Startovka závodu: Mistrovství ČR MTBO sprint, Český pohár MTBO – 4. kolo

Klubová startovka

Datum:
15.08.2020
Místo konání:
Heřmanův Městec - Konopáč
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Mapa:
Palácová jízda
Ředitel závodu:
Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí:
Kalina Miroslav
Stavitel tratí:
Kalinová Markéta
JURY:
Pařízková Věrka, Rygl Miroslav, Bogar Leoš
Protokol:
Kvůli slepení map M21E si vzal jeden závodník 3 mapy místo jedné a kvůli dohláškám do M21E v průběhu týdne nám na startu poté 2 mapy chyběly, přestože počet map byl v pořádku předem přepočítán. Během 10 minut jsme na start 2 mapy jiných závodníků doručili, ale závodníci Vojtěch Stránský a Martin Kanta startovali do lesa o cca 15 minut po všech ostatních závodnících, což pro ně generovalo poměrně velkou nevýhodu.
Kluby:
48D     14H     22H     ABR     BLI     BOR     BSO     DKP     DOB     DOK     EKP     GIG     HOR     CHA     JIL     KAM     KCK     KNC     KVS     LCE     LDC     LME     LOV     LPM     MFP     OKP     SBK     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SMR     SPC     SSU     STB     TAP     TBM     TSU     TUR     TZL     UOL     VAM     VEY     VLI     VPM     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZAM     ZPV     ZUP     RBA     RCP     VBA     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8060669 Thomas Sylvia 48D6950 OPEN 16:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8646380 Vajda Peter 14H8000 M40B 17:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8300958 Jankó Tamás 22H5800 M60 17:27:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014473 Kaluža Luboš ABR8200 C M21B 16:39:00
8662350 Jašek Petr ABR7601 C M40A 16:42:00
8660585 Jašková Šárka ABR7751 C W40 16:45:00
8028862 Vala Radek ABR8401 E M21E 16:51:00
8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C M50 17:01:00
8663195 Nedopílek David ABR7602 C M40B 17:05:00
8680603 Vrábel Jaromír ABR6102 C M50 17:08:00
8666874 Pavlík Radek ABR6849 C M50 17:12:00
8662295 Večeřová Marcela ABR8888 C W21B 17:12:00
8014492 Kolářová Renáta ABR9351 C W21B 17:14:00
8663161 Němec Lubomír ABR6201 C M50 17:19:00
8660544 Haltof Ewa ABR9499 E W21E 17:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028843 Ištok Martin BLI8001 C M21B 16:45:00
8028830 Ohera Karel BLI7803 A M21A 16:51:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8013870 Bogar Vojtěch BOR0604 C M14 16:59:00
8116755 Bogar Leoš BOR6603 C M50 17:11:00
8644826 Maennel Harald BOR5501 C M60 17:19:00
8160171 Kuchař Vladimír BOR4902 C M60 17:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655481 Vít Vlastimil BSO6800 C M50 17:17:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014440 Fröhlich Martin DKP8207 OPEN 16:30:00
8014545 Blažková Kristina DKP8251 OPEN 16:30:00
8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C M21B 16:41:00
8654893 Johanovský Tomáš DKP8500 A M21A 16:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660522 Štěpánová Dita DOB7956 A W21B 17:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8003606 Zapalačová Petra DOK0154 C W20 16:34:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654890 Mikan Albert EKP8606 C M21B 16:30:00
8670497 Štemberg Milan EKP8608 C M21B 16:32:00
8028858 Hanzlíčková Martina EKP8452 A W21A 16:47:00
