Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2022
Místo konání:
Nový Dvůr u Písku
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Havírky
Ředitel závodu:
Sobotka Radim - R3
Hlavní rozhodčí:
Šafařík Ivo - R3
Stavitel tratí:
Sobotka Petr - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
Nahrávám data...

D10 1.90 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C Ski klub Šumava Vimperk
11:08:00 Smolíková Kateřina OPI1352 2064771 C Orientační sporty Písek
11:12:00 Fialová Kristýna DOR1250 8328667 C OK Dobříš
11:16:00 Leitnerová Marie VTA1252 2019552 C SC vebr-sport

D12 2.10 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Holubová Kristýna OPI1051 2039162 C Orientační sporty Písek
11:08:00 Pilná Anna OSN1151 8196052 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:11:00 Smolíková Adéla OPI1150 2091537 B Orientační sporty Písek
11:14:00 Drábková Elen OPI1053 2064772 C Orientační sporty Písek
11:17:00 Kalábová Kateřina OPI1152 2039130 C Orientační sporty Písek

D14 3.10 km, 115 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 Legátová Alice VTA0952 7210236 B SC vebr-sport
11:29:00 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B OB České Budějovice
11:32:00 Leitnerová Anna VTA0958 2019551 B SC vebr-sport
11:35:00 Velátová Tereza OPI0953 8162877 C Orientační sporty Písek
11:38:00 Novotná Barbora VTA0957 2221503 B SC vebr-sport
11:41:00 Sobotková Lada OPI0951 8226381 B Orientační sporty Písek

D16 4.30 km, 120 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Yakymenko Milla VCB0750 2118447 OB České Budějovice
11:34:00 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B Orientační sporty Písek
11:38:00 Čerklová Eva KRE0751 8516427 B OOB TJ Sokol Křemže

D18 5.30 km, 160 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Pazderníková Jana OPI0452 8022373 B Orientační sporty Písek
11:35:00 Zábranská Iva VCB0553 2118441 C OB České Budějovice

D21 6.80 km, 245 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Hulcová Pavla KSH7753 8676 C OB Kašperské Hory
11:09:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
11:13:00 Rudová Anna VTA0051 7208097 C SC vebr-sport
11:17:00 Votíková Monika VCB7254 426341 C OB České Budějovice
11:21:00 Podroužková Eva 0050001 232739
11:25:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
11:29:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice

D35 6.00 km, 175 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
11:11:00 Roučková Romana VIM8350 51270 C Ski klub Šumava Vimperk
11:15:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
11:19:00 Rybáková Radka VTA7951 2221514 C SC vebr-sport
11:23:00 Fialová Irena KRE7950 8517327 C OOB TJ Sokol Křemže
11:27:00 Hrodková Markéta OPI7850 2039227 C Orientační sporty Písek
11:31:00 Tichá Jana 0020002 2125359
11:35:00 Zábranská Alena VCB7953 2118442 OB České Budějovice

D45 4.30 km, 115 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
11:09:00 Zámečníková Jitka 0010001 8047213
11:13:00 Legátová Ivana VTA7551 2221509 C SC vebr-sport
11:17:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426392 C OB České Budějovice
11:21:00 Nováková Alena KRE7450 8445298 C OOB TJ Sokol Křemže
11:25:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C OB Kašperské Hory
11:29:00 Velátová Jana OPI7350 1000464 C Orientační sporty Písek
11:33:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže

D55 3.40 km, 105 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Kovaříčková Darja KRE6352 2039143 C OOB TJ Sokol Křemže
11:39:00 Flašarová Marie KCK5756 8013472 C KOB Český Krumlov
11:43:00 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
11:47:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice

D75 2.30 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C OC České Budějovice

DF 2.60 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Holubová Barbora OPI1251 2039201 C Orientační sporty Písek
11:07:00 Holubová Karolína OPI1250 2039185 C Orientační sporty Písek

