejholec Michal BOR7412 8518 C OK Jiskra Nový Bor
14:29:00 306 Pucherna Eduard SJC7400 8074101 E Sportcentrum Jičín
14:31:00 307 Kovář Vladimír VPM7200 8028850 C KOS Slavia Plzeň
14:33:00 308 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
14:35:00 309 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C SNS Smržovka
14:37:00 310 Kroc Dalibor GIG7400 53355 C GIGANT Orienteering
14:39:00 311 Faltejsek Lukáš XPU7725 8224223 C PARDUBICE BIKERS
14:41:00 312 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELLS ABND RACING TEAM
14:43:00 313 Hons Miši SMR7700 8414103 C SNS Smržovka
14:47:00 315 Pařízek Petr SMR7001 8414115 C SNS Smržovka
14:49:00 316 Žák Pavel ABR7600 8662295 C A-team NOVO Bruntál
14:51:00 317 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C OK Chrastava
14:55:00 319 Nedopílek David ABR7602 8663195 C A-team NOVO Bruntál
14:57:00 320 Horák Martin LDC7100 8019924 C KOB Děčín
14:59:00 321 Ambrož Pavel TBM7339 8030873 C KOS TJ Tesla Brno
15:01:00 322 Černý Radomír HCE6901 8028865 C TJ Hostivice
15:03:00 323 Geisler Michal SPC7504 8667508 A SPORTICUS team

M40B 8.50 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:34:00 511 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
14:38:00 513 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
14:42:00 515 Malý Martin TBM7610 8470600 C KOS TJ Tesla Brno
14:44:00 516 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha

M50 8.50 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:40:00 651 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C KOB Baník Sokolov
13:44:00 653 Král Jan TBM6901 8645929 C KOS TJ Tesla Brno
13:48:00 655 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C Sportcentrum Jičín
13:50:00 656 Němec Lubomír ABR6201 8680603 C A-team NOVO Bruntál
13:52:00 657 Princ David TCB6901 8116820 C SK Technik České Budějovice
13:54:00 658 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
13:56:00 659 Pšenička Jiří TCB6301 52193 C SK Technik České Budějovice
13:58:00 660 Hnilica Thomas 27A6800 8171068 Wiener Schulcup WSC
14:00:00 661 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:02:00 662 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 663 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
14:06:00 664 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
14:08:00 665 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
14:10:00 666 Maleček Vít PGP6801 2067268 SK Praga
14:12:00 667 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
14:14:00 668 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
14:16:00 669 Sturm Michael 67D6800 8000034 ESV Lok Bitterfeld
14:18:00 670 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C A-team NOVO Bruntál
14:22:00 672 Kiac Jiří XPU6305 8414096 C PARDUBICE BIKERS
14:24:00 673 Melcher Michael 25A6200 8160262 MTBO Youth Team Austria
14:26:00 674 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OB Vamberk
14:28:00 675 HATORI Kazushige 0101001 0 MTBO Japan
14:30:00 676 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
14:32:00 677 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C SKOB Slaný
14:34:00 678 Vávra Martin HOR6302 8680422 C TJ Jiskra Hořice

M60 7.00 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 632 Ludvík Petr STB5701 8660582 C TJ Stadion Nový Bor
13:05:00 633 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
13:09:00 635 Dravetz Walter TZL5418 8007800 C SKOB Zlín
13:11:00 636 Kadlec Luděk VEY5600 8116733 C YETTI Vejprty
13:13:00 637 Nejedlý Petr TZL5101 8680304 C SKOB Zlín
13:15:00 638 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
13:17:00 639 Vandendool Bill NNN7002 7204446 Neregistrovaní
13:19:00 640 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C TJ Rapid Bratislava

MW11 3.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 872 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
13:05:00 873 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 874 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha
13:09:00 875 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
13:11:00 876 Weber Sebastian NNN7005 8033278 Neregistrovaní
13:13:00 877 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C SPORTICUS team
13:15:00 878 Malý Matyáš TBM0910 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
13:17:00 879 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:19:00 880 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
13:21:00 881 Vaněček Jan ZUP0801 2113370 C MTBO ČZU Praha
13:23:00 882 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
13:25:00 883 Honner Tomáš TZL1001 8052217 SKOB Zlín
13:29:00 885 Kalinová Lisa SPC1158 8109400 C SPORTICUS team
13:31:00 886 Honsová Andrea SMR0850 7203328 C SNS Smržovka
13:33:00 887 Bohuslav Fanda LPM0900 8656621 OK Lokomotiva Plzeň
13:35:00 888 Burešová Ema XBM0950 416112 PELLS ABND RACING TEAM

