Startovka závodu: Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E2

Datum:
17.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
HDR     P     T1     T2    
HDR
3.76 km, 110 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
231522 Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 10:00:00
2113489 Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
2102789 Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 10:00:00
2020706 Klaisnerová Amálie MOV1851 SKOB Ostrava 10:00:00
2148079 Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 10:00:00
0 Křesťan Štěpán 0040001 10:00:00
7239 Preininger Matěj DOB1500 C KOB Dobruška 10:00:00
515126 Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9281 Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
7202878 Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2120651 Karásek Richard 0100002 10:00:00
4408034 Jakubíková Radmila TJNXX51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
51924 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 10:00:00
425586 Hamáček Jan STH1301 C SK Studenec 10:00:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 10:00:00
2112770 Jakubec Honzík 0170001 10:00:00
49513 PALASOVÁ Barbora 0180001 10:00:00
51527 Lazárek Štěpán KVS1200 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
51628 Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 10:00:00
51556 Havlík Kilián 0220001 10:00:00
0 Štáfková Zuzana PGP1450 C SK Praga 10:00:00
2079537 Jánoš Martin 43S1001 ŠK Sandberg Bratislava 10:00:00
0 Kubečková Eliška DOR1650 OK Dobříš 10:00:00
53815 Hasek Matej 0240001 10:00:00
0 Navrátil Jan PDY1301 C Běhej Poděbrady 10:00:00
2124785 Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 10:00:00
416037 Holubová Eva 0270001 10:00:00
2075652 Holubová Pavlína 0270002 10:00:00
0 Navrátilová Sofie PDY1152 C Běhej Poděbrady 10:00:00
2135176 Etrychova dvojčata 0280001 10:00:00
2148239 Pokluda Filip 0310002 10:00:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 10:00:00
887250 Ciupa Monika 38P8050 UKS Orientus Lodz 10:00:00
0 Kuřík Matyáš STH1401 C SK Studenec 10:00:00
2075694 Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2070824 Cichý Marek PHK1300 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:00:00
0 Vaněk Lukáš 0370003 10:00:00
2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
553441 Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 10:00:00
2049591 Kopřiva Jan Kryšpín CHA0900 C OK Chrastava 10:00:00
336795 Kalousová Julie KON0850 C KOB Konice 10:00:00
0 Pesničák Daniel SMR1100 C SNS Smržovka 10:00:00
0 Míchal Jáchym SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
232264 Nezveda David 0520001 10:00:00
8930 Brožíková Johanka 0460003 10:00:00
0 Doležalová Andrea 0550001 10:00:00
91113 Brožík Adam 0460002 10:00:00
49546 Romportlová Lucie 0540001 10:00:00
0 Vankova Barbora 0580001 10:00:00
995886 Koleš Eduard 0560001 10:00:00
0 Loudil Lukáš 0360002 10:00:00
0 Aleš Loudil 0360003 10:00:00
0 Cuc Albert 0570001 10:00:00
51238 Zakouřil František 0620001 10:00:00
2106735 Votava Jan 0111111 10:00:00
52186 Metelková Tereza EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
P
4.80 km, 150 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207851 Cipryánová Alena BZP7850 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
2113354 Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
0 Podivínský Tomáš 0020001 10:00:00
0 Podivínská Ivana 0020002 10:00:00
232163 Nožičková Alexandra 0040002 10:00:00
0 Křesťan Jan 0040003 10:00:00
440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 10:00:00
352315 Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 10:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2141905 Paldusová Ema 0080001 10:00:00
206390 Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 10:00:00
2088170 Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
53372 Lukůvková Lenka KVS6850 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
0 Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 10:00:00
52098 Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 10:00:00
2102789 Trnka Jiří PDY1102 C Běhej Poděbrady 10:00:00
2032180 Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 10:00:00
301112 Hovadová Agáta SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
2127555 Cichra Pavel 0300001 10:00:00
8116684 Pokluda Ondřej 0310001 10:00:00
7200168 Rzenca Agnieszka 38P7650 UKS Orientus Lodz 10:00:00
1396847 Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
2029220 RICHTEROVÁ ILONA 0290001 10:00:00
2081357 Ryppelová Monika 0340001 10:00:00
2124778 Buďárek Robert STH7802 C SK Studenec 10:00:00