H10 1.90 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Blažek Vojtěch OPI1300 2420032 C Orientační sporty Písek
11:10:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
11:14:00 Velát Filip OPI1203 2064780 C Orientační sporty Písek
11:18:00 Kouba Mikuláš OPI1202 2039158 C Orientační sporty Písek

H12 2.40 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
11:06:00 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
11:09:00 Kouba Jan OPI1002 2039216 C Orientační sporty Písek
11:12:00 Vinš Vojtěch OPT1000 438023 C Orientační sporty Prachatice
11:15:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 B Orientační sporty Písek
11:18:00 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C Ski klub Šumava Vimperk
11:21:00 Míka Ondřej VCB1003 8064522 B OB České Budějovice
11:24:00 Váně Šimon 2144043

H14 4.90 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
11:09:00 Fiala Ondřej KRE0800 8077472 B OOB TJ Sokol Křemže
11:13:00 Kozák Matěj VCB0920 426356 C OB České Budějovice
11:17:00 Pazderník Tomáš OPI0800 8013905 B Orientační sporty Písek
11:21:00 Jaroš Jáchym VCB0800 8121536 B OB České Budějovice

H16 6.00 km, 230 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482 B Orientační sporty Písek
11:11:00 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C OB Strakonice
11:15:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 8077477 B Orientační sporty Písek
11:19:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice

H18 7.30 km, 210 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Pelc Matyáš CST0401 8109386 B OB Strakonice
11:38:00 Kozák Ondřej VCB0420 2104584 C OB České Budějovice

H21 9.20 km, 320 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 C SK Praga
11:08:00 Křemen Štěpán KAM9804 7005177 C OK Kamenice
11:12:00 Blažek Vojtěch OPI8700 8226313 C Orientační sporty Písek
11:16:00 Šmahel Lukáš OPT7800 2103772 C Orientační sporty Prachatice
11:20:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C SKP České Budějovice
11:24:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
11:28:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
11:32:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
11:36:00 Vaněk Adam OPI0100 8226386 C Orientační sporty Písek

H35 7.10 km, 210 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Pešta Jiří MIL7201 49858 C Tesil Milevsko
11:20:00 Holub Martin OPI7801 2039210 C Orientační sporty Písek
11:24:00 Roučka Martin VIM8000 2224141 C Ski klub Šumava Vimperk
11:28:00 Fiala Jan 0020001 8008278
11:32:00 Kouba Jan 0040001 2064783
11:36:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
11:40:00 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C Tesil Milevsko

H45 6.10 km, 210 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Deim Karel VTA7202 7210237 C SC vebr-sport
11:10:00 Velát Josef OPI7302 8226393 C Orientační sporty Písek
11:14:00 Novák Milan KRE7300 8116675 C OOB TJ Sokol Křemže
11:18:00 Jaroš Jakub VCB7100 8107730 C OB České Budějovice
11:22:00 Zámečník Pavel 0010002 2801012
11:26:00 Kozák Martin VCB7720 426363 C OB České Budějovice
11:30:00 Ševčík Marek PCB6701 7200379 C SKP České Budějovice
11:34:00 Ruda Petr VTA7301 7208092 C SC vebr-sport

H55 4.40 km, 115 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 Jirsa Adam KSH6301 8675 OB Kašperské Hory
11:41:00 Hrdlička Pavel OPI6500 8022348 C Orientační sporty Písek

H65 3.40 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C Orientační sporty Písek

H75 2.70 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice

HDR 2.60 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kupcová Ada CST1450 0 C OB Strakonice
11:00:00 Kupec Bartoloměj CST1601 0 C OB Strakonice
11:00:00 Málková Antonie CST1751 1418753 C OB Strakonice
11:00:00 Málková Berenika CST1950 2112761 OB Strakonice

HF 2.60 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice

P 2.40 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Drábek Jakub 2144058
11:00:00 Holubová Petra 0030001 2039112
11:00:00 Kostiuk Vita 2080834
11:00:00 Větrovský Martin 2039129