MW10 3.50 km

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Lacigová Antonie SZP1150 2111768 C TJ Slovan Praha Zdravotník
13:00:00 Jedlička Tomáš XHK1001 9131 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:00:00 Buriánek Max SMR1102 0 C SNS Smržovka
13:00:00 Horák Kryštof VSP1400 8116691 C USK Praha
13:00:00 Šafář Martin XHK1100 1700078 MTBO Racing team Hradec Králové
13:00:00 Honsová Magda SMR1150 7203329 C SNS Smržovka
13:00:00 Rolný Toník SMR1300 428212 C SNS Smržovka
13:00:00 Rolný Jakub SMR1101 428294 C SNS Smržovka
13:00:00 Lipavská Zuzana 0031003 8033248 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 Muchka Ondřej 0031002 8033235 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 Štěřík Jakub 0031001 8033234 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 Sportcentrum Jičín
13:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 Sportcentrum Jičín
13:00:00 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
13:00:00 Jedličková Michaela XHK1350 1398686 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:00:00 Jedličková Lucie XHK1050 1008173 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:00:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
13:00:00 Vaněčková Anna ZUP1050 2113500 C MTBO ČZU Praha
13:00:00 Malá Lucie TBM1165 53228 C KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Müllerová Karla VSP1351 53266 C USK Praha
13:00:00 Odvodyová Nikola XPU1252 1234562 PARDUBICE BIKERS
13:00:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 USK Praha

OPEN 7.80 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 926 Straková Linda 0090001 0 nejsem zatím členka žádného klubu (budu SK Los Mělník)
13:00:00 925 Švarcbachová Barbora 0080001 51395 -
13:00:00 924 Weber Roman NNN7007 8268 Neregistrovaní
13:00:00 923 Weberová Ivana NNN7006 8269 Neregistrovaní
13:00:00 922 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 E OK Jihlava
13:00:00 921 Tichovská Martina VSP8650 8656501 E USK Praha
13:00:00 920 Kuneš Lukáš 0040001 0 Koloběžka Prachatice
13:00:00 919 Šašek Pavel 0031010 8033292 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 918 Pichlíková Martina 0031009 8033289 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 917 Křížová Martina 0031008 8033287 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 916 Pichlík Tomáš 0031007 8033277 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 915 Pejšová Barbora 0031006 8033275 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 914 Muchka Matyáš 0031005 8033257 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 913 Kříž Filip 0031004 8033254 TJ Jiskra Nejdek Lyžařský klub Nové Hamry
13:00:00 912 Poláková Veronika CHA8150 7201775 OK Chrastava
13:00:00 911 Černá Petra HCE7751 1413899 TJ Hostivice

W14 5.30 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 162 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
13:06:00 163 Burešová Veronika XBM0550 8033210 C PELLS ABND RACING TEAM
13:08:00 164 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
13:10:00 165 Malečková Hana VSP0553 8028827 USK Praha
13:12:00 166 Faltejsková Laura XPU0750 9267 C PARDUBICE BIKERS
13:16:00 168 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný
13:18:00 169 Králová Denisa TBM0559 8670799 C KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 170 Šimková Anežka LME0950 2020717 C SK Los Mělník

W17 6.50 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 112 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
13:06:00 113 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:08:00 114 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
13:10:00 115 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 C OK Dobříš
13:12:00 116 Messnerová Lucie VRL0456 8033294 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:16:00 118 Chamraďa Natali GIG0450 8656746 C GIGANT Orienteering

W20 8.00 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:56:00 452 Hnilica Lea 25A0050 8120500 MTBO Youth Team Austria
13:58:00 453 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 E GIGANT Orienteering
14:00:00 454 Oparina Marina 0020003 8122988 orient.nsk.ru
14:02:00 455 Barnetová Veronika XPU9952 8116790 C PARDUBICE BIKERS
14:04:00 456 Hnilica Jana 25A0250 8240102 MTBO Youth Team Austria
14:08:00 458 Kiacová Veronika XPU9953 8116780 C PARDUBICE BIKERS
14:10:00 459 Schnetz Lena 25A0350 8121808 MTBO Youth Team Austria
14:12:00 460 Lacigová Marie VSP0050 8670500 A USK Praha