0 Buďárková Eva STH7851 C SK Studenec 10:00:00
2111722 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2078457 Kuříková Zuzana STH8452 C SK Studenec 10:00:00
361974 Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 10:00:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 10:00:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 10:00:00
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 10:00:00
0 Slavíček Martin 9FX1100 Fóglíci 10:00:00
2129188 Levrincova Petra 0450001 10:00:00
53534 Žaloudíková Eva KRN8750 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
2035163 Nikolaš Dominik 0470002 10:00:00
301187 Pokorný Karel TCB4701 C SK Technik České Budějovice 10:00:00
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:00:00
7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:00:00
51213 Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 10:00:00
51214 Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 10:00:00
0 Ternbachová Kajetána LTP7253 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
8645189 Nadera Agata NNN0001 Neregistrovaní 10:00:00
515032 Pinterova Katerina C VBM6651 VSK Mendelu Brno 10:00:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 10:00:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 10:00:00
T1
4.05 km, 180 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52684 Savelieva Natalia TUR7856 C OOB TJ Turnov 10:00:00
52121 Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 10:00:00
51356 Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 10:00:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
2131195 Tučný Jan 0070001 10:00:00
2148228 Malá Martina 0070002 10:00:00
2092440 Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 10:00:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 10:00:00
434577 Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 10:00:00
8636188 Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 10:00:00
2090856 Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 10:00:00
2088723 Sehnal Tomáš PDY6700 C Běhej Poděbrady 10:00:00
2102772 Navrátil Ludvík PDY7500 C Běhej Poděbrady 10:00:00
0 Navrátilová Štoková Jana PDY7650 C Běhej Poděbrady 10:00:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
2117401 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 10:00:00
301198 Vobořilová Markéta 0370002 10:00:00
2045234 Haering Jan LME7500 C SK Los Mělník 10:00:00
9573 Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 10:00:00
8897 Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 10:00:00
416140 Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 10:00:00
51132 Müller Petra 18D9250 Post SV Dresden 10:00:00
0 Košut Roman 0500001 10:00:00
232963 Salfická Petra 0470001 10:00:00
52981 Bolková Petra 0060001 10:00:00
253357 Kolešová Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 10:00:00
2113364 Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 10:00:00
T2
6.03 km, 230 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 10:00:00
2085591 Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
2070842 Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 10:00:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 10:00:00
433096 Karásek Michal 0100001 10:00:00
2032198 Václavík Ondrej 0130001 10:00:00
888648 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 10:00:00
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2113362 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
8667986 Vaněk Tomáš 0370001 10:00:00
8116761 Loudil Lukáš 0360001 10:00:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
2092398 Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 10:00:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 10:00:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2144050 Slavíček Petr 9FX7500 Fóglíci 10:00:00
0 Slavíčková Petra 9FX8250 Fóglíci 10:00:00
416524 Václavík Martin 0130002 10:00:00
2066095 Václavíková Martina 0130003 10:00:00
7003034 Palaščak Ján 0490001 10:00:00
7202899 Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 10:00:00
899153 Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
9819 Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 10:00:00
0 Romportl Dušan TEP7800 C Tempo Praha 10:00:00
49983 Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 10:00:00
1602619 Koleš Jan LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
0 Cuc Michal 0570002 10:00:00
8116731 Albrecht David 6KC7800 Neregistrovaní 10:00:00
8667502 Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 10:00:00
253128 Šidík Petr 0430001 10:00:00
1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
8060505 Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00