8660580 Nováková Lenka EKP8062 A W21A 16:49:00
8033233 Trčková Helena EKP8756 A W21A 16:51:00
8631579 Smrt Martin EKP8431 E M21E 17:08:00
8662314 Domín Nikolas EKP8806 E M21E 17:12:00
8014539 Mikanová Kateřina EKP8461 C W21B 17:16:00
8014493 Štembergová Lucie EKP8851 C W21B 17:18:00
8116818 Bochenek Milan EKP5601 C M60 17:21:00
8627106 Adrián Petr EKP5600 C M60 17:24:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662727 Zrníková Adéla GIG0050 A W20 16:32:00
8680420 Kroc Kryštof GIG0100 A M21B 16:36:00
8680300 Kroc Dalibor GIG7400 C M40A 16:38:00
8116668 Toloch Otakar GIG0900 C M11 16:39:00
8014498 Itaniemi Janita GIG8051 A W40 16:40:00
8670772 Linhart Aleš GIG7200 C M40A 16:41:00
8656746 Chamraďa Natali GIG0450 A W17 16:41:00
8659415 Zrník Tomáš GIG7118 C M40A 16:48:00
8014497 Michálková Alice GIG7650 C W40 16:50:00
8116791 Toloch Eduard GIG0600 C M14 16:53:00
8662361 Chmelíková Michaela GIG7550 C W40 16:53:00
8226341 Smolen Karel GIG0300 C M17 16:55:00
8662686 Zrník Tomáš GIG0601 C M17 16:58:00
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C W40 17:00:00
8662302 Fišer Petr GIG7502 C M40B 17:02:00
8009153 Kunz Martin GIG7100 C M40B 17:03:00
8014478 Chamraďa Dušan GIG7601 C M40B 17:07:00
8654891 Grundmann Jan GIG9410 C M21A 17:08:00
8662147 Toloch Alexandr GIG7000 C M50 17:10:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8080322 Novák Jakub HOR0407 M17 16:57:00
8080422 Vávra Martin HOR9700 A M21A 17:03:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028844 Polák Jaroslav CHA7500 C M40A 16:49:00
8005439 Polák Tomáš CHA0801 C M14 16:58:00
8517330 Poláková Veronika CHA8150 C W21B 17:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663114 Hlaváč David JIL7501 M40B 17:17:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8499979 Hájek Adam KAM9202 A M21B 16:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028814 Flašar Jan KCK5701 C M60 17:20:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033273 Tichá Jana KNC9250 A W21A 17:01:00
8663170 Švarcbach Michal KNC7001 A M21A 17:06:00
8629814 Bitter Aleš KNC8803 E M21E 17:10:00
8012061 Havlíček Tomáš KNC8700 A M21A 17:11:00
8670499 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C W50 17:24:00
8662276 Havlíčková Jindra KNC6150 C W50 17:26:00
8014483 Havlíček Ivo KNC5800 C M60 17:29:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8482074 Janků Kateřina KVS7450 C W40 16:57:00
8662677 Maliňák Vladimír KVS5901 C M60 17:17:00
8680377 Janků Josef KVS6200 C M50 17:20:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662431 Pišová Barbora LCE0251 C W20 16:33:00
8663204 Svízela Vojtěch LCE9101 C M21B 16:37:00
8662442 Zicha Jiří LCE7708 C M40A 16:40:00
8014474 Müller Tomáš LCE9910 A M21B 16:50:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C M50 17:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014504 Straussová Petra LDC6951 C W50 17:29:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014499 Straková Linda LME7950 C W40 16:43:00
8116726 Záruba Karel LME7302 C M40A 16:44:00
8116719 Šimek Miroslav LME6300 C M50 17:02:00
8014490 Šimková Anežka LME0950 C W11 17:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8013937 Bochňák Zbyněk LOV7600 C M40B 17:08:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656621 Bohuslav Fanda LPM0900 C M11 16:41:00