W21E 9.50 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:13:00 52 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 E SPORTICUS team
14:15:00 53 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C KOS Slavia Plzeň
14:17:00 54 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E SPORTICUS team
14:19:00 55 Lacigová Michaela VSP8152 8028810 E USK Praha
14:23:00 57 Kamarytová Marie TSU9191 8656581 E LKT 80 Šumperk
14:25:00 58 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
14:27:00 59 Králová Vilma TBM9950 8636189 E KOS TJ Tesla Brno
14:29:00 60 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
14:31:00 61 Staňková Štěpánka TSU8992 8660564 E LKT 80 Šumperk
14:33:00 62 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
14:35:00 63 Haltof Ewa ABR9499 8660544 E A-team NOVO Bruntál
14:37:00 64 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín

W21A 8.00 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:14:00 241 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 A Sportcentrum Jičín
13:16:00 242 Puchernová Radka ZUP8759 8708013 A MTBO ČZU Praha
13:18:00 243 Jedličková Zuzana XHK8150 8656667 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:20:00 244 Haničáková Denisa DMS8350 896976 A Dynamo Malá Skála
13:22:00 245 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A MTBO ČZU Praha
13:24:00 246 Košíková Jitka VSP7799 887910 A USK Praha
13:28:00 248 Svobodová Katu SMR8451 8033266 A SNS Smržovka
13:30:00 249 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 A PARDUBICE BIKERS
13:32:00 250 Rolná Janka SMR8150 8033279 A SNS Smržovka
13:36:00 252 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A PARDUBICE BIKERS
13:38:00 253 Lamichová Martina XHK9150 8660523 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:40:00 254 Folprechtová Kateřina ZUP7452 8670466 A MTBO ČZU Praha
13:42:00 255 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 E SNS Smržovka

W21B 6.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:57:00 551 Lesová Markéta VPM8494 7210310 E KOS Slavia Plzeň
13:59:00 552 Buriánková Ivka SMR7450 410730 C SNS Smržovka
14:01:00 553 Horová Klára VSP8455 8008455 C USK Praha
14:03:00 554 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A KOB Dobruška
14:05:00 555 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 A OK Jiskra Nový Bor
14:07:00 556 Jedličková Adéla XHK8253 8028847 C MTBO Racing team Hradec Králové
14:11:00 558 Vosecká Veronika SPC8853 7210120 C SPORTICUS team
14:15:00 560 Tichá Jana KNC9250 8033273 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:17:00 561 Pařízková Anežka SMR9350 2011824 C SNS Smržovka
14:19:00 562 Streckerová Jana VPM8850 887616 C KOS Slavia Plzeň
14:21:00 563 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 C GIGANT Orienteering

W40 7.60 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:10:00 331 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
14:12:00 332 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:14:00 333 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
14:16:00 334 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:18:00 335 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 C PARDUBICE BIKERS
14:20:00 336 Honsová Lenka SMR7750 8116767 A SNS Smržovka
14:22:00 337 Veselá Iva ZUP7551 8201275 C MTBO ČZU Praha
14:26:00 339 Jackson Carolyn NNN7001 8633225 Neregistrovaní
14:28:00 340 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál
14:30:00 341 Malá Alice TBM7991 8670786 A KOS TJ Tesla Brno
14:34:00 343 Rychterová Dana SMR6950 8119964 A SNS Smržovka
14:36:00 344 Tumová Jana SJC7452 8001802 C Sportcentrum Jičín
14:38:00 345 Králová Dana TBM7650 8663118 C KOS TJ Tesla Brno

W50 6.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:19:00 682 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:21:00 683 Straussová Petra LDC6951 1420808 C KOB Děčín
13:23:00 684 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor
13:25:00 685 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
13:29:00 687 Hnilica Sonja 27A6850 8050268 Wiener Schulcup WSC
13:31:00 688 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C SK VIPrahlo

W60 6.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:49:00 621 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
13:51:00 622 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk
13:55:00 624 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
13:59:00 626 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha