Logo

Startovka závodu: Individuální mapový trénink MSK

Datum:
06.06.2021
Místo konání:
Třinec-Kanada
Pořadatel:
SIT - OK SILESIA
Mapa:
Třinec-Kanada, 1:4000, e=2m
Ředitel závodu:
Kovařík Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Kovaříková Mária - R2
Stavitel tratí:
Kovařík Martin - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR    

D10C 1.30 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
10:56:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:04:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:06:00 Horálková Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
11:10:00 Řádková Zuzana TRI1151 8657 C TJ TŽ Třinec

D12C 1.40 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
10:06:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
10:12:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
10:46:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
11:08:00 Burešová Eliška BFM0955 2102865 C SKOB Frýdek - Místek
11:12:00 Pilchová Tara TRI1050 49322 C TJ TŽ Třinec
11:14:00 Máchová Barbora BFM0952 428271 C SKOB Frýdek - Místek
11:18:00 Juračáková Judita BFM1053 2129250 C SKOB Frýdek - Místek

D14C 1.60 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
10:05:00 Czerneková Adéla TRI0854 49365 TJ TŽ Třinec

D16C 1.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Krčková Lucie TRI0550 8033258 B TJ TŽ Třinec
10:21:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec
10:29:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:33:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
10:37:00 Vojkůvková Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
10:41:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
10:49:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 C TJ TŽ Třinec
11:01:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
11:17:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec

D18C 1.80 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
11:09:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:13:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec

D20C 2.10 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec

D21C 2.10 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
10:32:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:34:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
10:36:00 Typovská Anna SFM9950 49450 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:38:00 Haltof Ewa VRB9499 8660544 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:42:00 Košutová Katarína 64S9750 406990 ROB Klub KYSUCA

D35C 1.80 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Růžičková Klára BFM7854 7300142 SKOB Frýdek - Místek
10:05:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:07:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
10:41:00 Kuriaková Zuzana 64S8350 9454545 ROB Klub KYSUCA
10:45:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
10:55:00 Myslivcová Kateřina TRI7850 49355 TJ TŽ Třinec
10:59:00 Zahradníková Kateřina BFM7751 2087507 C SKOB Frýdek - Místek
11:03:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:11:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
11:15:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek

D45C 1.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:19:00 Procnerová Eva BFM7551 2087508 C SKOB Frýdek - Místek
10:21:00 Walicová Jana TRI7651 416128 C TJ TŽ Třinec
10:23:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:25:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
10:29:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:31:00 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C SKOB Ostrava

D55C 1.50 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
10:13:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:17:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec

H10C 1.30 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C OK SILESIA
10:08:00 Kowalczyk Jáchym TRI1203 49366 C TJ TŽ Třinec
10:54:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
11:16:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec

H12C 1.40 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Otta Tobiáš BFM0903 2129255 C SKOB Frýdek - Místek
10:51:00 Létal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:57:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
11:05:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:07:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
11:09:00 Menzel František MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
11:11:00 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
11:19:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
11:21:00 Kubien Tomáš TRI1002 8659 C TJ TŽ Třinec

H14C 1.60 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 8113518 A TJ TŽ Třinec
10:55:00 Raszka Filip TRI0703 53176 C TJ TŽ Třinec
11:03:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
11:07:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
11:13:00 Vojkovský Václav TRI0800 49330 C TJ TŽ Třinec
11:15:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
11:17:00 Walach Ondřej TRI0803 49341 C TJ TŽ Třinec

H16C 1.90 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:36:00 Otta Kryštof BFM0608 2129253 C SKOB Frýdek - Místek
10:44:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
10:54:00 Řepka Michal MOV0504 436424 C SKOB Ostrava
11:00:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
11:02:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava

H18C 2.00 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
10:56:00 Martynek Petr TRI0304 53180 B TJ TŽ Třinec
11:04:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec

H20C 2.40 km, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B TJ TŽ Třinec

H21C 2.40 km, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:20:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
10:22:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:24:00 Szturc Jan TRI9101 8660 TJ TŽ Třinec
10:26:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek
10:28:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
10:38:00 Kaluža Luboš ABR8200 1436949 C A-team NOVO Bruntál
10:40:00 Kuriak Jakub 64S9300 9858585 ROB Klub KYSUCA
10:46:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H35C 2.00 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Najdek David BFM7802 2087500 SKOB Frýdek - Místek
10:03:00 Silovský Tomáš RIC8001 8667534 C OB Říčany
10:11:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
10:19:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:27:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
10:59:00 Ryška Kamil TRI7800 53294 C TJ TŽ Třinec
11:01:00 Myslivec Jiří TRI7801 52292 C TJ TŽ Třinec

H45C 1.90 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
10:27:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:33:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:35:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
10:37:00 Szturc Radek TRC6800 8785 C SKOB BETA Třinec
10:39:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
10:43:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
10:47:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:49:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
10:51:00 Sliž Eduard TRI7601 8003662 C TJ TŽ Třinec

H55C 1.80 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
10:16:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
10:24:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
10:40:00 Niedoba Jan TRC6200 8787 C SKOB BETA Třinec
10:44:00 Košut Ján 64S6300 1409500 ROB Klub KYSUCA
10:48:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava

H65C 1.60 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD

H70C 1.60 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Opletal Jaroslav TRI3700 8653 C TJ TŽ Třinec

HDR 1.40 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hochmuth Jakub TRI1501 2214552 C TJ TŽ Třinec
10:02:00 Silovská Natálie RIC1452 2148223 C OB Říčany
10:04:00 Žáček Jaroslav 0010001 2031348 Bez klubu
10:08:00 Cienciala David TRI1300 416126 C TJ TŽ Třinec
10:10:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
10:48:00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C TJ TŽ Třinec
10:50:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:52:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:58:00 Najdková Laura BFM1351 410792 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Hochmuth Martin TRI1301 2214551 C TJ TŽ Třinec
11:06:00 Najdek Jonáš BFM1501 426342 SKOB Frýdek - Místek
11:18:00 Poloková Eliška TRI1350 53280 C TJ TŽ Třinec
11:20:00 Szymeczek Michal TRI1100 49327 C TJ TŽ Třinec
11:30:00 Chlebková Nela SIT0952 7200590 C OK SILESIA
11:32:00 Dudková Nela SIT1051 8655462 C OK SILESIA
11:34:00 Sasynová Nikol SIT1052 7861 C OK SILESIA
11:36:00 Skupieńová Eliška SIT1151 7200588 C OK SILESIA
11:38:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655447 C OK SILESIA
11:40:00 Maroszczyk Witold SIT1202 7209459 C OK SILESIA