8033218 Popule Tomáš LPM8803 A M21A 16:48:00
8660467 Hegner Lukáš LPM8104 A M21A 16:56:00
8670454 Bohuslav Václav LPM7206 C M40B 17:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8004355 Štochel Miroslav MFP9300 A M21A 17:01:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116822 Vanková Jana OKP7750 C W40 16:36:00
8014491 Vanková Anna OKP0550 C W17 16:38:00
8631586 Mach Radovan OKP6605 C M50 17:07:00
8663182 Vanka Petr OKP6801 C M50 17:30:00
8656576 Nováková Kateřina OKP9450 E W21E 17:30:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8234321 König Lukáš SBK8001 C M21B 16:31:00
8202202 Brabec Jaroslav SBK8242 C M21B 16:34:00
8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 E W21A 16:43:00
8014470 Urban Jan SBK1234 C M11 16:44:00
8667958 Jirková Lenka SBK8383 A W21A 16:45:00
8202203 Červinka Jan SBK7900 A M21A 16:45:00
8663124 Sochor Jan SBK6922 C M21B 16:52:00
8201285 Jiráček Josef SBK8501 A M21A 16:58:00
8202028 Beržinská Soňa SBK8554 A W21A 17:02:00
8000002 Königová Jana SBK8661 A W21A 17:04:00
8303038 Urban Jan SBK7537 A M21A 17:07:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 E M21E 17:19:00
8000013 Šafek Jiří SBK7621 C M40B 17:19:00
8007006 Novák Miroslav SBK5400 C M60 17:23:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8250250 Musil Pavel SJC7705 C M40A 16:34:00
8001809 Tuma Matěj SJC0202 A M20 16:35:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 E W20 16:36:00
8008759 Zamrzlová Eva SJC8759 C W21A 16:44:00
8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C M40A 16:45:00
8109334 Posolda Tomáš SJC0803 C M14 16:52:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C M14 16:54:00
8001802 Tumová Jana SJC7452 C W40 16:55:00
8033285 Posoldová Eva SJC7957 C W40 16:58:00
8040385 Drobník Lukáš SJC8500 A M21A 17:05:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 E M21A 17:09:00
8680423 Fejk Zbyněk SJC7501 C M40B 17:15:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C M50 17:18:00
8350350 Musilová Vendula SJC8355 E W21E 17:26:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E W21E 17:28:00
8656552 Stránský Vojtěch SJC9000 E M21E 17:30:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014476 Suchý Jiří SJI9201 C M21B 16:35:00
8028807 Kadlec Jan SJI8306 C M21B 16:40:00
8149899 Izdný Pavel SJI7613 C M21B 16:47:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C M40A 16:47:00
8014475 Kafka Tomáš SJI8504 C M21B 16:49:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 E M21E 16:52:00
8033211 Chudíková Barbora SJI7850 E W40 16:52:00
8116713 Paulíček Jiří SJI7727 A M21A 17:00:00
8516414 Novotná Petra SJI8350 C W21B 17:09:00
8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 E M21E 17:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660555 Štáfek Pavel SKL7401 E M21E 16:54:00
8014471 Štáfek Ondřej SKL0401 C M17 16:59:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8008510 Kubínová Romana SKV9452 E W21E 17:17:00
8656573 Kubínová Veronika SKV9752 E W21E 17:19:00
8109404 Kubínová Jana SKV6751 C W50 17:27:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656731 Wohanka Richard SLA0100 E M20 16:31:00
8660529 Zemková Pavlína SLA0551 C W17 16:42:00
8028831 Zemková Helena SLA7450 C W40 16:46:00
8028872 Čepička Václav SLA0301 C M17 16:56:00
8014479 Zemko Zdeněk SLA7300 C M40B 17:11:00
8028857 Čepička Václav SLA7201 C M40B 17:14:00
8028802 Svoboda Petr SLA6803 C M50 17:24:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8013830 Mišoňová Magdalena SMR0150 E W20 16:39:00
8033278 Weber Sebastian SMR0900 C M11 16:43:00
8033216 Pařízková Věrka SMR7151 E W21A 16:46:00
8116767 Buriánková Ivka SMR7450 C W40 16:47:00
8109423 Weber Maxmilian SMR0700 C M14 16:48:00
8033266 Svobodová Katu SMR8451 A W21A 16:54:00
8116694 Rychterová Dana SMR6950 C W40 16:54:00
8116727 Kurková Martina SMR8850 A W21A 16:57:00
8028837 Buriánek Vojta SMR7801 E M21E 16:59:00
8014500 Weberová Ivana SMR7650 C W40 16:59:00
8414115 Pařízek Petr SMR7001 C M50 17:04:00
8226317 Hanáková Terka SMR8950 C W21B 17:06:00
8014480 Weber Roman SMR7701 C M40B 17:12:00
8656561 Svoboda Honza SMR7901 E M21E 17:27:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662341 Bednařík Vojtěch SPC1109 C M11 16:42:00
8109400 Kalinová Lisa SPC1158 C W11 17:11:00
8014522 Kalinová Ella SPC0961 C W11 17:13:00
8028808 Vacek Jan SPC0009 E M21E 17:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033234 Klíchová Jana SSU8151 A W21A 16:52:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660578 Stránská Sofie STB0851 C W14 16:30:00
8660579 Stránský Daniel STB1000 C M14 16:45:00
8660581 Kamererová Valerie STB9450 A W21A 16:58:00
8660582 Ludvík Petr STB5701 C M60 17:14:00
8656551 Ludvík Vojtěch STB9301 E M21E 17:20:00
8660584 Ludvík Matyáš STB9801 E M21E 17:22:00
8663143 Stránský Jiří STB8100 E M21E 17:25:00
8660583 Abelová Ivana STB6798 C W50 17:25:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8151177 Pucherna Jan TAP7701 E M21E 16:55:00
8032476 Šebesta Petr TAP7604 A M21A 16:55:00
8190384 Puchernová Zuzana TAP8453 A W21A 16:56:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670789 Folprecht Mia TBM0858 C W14 16:31:00
8663184 Pospíšková Luisa TBM5959 C W60 16:35:00
8022288 La Carbonara Claudio TBM7337 C M40A 16:35:00
8670799 Králová Denisa TBM0559 C W17 16:37:00
8680332 Malý Matyáš TBM0910 C M11 16:37:00
8670786 Malá Alice TBM7991 C W40 16:37:00
8660363 Ryglová Kateřina TBM7372 C W40 16:39:00
8014502 Vokál Kabelová Radka TBM7898 C W40 16:41:00
8030873 Ambrož Pavel TBM7339 C M40A 16:43:00
8635873 Králová Jolana TBM0360 A W17 16:43:00
8660548 Štěpánek Jan TBM0607 C M14 16:46:00
8444884 Štěpánek Martin TBM7327 E M21E 16:50:00
8100026 La Carbonara Hana TBM7652 E W21A 16:50:00
8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 C M14 16:51:00
8663118 Králová Dana TBM7650 C W40 16:51:00
8680408 Jelínková Irena TBM7664 C W40 16:56:00
8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E M21E 17:00:00
8470600 Malý Martin TBM7610 C M40B 17:01:00
8662360 Ševčík Martin TBM7632 E M21E 17:02:00
8663210 Tišnovský Zdeněk TBM6620 C M50 17:03:00
8008780 Polášek Radek TBM8008 A M21A 17:04:00
8663201 Tišnovský Martin TBM9120 E M21E 17:06:00
8645929 Král Jan TBM6901 C M50 17:09:00
8033296 Provazník Dušan TBM7301 C M40B 17:10:00
8663197 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C M60 17:11:00
8667970 Rygl Jaroslav TBM7044 E M21E 17:24:00
8149883 Hubík Petr TBM5913 C M60 17:26:00
8100027 Gryc Tomáš TBM6903 C M50 17:28:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680404 Perůtková Ivana TSU5850 C W60 16:34:00
8662287 Králová Dana TSU5896 C W60 16:36:00
8014477 Linhart Tomáš TSU8540 C M21B 16:48:00
8003641 Medlík Jan TSU8246 C M21B 16:51:00
8662355 Sedláček Petr TSU8109 E M21E 16:56:00
8663159 Král Jiří TSU5941 C M50 17:05:00
8014495 Coufalová Markéta TSU8894 C W21B 17:15:00
8656575 Reifová Naděžda TSU8889 E W21E 17:21:00
8660564 Staňková Štěpánka TSU8992 E W21E 17:23:00
8662711 Maliňáková Eva TSU6550 C W50 17:23:00
8656581 Kamarytová Marie TSU9191 E W21E 17:25:00
8033213 Skácelová Naděžda TSU6183 C W50 17:28:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680574 Vřešťál František TUR0906 C M11 16:40:00
8014503 Vřešťálová Lucie TUR7450 W40 16:49:00
8680577 Vřešťál Antonín TUR0604 C M14 16:55:00
8680595 Vřešťál Jan TUR7301 C M40B 17:04:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680330 Fišerová Markéta TZL0851 C W14 16:32:00
8660354 Fišer Petr TZL1004 C M11 16:38:00
8660398 Podmolíková Dagmar TZL7155 C W40 16:44:00
8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C W40 16:48:00
8068608 Graubner Jan TZL8236 E M21E 16:57:00
8663119 Podmolík Tomáš TZL6915 C M50 17:06:00
8007800 Dravetz Walter TZL5418 C M60 17:13:00
8680304 Nejedlý Petr TZL5101 C M60 17:25:00
8680411 Novotný Petr TZL6601 C M50 17:26:00
8656568 Hradil Jiří TZL8604 E M21E 17:29:00
8482067 Nekoranec Petr TZL6700 C M50 17:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8005432 Šimek Roman UOL6503 C M50 17:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014482 Doležal Josef VAM6101 C M50 17:21:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C W17 16:40:00
8014513 Malý Rostislav VEY0600 C M14 16:50:00
8116733 Kadlec Luděk VEY5600 C M60 17:15:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014536 Zápotocká Anna VLI7250 C W40 16:38:00
8656570 Putík Jiří VLI7505 C M40A 16:39:00
8660474 Habán Ivo VLI7707 C M21B 16:42:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C M40A 16:46:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 A M21A 16:46:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 C M14 16:49:00
8004347 Meier David VLI0606 C M14 16:56:00
8033227 Mokrá Julie VLI8051 A W21A 16:59:00
8662311 Meier Milan VLI7301 C M40B 17:13:00
8656596 Škoda Jakub VLI8800 E M21E 17:17:00
8680572 Kareis Martin VLI6501 C M50 17:25:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 E W20 16:31:00
8028813 Les Martin VPM7906 E M40A 16:33:00
8660913 Kovář Ondřej VPM0200 A M20 16:33:00
8013833 Lesová Markéta VPM8494 C W21A 17:03:00
8656735 Hasman Ondřej VPM0002 E M21E 17:05:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 A M21A 17:10:00
8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C M60 17:18:00
8033212 Hašek Ondřej VPM6902 C M50 17:23:00
8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 E M21E 17:26:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 E M21E 17:28:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033294 Messnerová Lucie VRL0456 C W17 16:39:00
8061401 Leštínský Tomáš VRL7801 C M21B 16:53:00
8109430 Hrdinka Daniel VRL9701 E M21E 17:18:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660356 Horák Pavel VSP7200 A M21B 16:54:00
8660511 Bartoš Marián VSP8201 A M21A 16:54:00
8116706 Müller Pavel VSP7901 C M21A 16:59:00
8663123 Hora Vojtěch VSP8301 E M21E 17:04:00
8008455 Horová Klára VSP8455 A W21B 17:07:00
8660551 Pastuszek Jakub VSP7500 C M40B 17:09:00
0 Müllerová Karla VSP1351 C W11 17:14:00
8656501 Tichovská Martina VSP8650 E W21E 17:15:00
8656559 Laciga Radek VSP8200 E M21E 17:21:00
8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E W21E 17:27:00
8028810 Lacigová Michaela VSP8152 E W21E 17:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8621762 Bureš Pavel XBM7549 C M40A 16:36:00
8033210 Burešová Veronika XBM0550 C W17 16:36:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662718 Nedomlelová Lucie XHK0250 C W20 16:38:00
8044398 Ševčík Matěj XHK7908 C M21B 16:44:00
8197304 Netuka Martin XHK7302 C M21B 16:46:00
8660923 Šabatka Zdeněk XHK8900 C M21A 16:47:00
8109421 Macháček Jiří XHK7601 C M21A 16:49:00
8663209 Červená Adéla XHK9750 C W21A 16:53:00
8660523 Lamichová Martina XHK9150 E W21A 16:55:00
8028863 Macháček Tomáš XHK0800 C M14 16:57:00
8028836 Černík Adam XHK0400 C M17 17:00:00
8663200 Chmelař Lukáš XHK9100 E M21E 17:23:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116799 Žemlička Jan XPU8303 C M21B 16:33:00
8352000 Odvodyová Šárka XPU8352 A W21A 16:48:00
8206000 Odvody Zdeněk XPU8206 A M21A 16:53:00
8090145 Bártíková Zuzana XPU8954 A W21A 17:00:00
8116790 Barnetová Veronika XPU9952 C W21B 17:08:00
8116780 Kiacová Veronika XPU9953 C W21B 17:17:00
8014481 Hons Lukáš XPU8005 C M40B 17:18:00
8116811 Kanta Martin XPU9705 E M21E 17:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667543 Moravec Jan ZAM0205 OPEN 16:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660478 Křeček Miroslav ZPV6213 C M50 17:14:00
8660377 Holinka Martin ZPV6712 C M50 17:27:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8201978 Bergl Tomáš ZUP7800 A M40A 16:37:00
8662695 Šňupárek Ondřej ZUP6949 C M21B 16:43:00
8516418 Bílek Ondřej ZUP8101 C M21A 16:44:00
8517313 Bílek Vojtěch ZUP0802 C M14 16:47:00
8001090 Pucherna Petr ZUP8002 A M21A 16:52:00
8200339 Černý Ladislav ZUP8200 A M21A 17:02:00
8631577 Berglová Lucie ZUP8250 C W21B 17:10:00
8662726 Ryšavá Vendula ZUP8151 E W21E 17:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8100017 Jánoška Jozef RBA5902 C M60 17:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116670 Autrata Vlastimil RCP6041 M60 17:16:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8301007 Opršal Juraj VBA8301 A M21A 16:50:00
8402555 Mlynárik Peter VBA6501 C M50 17:22:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
8014484 Paděrová Jana 0010001 OPEN 16:30
8014485 Fišerová Zuzana 0030001 OPEN 16:30
8014488 Zajíčková Jana 0070001 OPEN 16:30
8070504 Hnilica Hannes 0090003 M20 16:30
8251002 Gaudernak Benjamin 0090006 M20 16:32
8282015 Koffler Georg 0090005 M20 16:34
8121802 Schnetz Lena 0090007 W20 16:35
8014541 Tashchilin Nikita 0130001 M20 16:36
8240102 Hnilica Jana 0090004 W20 16:37
8170678 Walther Katja 0040001 W40 16:42
8100379 Klimo Tom 0090011 M21E 16:58
8670974 Osti Dante 0020004 M21E 17:01
8631670 Hyla Damian 0050001 M21E 17:03
8670980 Bettega Fabiano 0020005 M21E 17:07
8635852 Dallavalle Luca 0020003 M21E 17:09
8014472 Kielak Hubert 0050002 M21E 17:11
8000061 Rochford Iain 0100001 M60 17:12
8282003 Haselsberger Kevin 0090010 M21E 17:13
8670982 Turra Piero 0020002 M21E 17:16
8171068 Hnilica Thomas 0090001 M50 17:16
8282011 Reiner Marina 0090008 W21E 17:16
8177771 Gigon Michaela 0090009 W21E 17:20
8050268 Hnilica Sonja 0090002 W50 17:22
8400080 Müller Irene 0100002 W50 17:30